Justyna Kowalczyk-Tekieli żegna 2023 rok. "Najgorsze miesiące mojego życia"

Justyna Kowalczyk podsumowuje 2023 rok
Źródło: Dzień Dobry TVN
Kacper Tekieli zmarł tragicznie w Alpach
Kacper Tekieli zmarł tragicznie w Alpach
Nie żyje alpinista Kacper Tekieli
Nie żyje alpinista Kacper Tekieli
Nie żyje alpinista Kacper Tekieli
Nie żyje alpinista Kacper Tekieli
Wspomnienie Kacpra Tekieli
Wspomnienie Kacpra Tekieli
Tina Turner nie żyje
Tina Turner nie żyje
Tina Turner nie żyje
Tina Turner nie żyje
Ostatnie dni roku skłoniły Justynę Kowalczyk-Tekieli, by w poruszającym wpisie podsumować to, co działo się w jej życiu na przestrzeni minionych 12 miesięcy. Biegaczka narciarska nie mogła nie wspomnieć o tragicznej śmierci męża, która całkowicie zmieniła jej rzeczywistość. - 2024 rok trudniejszy być nie może - stwierdziła mistrzyni olimpijska.

Justyna Kowalczyk-Tekieli podsumowuje 2023 rok

Ten rok był dla Justyny Kowalczyk-Tekieli niezwykle trudny i bogaty w bolesne doświadczenia. Gwiazda sportu pożegnała swojego ukochanego męża Kacpra Tekielego, który zginął podczas wspinaczki w szwajcarskich górach. Pogrążona w żalu mistrzyni olimpijska z nadzieją czeka na kolejne miesiące, które w powolnym tempie pozwolą jej się otrząsnąć z tej tragedii.

- Rok 2023 zawierał najpiękniejsze chwile i najgorsze minuty, godziny, dni, miesiące mojego życia. Był przełomowy. Ogromne emocje, które towarzyszą utracie Najważniejszego Człowieka, zmieniają wszystko. Jestem dumna, bo walczę. 2024 trudniejszy być nie może, więc dobrze, że puka - zaznaczyła Justyna Kowalczyk-Tekieli we wpisie, który umieściła na Instagramie.

Śmierć Kacpra Tekielego

Kacper Tekieli zginął 17 maja 2023 roku w Stechelbergu podczas wyprawy na szczyt Jungfrau w Szwajcarii. Instruktor wspinaczki sportowej Polskiego Związku Alpinizmu spadł wraz z lawiną, gdy schodził ze zdobytej góry. Mąż Justyny Kowalczyk-Tekieli został pochowany na Cmentarzu Oliwskim w Gdańsku, a ceremonia ostatniego pożegnania miała charakter świecki. Mężczyzna osierocił niespełna dwuletniego syna o imieniu Hugo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: Instagram/@justyna.kowalczyk.tekieli

Źródło zdjęcia głównego: Jarosław Antoniak/MWmedia.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla