Joanna Opozda i Antek Królikowski potwierdzili związek. Fani: "Ileż można się ukrywać"

Joanna Opozda, Antek Królikowski
Materiały prasowe/MODIVO
Relacja Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego to prawdziwy rollercoaster. Para wielokrotnie zrywała ze sobą i ponownie się schodziła. Nie inaczej jest też tym razem. Zakochani opublikowali w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie. Wszystko wskazuje na to, że znowu są razem.

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Po raz pierwszy media obiegła wiadomość, że Antek i Joanna są razem w połowie ubiegłego roku. Chętnie pokazywali się na imprezach, pozowali na ściankach i publikowali fragmenty z prywatnego życia na swoich kontach na Instagramie. Wszystko zmieniło się pod koniec grudnia, kiedy zaskoczyli wiadomością, że się rozstali. Okazało się, że nie na długo.

32-letni aktor postanowił zawalczyć o względy byłej partnerki. W pierwszej połowie lutego paparazzi sfotografowali go, gdy pod domem wręczał Joannie bukiet czerwonych róż. Potem widziano ich razem podczas wyjazdu na narty w Zakopanem, a następnie podejrzewano, że spędzają wspólnie Wielkanoc. Teraz potwierdzili wiadomość, że do siebie wrócili.

Antek Królikowski i Joanna Opozda ponownie razem

Choć grudniowe rozstanie pary było dosyć dramatyczne, a Joanna opublikowała wtedy w mediach społecznościowych emocjonalny wpis, po którym można było się domyślać, że rozstali się w przykrych okolicznościach, długo się na siebie nie gniewali. Widać, że między nimi nadal jest silne uczucie.

17 czerwca Antek Królikowski opublikował w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z ukochaną, na którym widać, jak przytula ją do siebie czule. Co ciekawe, na fotografii mają tak samo związane włosy, co rozbawiło wielu internautów, którzy w komentarzach piszą: "Jak siostry!". Inni fani z kolei bardzo cieszą się, że aktor dodał pod postem opis: "Moje szczęście", potwierdzając, że znów są razem. Czytamy: "No i pięknie", "Wiedziałam, że to nie mogło się tak skończyć. Wiedziałam, że trwa i wiem, że trwać będzie. Brawo Wy, bądźcie zdrowi i szczęśliwi", "Pasujecie do siebie", czy "Ileż można się ukrywać".

Życzymy tym razem szczęścia i wytrwałości!

Antek Królikowski i jego metamorfoza. "Dziewczyna mi powiedziała, że z takim chłopakiem by się nie umówiła". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla