Materiał promocyjny

Sylwestrowa fryzura last minute. "Efekt jest dużo bardziej naturalny"

Wyjątkowa fryzura last minute. "Efekt jest dużo bardziej naturalny"
Sylwestrowe fryzury last minute
Źródło: Dzień Dobry TVN
Sylwester to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. To wtedy pragniemy zabłysnąć i zrobić wrażenie swoją wyjątkową fryzurą. Jaki jest klucz do szybkiej, prostej i efektownej stylizacji włosów? Kilka propozycji pokazaliśmy w Dzień Dobry TVN.

Wyjątkowe fryzury na sylwestra

Skręty włosów są efektowne, jednak nie należą do najprostszych fryzur. - Przy dłuższych włosach wymagają więcej czasu, jednak trzeba mieć na uwadze, że zazwyczaj nie wykonujemy ciężkich stylizacji włosów, tylko "soft waves", czyli naturalne falowanie - tłumaczyła ekspertka marki SYOSS Aleksandra Rup-Kwiatkowska. - One są wtedy w takim delikatnym i romantycznym stylu - dodała.

Jak w takim razie z łatwością wykonać "soft waves" w domu? - Użyłam do tego grubszej lokówki, która ma 32 mm średnicy i dzięki temu uzyskałam bardzo delikatny skręt. Natomiast górę podpięłam na klipsy, żeby uzyskać większą objętość - wyjaśniła.

Co ważne, nasza gościni nie tapirowała włosów. - Same małe klipsiki wpłynęły na uzyskanie efektu odbicia włosów przy twarzy - zauważyła.

Następnym krokiem jest odchylenie włosów do tyłu. - I wtedy szerokim grzebieniem przeczesujemy włosy od samych końcówek i pamiętamy o tym, żeby uzyskać bardzo lekki skręt. Następnie idziemy z linią przedziałka do linii karku i przekładamy włosy do przodu, a efekt wtedy jest dużo bardziej naturalny - pokazywała.

Czy włosy najlepiej stylizować świeżo po umyciu?

Według specjalistki, najlepiej stylizuje się włosy jednodniowe. - Jednak musimy też wziąć pod uwagę fakt, że jeśli mamy do czynienia z problematyczną skórą głowy i mamy nadprodukcję sebum, wówczas należy umyć włosy minimum cztery godziny przed stylizacją - radziła Aleksandra Rup-Kwiatkowska.

Przed nocą sylwestrową kobiety często nie mają wiele czasu na kilkugodzinne stylizacje, dlatego ekspertka marki SYOSS pokazała, jak wystylizować włosy w godzinę.

- Mam nadzieję, że włosy mamy już wysuszone i przygotowane, to wtedy śmiało można potraktować włosy lokówką. Natomiast do drugiej fryzury wykorzystamy lakier, który nada nam błysku, delikatności i zapobiega łapaniu wilgoci - podkreśliła.

W każdej stylizacji niezwykle ważne są nałożone przez nas produkty. A dzięki tym z marki Syoss można szybko wystylizować fryzurę, nadać jej blasku i zdrowego wyglądu. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz