mąż

    mąż

    45-letnia Natasha Owens z Merseyside w wieku 13 lat przeszła menopauzę, a mając 30. – zdiagnozowano u niej ciężki przypadek liszaja płaskiego. Kilka lat później musiała przejść histerektomię, czyli zabieg chirurgiczny usunięcia macicy. – Od 15 lat nie uprawiałam seksu z mężem. Moje małżeństwo jest silniejsze niż kiedykolwiek – deklaruje kobieta.

    Sonia Bohosiewicz jest bardzo aktywna w sieci, ale rzadko kiedy zdradza szczegóły życia prywatnego. O ile pokazuje fanom relacje z wyjazdu z ukochanym, to nie zdradza nadmiernie jego wizerunku. Nie dowiemy się także od aktorki, czym dokładnie zajmuje się jej mąż. Kim zatem jest Paweł Majewski?

    Często zdarza się, że mężczyzna, z którym wszystko dobrze się układało przed narodzinami dziecka, nagle zachowuje się, jakby opieka nad maleństwem należała tylko do matki. Warto zastanowić się wtedy, czy wcześniej były jakieś sygnały świadczące o tym, że nie odnajdzie się w tej roli. Co możemy zrobić w tak trudnej sytuacji? O zdanie zapytaliśmy psycholożkę Karolinę Dziadkiewicz.