podsumowanie roku

  podsumowanie roku

  W minionym roku Agustin Egurrola spełnił swoje największe zawodowe marzenie. Choreograf po raz pierwszy wyreżyserował taneczny spektakl. Czy prywatnie Egurrola jest również spełniony? Czego życzy mu reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska?

  O ich sukcesach zawodowych i prywatnych, które odnieśli w 2017 roku, rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z lekkoatletką Anitą Włodarczyk, dziennikarzem Wojciechem Bojanowskim i aktorem Michałem Koterskim. Czy i jak sukcesy ich zmieniły? Zobaczcie, kogo musiał przeprosić Marcin Prokop.

  2016 był dla Martyny Wojciechowskiej trudnym rokiem: zmagała się z ciężką chorobą i żałobą po śmierci partnera oraz ojca jej córki - Jerzego Błaszczyka. Mimo to ciągle odbiera kolejne nagrody takie jak Telekamery i kręci w Malezji kolejny sezon "Kobiety na krańcu świata". Skąd czerpie wewnętrzną siłę? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W cyklu "Odpicowane mieszkanie" dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska pokazuje, jak mieszkają Polacy. Jak wiadomo, nowy rok to czas podsumowań, dlatego postanowiliśmy podsumować cykl "Odpicowane mieszkanie" i pokazać Wam najciekawsze wnętrza 2016 roku. Vintage, PRL czy nowoczesność? Zobaczcie, jaki jest ulubiony styl Polaków.

  Dlaczego 2015 rok był w życiu Kamila Kuli tak bardzo istotny? Czy będzie żegnał go z ulgą czy z sentymentem? O podsumowanie poprosiła aktora dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Mam Talent", książka i sława! Jaki był dla Agnieszki Chylińskiej miniony rok? O to artystkę zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jak sprzedaje się książka Agnieszki? Kto prosił o książkę Marcina Prokopa?