Agata Młynarska na zdjęciu z ukochanym. "W świecie tak okrutnym pozostaje wiara w sens codziennej miłości"

Agata Młynarska
Kamil Piklikiewicz/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Taki związek jak ich rzadko się zdarza w polskim show-biznesie. Agata Młynarska i Przemysław Szmidt od kilku lat tworzą udane małżeństwo. Para może na sobie polegać w każdej sytuacji, a dzięki miłości łatwiej im stawiać czoła przeciwnościom losu. Dziennikarka nie ma co do tego wątpliwości.

Agata Młynarska i Przemysław Szmidt - małżeństwo

Agata Młynarska i Przemysław Szmidt byli już po przejściach i kilku nieudanych związkach, gdy ich życiowe drogi się złączyły. Poznali się w grudniu 2012 roku. W jednym z wywiadów Młynarska wyznała, że od razu poczuła, że spotkała mężczyznę swojego życia, bo zaiskrzyło między nimi od pierwszego wejrzenia.

Nic więc dziwnego, że zakochani nie chcieli czekać ze ślubem. Pobrali się 22 marca 2014 roku, a w tym roku świętowali już 7. rocznicę. Szmidt jest trzecim mężem Młynarskiej.

- Weszliśmy w nasze życie z wielkimi bagażami na plecach. Wskoczyliśmy do nowej wody świadomie, wiedząc, że bierzemy ostatni zakręt. Tylko teraz już razem. (…) W czasach odosobnienia i zarazy podarowaliśmy sobie przygodę. Wspólne życie. Musimy sobie wystarczać - wyznała niedawno Młynarska na Instagramie.

Agata Młynarska o miłości

Obecnie w życiu Młynarskiej i Szmidta nastał bardzo intensywny czas. Wiele ważnych kwestii nałożyło się na siebie. Mimo to Agata nie zamartwia się, ponieważ u jej boku jest mężczyzna, z którym odważnie kroczy przez życie. Miłość daje jej wiarę w lepsze jutro.

- I tak jedziemy w deszczu lub słońcu, i tak stoimy sobie w korku. Dużo spraw, przeprowadzka, leczenie, powrót do pracy w realu, a nie online, zakupy, rozmowy, sprawy… życie. W świecie tak okrutnym, zalewie złych i jeszcze gorszych wieści, pozostaje wiara w sens codziennej miłości. I jeszcze, żeby coś dobrego zrobić dla innych. Wtedy żyje się lepiej - napisała na Instagramie dziennikarka.

Jej fani zachwycają się, że gwiazda i jej ukochany tworzą tak udany związek. - "Dobrze, że razem ten świat nosicie, na swych ramionach... wspólnie", "Dużo szczęścia i miłości, pani Agatko, tak po prostu, bez okazji", "Jesteście pięknymi ludźmi", "Bądźcie zdrowi i szczęśliwi", " Jesteście państwo inspiracją" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Na jakich fundamentach powinien opierać się zdrowy związek? Agata Młynarska odpowiada

Dzień Dobry TVN

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości