"Zawodowo nie zrobiłam nic, rozwaliłam sobie kręgosłup, mało podróżowałam". Jak gwiazdy oceniają 2023 rok?

Gwiazdy podsumowują 2023 rok. Jakie mają plany na sylwestra?
Gwiazdy podsumowują 2023 rok. Jakie mają plany na sylwestra?
Relacja z premiery filmu "Akademia Pana Kleksa"
Relacja z premiery filmu "Akademia Pana Kleksa"
"Akademia Pana Kleksa". Fundacja Omeny Mensah utworzyła projekt dla podopiecznych domów dziecka
"Akademia Pana Kleksa". Fundacja Omeny Mensah utworzyła projekt dla podopiecznych domów dziecka
Ola Adamska ma siostrę aktorkę. Czy zobaczymy je we wspólnym projekcie?
Ola Adamska ma siostrę aktorkę. Czy zobaczymy je we wspólnym projekcie?
Maffashion i Sebastian Fabijański ustalili, z kim ich syn spędzi święta
Maffashion i Sebastian Fabijański ustalili, z kim ich syn spędzi święta
Jak Blanka Lipińska spędza tegorocznego sylwestra?
Jak Blanka Lipińska spędza tegorocznego sylwestra?
Edyta Herbuś, Blanka Lipińska, Omenaa Mensah, Aleksandra Adamska i Olga Bołądź w rozmowie z redaktorką dziendobry.tvn.pl Bereniką Olesińską podsumowały mijający rok pod względem prywatnym, zawodowym oraz zdrowotnym. Dla kogo ostatnie miesiące były sprzyjające? Która z gwiazd planuje w najbliższym czasie wakacje?

Edyta Herbuś, Blanka Lipińska oraz Aleksandra Adamska o sukcesach i niepowodzeniach w 2023 roku

Koniec kalendarzowego roku sprzyja zwykle rozmyślaniom na temat tego, co w ostatnich miesiącach udało się osiągnąć, a które plany pozostały jedynie zapisanymi na kartce, niezrealizowanymi marzeniami. Takie podsumowania pomagają docenić spotykające nas dobro i jednocześnie wyznaczyć noworoczne cele oraz zaplanować zmiany w tych sferach życia, które nie satysfakcjonują nas w 100%. Bilansu pozytywnych i negatywnych wydarzeń dokonują również znane osobowości medialne, które podzieliły się swoimi spostrzeżeniami z redaktorką dziendobry.tvn.pl Bereniką Olesińską.

- Wszyscy jesteśmy w takim kotle mocnej transformacji. Mam wrażenie, że coraz więcej autentyczności wychodzi na powierzchnię i mnie się to szalenie podoba. Czasami nie jest to łatwe, bo trzeba się ze starymi schematami pożegnać, (...) ale wierzę w to, że te zmiany wyjdą nam na dobre - zaznaczyła Edyta Herbuś.

- To był bardzo spokojny dla mnie rok. Zawodowo właściwie nie zrobiłam nic, natomiast rozwaliłam sobie kręgosłup do końca. Miałam operację kręgosłupa i tak naprawdę kojarzy mi się on [2023 rok - przyp. red.] zdrowotnie z powrotem do tego zdrowia. A prywatnie był bardzo fajny, bardzo spokojny. Trochę mało podróżowałam jak na siebie i zastanawiam się teraz, jaka była tego przyczyna i nie za bardzo wiem. Chyba mój chłop po prostu za długo w pracy siedział, a on też jest filmowcem niestety, więc wiem, jak to jest, ale na plus - oceniła Blanka Lipińska.

- Był najbardziej wyjątkowym rokiem w moim życiu. Wydarzyło się bardzo dużo. Wydarzył się cały spin-off "Pati". Od drugiej połowy roku już wydarzały się absolutnie magiczne rzeczy. Ja znam siebie najlepiej jak dotychczas. Jestem szczęśliwa i spokojna, pomimo tego że miewam często jakieś nie najlepsze dni, to ten bilans jest zdecydowanie na plus - wyznała Aleksandra Adamska.

Olga Bołądź i Omenaa Mensah podsumowują mijający rok

Wiele obfitości na przestrzeni ostatnich miesięcy doświadczyła również Olga Bołądź. Aktorka urodziła córkę Ritę. - Dla mnie to był wspaniały rok. Ja się cieszę, że on był taki pełny, syty, też rodzinnie. (...) Żegnam go z poczuciem spełnienia - stwierdziła artystka.

Wdzięczność za wydarzenia, które wzbogaciły życie w mijającym roku, odczuwa także Omenaa Mensah. Dziennikarka, przedsiębiorczyni i filantropka zaznaczyła jednak, że był to "maksymalnie zawodowo wyczerpujący czas".

- Mogę powiedzieć, że już pod koniec roku baterie siadają. (...) A w miłości, na szczęście, wszystko dobrze. I oby tak było dalej, żebyśmy się wszyscy kochali, wspierali i motywowali do dobrych rzeczy. Mam nadzieję, że przyszły [rok - przyp. red.] będzie trochę spokojniejszy, aczkolwiek patrząc na to, co mamy w agendzie, może być trudno. (...) Zaraz po świętach planuję wakacje i później taki dłuższy urlop - dodała w rozmowie z redaktorką dziendobry.tvn.pl Bereniką Olesińską.

Jakie plany na sylwestra mają Edyta Herbuś, Aleksandra Adamska i Olga Bołądź? Tego dowiesz się z naszego materiału wideo zamieszczonego na górze strony.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Reporter: Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: dziendobry.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości