płyta

    płyta

    Margaret nie przestaje zaskakiwać. Ledwo opadły emocje po premierze krążka "Maggie Vision", a wokalistka już zdążyła odnaleźć zupełnie nowy kierunek muzyczny. "Gelato EP" to letni projekt, który zawiera cztery utwory inspirowane świeżymi brzmieniami muzyki hiszpańskiej i południowo-amerykańskiej.

    10 czerwca urodziny obchodziłaby Anna Jantar. O rocznicy każdego roku pamięta jej córka, Natalia Kukulska. Artystka za każdym razem upamiętnia swoją mamę i wspomina stare czasy. Tym razem opublikowała w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie, a także skrytykowała oprawę graficzną albumu, który ukazał się bez jej wiedzy. "Grafik wyszparował głowę mojej mamy deformując jej kształt" – czytamy.

    Prywatnie Paulina Romaniuk-Jasińska, na scenie Paula Roma. Jej talent doceniły już miliony słuchaczy w sieci, a dziś wokalistka debiutuje na rynku fonograficznym jako kompozytorka ze swoją EP-ką "Cześć tu miłość". Śpiewa, komponuje, pisze teksty utworów, uczy śpiewać innych i prowadzi kulinarnego bloga. Która miłość w jej życiu jest najważniejsza? O tym z artystką rozmawiała Sandra Hajduk.