rozstania i powroty

    rozstania i powroty

    Rozstanie rodziców to dla dziecka trudny moment, ale dzięki cierpliwości wszystkich i właściwego podejścia do sprawy, mały człowiek może sobie to jakoś wszystko w głowie poukładać. Jeśli jednak rodzice postanawiają nagle wrócić do siebie, dziecko ma prawo odczuwać chaos, tym bardziej, gdy takich powrotów i rozstań - dla dobra dziecka - jest więcej. Konsekwencje takiej sytuacji mogą poważnie wpływać na jego dorosłe życie.

    Twój związek właśnie się skończył lub jest bliski końcowi? Coś was od siebie oddala lub chemia między wami dawno przygasła? Musisz sprawić, aby facet za Tobą zatęsknił. Jak to zrobić? Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie “kiedy facet zaczyna tęsknić”. Później doprowadź do właśnie takich okoliczności. Niech zacznie znowu o Tobie marzyć!

    Są pary, którym razem jest źle, ale bez siebie jeszcze gorzej. Rozchodzą się więc, aby potem znowu do siebie wrócić. Dlaczego ludzie schodzą się? Czy to ma sens? Czy warto to robić z powodu dzieci? Rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z psychologami: Pauliną Biernat i Piotrem Mosakiem.