Lorde zapowiada kolejny album? W sieci pochwaliła się okładką nowego singla "Solar Power"

Aktualizacja:
Lorde

Na ten moment czekali wszyscy fani nowozelandzkiej gwiazdy. Po kilku latach milczenia na scenę wraca Lorde. Artystka w sieci pochwaliła się odważną okładką i zapowiedziała nowy singiel "Solar Power". Czy to oznacza, że niebawem usłyszymy całą płytę?

Lorde wraca na scenę

Lorde to wokalistka o nieziemskim głosie, która szerszemu gronu dała się poznać w 2013 roku. Singiel "Royals" bardzo szybko wpadł w ucho słuchaczom, a artystka zebrała wierne grono fanów, które bacznie śledzi jej muzyczne poczynania. W tym samym roku wokalistka wydała także debiutancki krążek "Pure Heroine". Pozytywny odbiór był dopiero początkiem wielkiego sukcesu. W 2017 roku Lorde wydała drugą płytę "Melodrama", która cieszyła się jeszcze większą popularnością. Single takie jak "Green Light" czy "Liability" śpiewali fani na całym świecie, a sam album otrzymał nominacje do nagrody Grammy w kategorii Album Roku.
Wszystko wskazuje na to, że już niebawem usłyszymy kolejną twórczość nowozelandzkiej gwiazdy. Wokalistka bowiem pochwaliła się w mediach społecznościowych okładką nowego singla. Kiedy go usłyszymy?

Lorde – zapowiedź nowego singla

Lorde dość długo kazała czekać swoim fanom na nowości. Po kilku latach artystka zdecydowała się na głośny powrót. Gwiazda zaktualizowała swoją stronę internetową, opublikowała odważne zdjęcia, a także zapowiedziała premierę singla "Solar Power".
– Cierpliwość jest cnotą – napisała Lorde i dodała we wpisie datę - 2021 rok.
Niestety artystka nie podała oficjalnej daty premiery, w sieci krążą jednak spekulacje, że nowy singiel usłyszymy już 21 czerwca.

Nowy album Lorde

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na informację o kolejnej płycie. Choć artystka nie przyznała jeszcze oficjalnie kiedy i czy w ogóle możemy spodziewać się nowego materiału, wszystko wskazuje na to, że nowy krążek jest już w drodze. Tytuł nadchodzącego albumu ma bowiem nawiązywać do książki Going South, w której to gwiazda opisuje swoją wyprawę na Antarktydę.
Beata Kozidrak zaangażowana w projekty z młodymi muzykami. „Mimo różnicy pokoleń to my czasami musimy doganiać Beatę”
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości