singiel

  singiel

  Zespół Chłopcy z Placu Broni w 2015 roku wznowił swoją działalność. Na scenie Dzień Dobry TVN muzycy zaśpiewali piosenkę "Kocham wolność". Jak wam się podoba?

  Pochodzą z Mysłowic, tak jak ich nazwa. Na scenie są trzy dekady. Myslovitz to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów, ich piosenki znają niemal wszystkie pokolenia. Po perturbacjach z wokalistami i długoletniej przerwie, teraz wracają w odświeżonym składzie i z nowymi piosenkami. O tym jakie były ich początki i czym zaskoczą swoich fanów, opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Miłośnicy twórczości Nataszy Urbańskiej z niecierpliwością oczekiwali na premierę drugiego studyjnego albumu artystki. Płyta "Rajd 44" trafiła na sklepowe półki w listopadzie 2021 roku i natychmiast spotkała się z uznaniem fanów. W Dzień Dobry TVN wokalistka zaprezentowała utwór "Linie" i opowiedziała o promującym go teledysku.

  KIWI, a właściwie Wiktoria Nazarian, to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów z Krakowa. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór pt. "Pan Ten", który pochodzi z płyty "Pętla". - Każda piosenka opowiada o czymś innym i dotyka innej części mnie - podkreśla artystka.

  Mówi się "nowy rok, nowa ja". W myśl tego powiedzenia wielu z nas robi postanowienia noworoczne, które zakładają nie tylko zrzucenie kilogramów, zapisanie się na siłownię, naukę języka obcego, ale również znalezienie partnera. Swatka Anna Guzior-Rutyna z zawodowej obserwacji wie, że od stycznia bardziej otwieramy serce na miłość. Z czego to wynika? Jakich cech szukamy w mężczyznach, a jakich w kobietach?

  Kasia Golomska i Kamil Durski dali się poznać słuchaczom za sprawą duetu Lilly Hates Roses. Alternatywny zespół muzyczny wykonujący indie-pop powstał w 2012 roku. Po przerwie muzycy wrócili ze świeżą energią i w zupełnie nowej odsłonie. Tym razem brzmienia ATLVNTY to połączenie alternatywnego rapu i nowofalowego popu. Integralną część zespołu stanowią także teksty, które są zbiorem luźnych obserwacji codziennego życia, jego jasnych i mrocznych stron. Tu nie ma tematów tabu. Ich najnowszy kawałek spodobał się widzom DDTVN. Co sądzisz?