płyta

  Piotr Kupicha zaprosił do współpracy intrygujących gości.

  "Będę musiała bardziej skupić się na nauce"

  - To jak lekarstwo - opowiada w Dzień Dobry TVN w rozmowie z Gabi Drzewiecką.

  Prawie 400 milionów odsłon w sieci, fani na całym świecie i zaskakujące muzyczne pomysły. Dave Bayley z formacji Glass Animals podbił serca również polskiej publiczności. Na jednym z festiwali spotkała się z nim Gabi Drzewiecka.

  Ralph Kaminski zaprasza wszystkich na muzyczne przyjęcie. 31 sierpnia odbyła się premiera najnowszego albumu "Bal u Rafała". Artysta opowiedział nam o pracy twórczej, przygotowaniach do trasy koncertowej, o młodym zespole, a także o perfekcjonizmie i profesjonalnym podejściu do pracy. Czy Ralph jest "control freakiem"?

  "To spełnienie moich marzeń".

  Maria Niklińska - aktorka, wokalistka, songwriterka. Artystka pełna pasji i perfekcjonistka, która wszystko lubi mieć wypracowane w najdrobniejszym szczególe. Na pytanie, co jest jej priorytetem, muzyka czy praca z kamerą, odpowiada "Dwie rzeczy. To tak, jakbyś miała dwójkę dzieci. Kocham i to i to". A owocem tej miłości jest kolejna płyta, którą już niebawem, będziemy mogli posłuchać. W "Off the record" tytułowa "Marlen" opowiedziała o procesie tworzenia, życiowych "ciężarach" i lekkości, która zmieniła jej wizję i postrzeganie świata.

  W "Off the record" Julka opowiedziała nam nie tylko o muzycznych początkach, ale także o bolesnym hejcie i relacjach, jakie łączą ją nadal z Maćkiem. 

  Pojawiły się poważne oskarżenia skierowane wobec artystki.

  28 lipca 2018 roku opuściła nas jedna z największych ikon polskiej muzyki – Kora. Michał Pepol, by uczcić pamięć artystki, wydał kolejny singiel - "Nirwana Kory". Premiera całego albumu z piosenkami Maanamu już w sierpniu. - Kora byłaby pewnie zaskoczona, a zarazem szczęśliwa, że jej twórczość została w tak szlachetny sposób wykorzystana. I że może na nowo żyć w pośmiertnej nieskończoności – powiedział Kamil Sipowicz.

  Miłośnicy nieoczywistych połączeń muzycznych z niecierpliwością oczekiwali na tę płytę. WINRAP! Orchesta to wyjątkowy projekt, który powstał dzięki współpracy muzyków Narodowej Orkiestry Dętej oraz uznanych polskich raperów.

  Kogo zobaczymy na scenie w Parku Wolności?

  W 2002 roku pojawiła się w pierwszej edycji "Idola" i oczarowała Polskę swoim głosem z charakterystyczną chrypką. Choć w programie nie udało się jej pokonać Alicji Janosz i zajęła drugie miejsce, jej kariera zapowiadała się imponująco. W końcu kto nie znał hitów wokalistki tj. "Żałuję" czy "Nie kłam, że kochasz mnie"? Niestety po pewnym czasie Ewelina Flinta nieoczekiwanie zniknęła z mediów. Po 17 latach z przytupem jednak wraca na scenę.

  Po albumie "Rajd 44", który zebrał bardzo dobre recenzje, wygranej w programie Mask Singer utworem "Let me lie" Natasza Urbańska otwiera nowy, muzyczny rozdział. We współpracy z Hotelem Torino powstaje anglojęzyczna EP-ka artystki.

  Kiedy ukaże się najnowsza płyta artystki?

  Alżbeta Lenska pochwaliła się w sieci ważną informacją. Aktorka zapowiedziała, że rusza z nowym projektem, a swoich sił tym razem spróbuje jako wokalistka. Pracę nad debiutanckim materiałem zaczęła w studiu muzycznym w szwedzkim Malmö. Skąd taki pomysł?

  Carla Fernandes to młoda i utalentowana artystka, która z przytupem wchodzi w nowy, muzyczny rozdział. Jako pierwsza Polka została reprezentantką stylu, który najgłośniej gra w jej duszy – latino.

  Halina Mlynkova prezentuje nowy singiel zatytułowany "Dwa serduszka". Piosenka jest jednocześnie zapowiedzią nowego albumu, na którym znajdą się interpretacjami popularnych, polskich utworów filmowych. Płyta została przygotowana w niezwykłej technologii.

  Jak piosenkarz znosił czas lockdownu? Co zmieniło się w jego życiu i jak dziś podchodzi do swojej twórczości?

  Julia Wieniawa rozpoczęła nowy rozdział w karierze. 17 czerwca odbyła się oficjalna premiera albumu "Omamy". Choć na płytę fani musieli poczekać dobrych kilka lat, było warto. Na naszej scenie artystka zaśpiewała utwór "Milczysz" a także opowiedziała nieco więcej o wydawnictwie.

  W czerwcu tego roku Kora obchodziłaby 71. urodziny. Pamięć o legendarnej artystce wciąż trwa, a kolejne pokolenia sięgają po jej utwory. Już niebawem ukaże się wyjątkowy projekt Michała Pepola, płyta "KCKM", a na niej piosenki, których do tej pory nikt nie odkrył. Jesteście ciekawi? Do sieci właśnie trafił pierwszy singiel.

  Julia Wieniawa to artystka wszechstronna. Choć wiele osób spekulowało na temat jej kariery muzycznej, gwiazda na tegorocznym Orange Warsaw Festival udowodniła, że ciężką pracą i wytrwałością można osiągnąć wszystko. Pod sceną zgromadziły się tłumy, publika szalała i na pamięć śpiewała ulubione utwory, a Julia zrobiła show, jakiego mogą pozazdrościć jej koleżanki z branży. W końcu jak twierdzi: "Sky is the limit".

  Aktorka udowadnia, że potrafi pięknie śpiewać. Zapowiedzią jej debiutanckiej płyty jest singiel "Żal mi".

  Julia Kamińska rozpoczyna nową drogę. W tym roku aktorka postanowiła spróbować swoich sił w branży muzycznej. W sieci właśnie ukazał się pierwszy singiel "Żal mi" nagrany w duecie ze Skubasem. Kiedy możemy spodziewać się płyty?

  Od lat tworzą hity dla polskich artystów. Pewnego dnia zrobili jednak utwór, który tak z nimi rezonował, że postanowili zachować go dla siebie. Krok po kroku, miesiąc po miesiącu piosenek przybywało. Dziś duet Martin Lange ma na swoim koncie autorską płytę "Kontrasty", a przed sobą trasę koncertową i letnie festiwale. Jak wyglądała droga do powstania krążka? O tym muzycy opowiedzieli nam w dniu premierowego koncertu.

  Po dwóch latach od premiery krążka "50/70. Moje najważniejsze" Krzysztof Cugowski zaprezentował na naszej scenie nowy utwór "Panaceum". Tym samym wokalista zapowiedział nowy album. Co go uskrzydla, dodaje siły i czym jeszcze muzyk nas zadziwi?

  Już w sobotę 7 maja, w finałowym odcinku programu poznamy tożsamość trojga gwiazd, które kryją się w kostiumach Deszczu, Bociana i Koguta!

  Alicja Szemplińska wraca w nowej odsłonie. Tuż po 20. urodzinach artystka opublikowała nowy singiel "IDK". W cyklu "Off the record" opowiedziała nieco więcej o nadchodzącym materiale, o stylu, w jakim zamierza tworzyć, a także o kobiecości i akceptacji.

  Ania Karwan zaprosiła nas na siłownię, gdzie kręciła klipy do dwóch nowych utworów. Na planie wokalistkę odwiedził Mateusz Hładki. Co działo się na miejscu i skąd pomysł na tak nietypową lokalizację?

  Wokalistka opowiedziała o procesie twórczym, tajemniczym tytule albumu, macierzyństwie i wsparciu kobiet.