mąż

  Katarzyna Nosowska opisała, jakie miłego gesty robi jej ukochany. To przypomniał jej pewną sytuację z przeszłości.

  "Spałam z tysiącem żonatych mężczyzn i nie obchodzi mnie to" - powiedziała Gweneth Lee, która w relacjach damsko-męskich jest "tą drugą".

  Żyjemy w czasach, kiedy pojęcie małżeństwa się redefiniuje. Zmienia się też rola kobiet, które są bardziej samodzielne niż kiedyś i nie potrzebują męża, by mieć poczucie bezpieczeństwa.

  "Wzrusz totalny".

  Małgorzata Socha pochwaliła się w mediach społecznościowych wspólnym zdjęciem z mężem. Aktorka dodała, że wraz z ukochanym wybrała się w Hiszpanii na romantyczną randkę o zachodzie słońca.

  Sania Khan rozstając się z mężem chciała uwolnić się także od jego muzułmańskiej rodziny i jej tradycji. Wsparcie znalazła na TikToku, gdzie dzieliła się osobistymi doświadczeniami.

  Niestety nie wszystkim internautom przypadły ona do gustu.

  Oprawca rzucił się pod pociąg, a jego ofiara jest przykuta do łóżka i walczy o powrót do zdrowia.

  Agnieszka Radwańska i Dawid Celt obchodzą kolejną rocznicę ślubu. Z tej okazji tenisistka opublikowała w sieci zdjęcie, na którym czule obejmuje męża. Ile lat minęło odkąd para powiedziała sobie sakramentalne "tak"?

  Zakochanie to stan, w którym władają nami hormony. Po jakimś czasie przychodzi szara codzienność, pojawiają się problemy, często zdrowotne, czasem psychiczne, bywa, że wraz z nimi dodatkowe kilogramy.

  "Chyba potrzebował sprzątaczki, a nie żony".

  Kasia Sokołowska nigdy nie była bardziej promienna i radosna. Najnowsze zdjęcie z wakacji oddaje pełnię jej szczęścia. Gwiazda pozuje na nim u boku ukochanego, w dniu jego urodzin. Miłości nie ma końca.

  Agnieszka Kaczorowska nie kryje dumy z trzyletniej córki Emilki. Dziewczyna zabawiła się w fotografkę. Jednym pstryknięciem aparatu, uwieczniła romantyczny moment rodziców na plaży. Efekt? Sprawdźcie sami.

  Kim jest wybranek Meirivone?

  "Nie było więc innego wyjścia niż rozstanie".

  Dorota Wellman opowiedziała, co najbardziej ceni w swoim mężu. Zdradziła też zabawną anegdotę na temat Krzysztofa Wellmana.

  Posłanka Henryka Krzywonos-Strycharska zmaga się z chorobą nowotworową. W sierpniu pacjentka dowie się, jakie są rokowania. W Dzień Dobry TVN wraz z mężem opowiedzieli o walce z rakiem, która nieustannie się toczy. - Nagle wyobraziłem sobie, że przy mnie może nie być Henryki - przyznał

  Krystyna Giżowska przez kilka miesięcy nie chciała dzielić się ze światem informacją o śmierci ukochanego męża. W niedawno udzielonym wywiadzie zdradziła motywy swojej decyzji.

  Małgorzata Socha zwierzyła się z podziałów finansowych w swoim małżeństwie. Zaskakująco szczere wyznanie niesie się po sieci. Aktorka niezwykle rzadko dzieli się informacjami dot. jej rodzin i życia prywatnego.

  Katarzyna Zielińska opublikowała w sieci romantyczne zdjęcia z mężem. W dniu urodzin aktorka złożyła ukochanemu piękne życzenia, a także wyznała swoje uczucia. Jak wygląda historia ich miłości?

  Michał Żebrowski 17 czerwca będzie świętował 50. urodziny. Z tej okazji Mateusz Hładki, dziennikarz Dzień Dobry TVN przypomniał jego wielkie role, a Dorota Wellman podkreśliła, że aktor od lat działa na rzecz kultury.

  Są kobiety, które po odejściu męża, nie chcą już kolejnego związku. Dlaczego? Co sprawia, że wolą być singielkami?

  Justyna W. wysłała tabletki ciężarnej, która chciała dokonać aborcji. Na działaczkę doniósł ojciec dziecka. Dziś grozi jej więzienie. To prawdopodobnie pierwsza taka sprawa w Europie.

  Douglas Nunes pokonał tysiące kilometrów, by odwiedzić ojczyznę swojej żony i dać wsparcie rodakom Joanny Krupy w organizacji pomocy humanitarnej dla ofiar wojny w Ukrainie.

  Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy udzieliła tak szczerego wywiadu. W rozmowie z Żurnalistą odpowiedziała na trudne pytania, a także poruszyła kwestie życia z Radosławem, poronienia i starań o dziecko, a także rozrodu z Jackiem Rozenkiem. - Przeżywałam bardzo trudny czas w moim życiu, szczerze jak teraz o tym myślę, to była to katastrofa - zdradziła.

  "Podobieństwa się przyciągają".

  55-letnia kobieta wsypała mężowi do mleka środek do czyszczenia rur. Po zatrzymaniu wyjaśniła, że zrobiła to, bo mężczyzna często ją bił. Zapewniała jednak, że nie zamierzała zrobić mu krzywdy. 60-latek przeżył dzięki szybkiej reakcji córki. Jego żona została skazana za usiłowanie zabójstwa. Jaki wyrok usłyszała?

  Małgorzata Socha, jak wiele polskich gwiazd, wyruszyła na narty. W górach jest z przyjaciółmi oraz z mężem. Aktorka wstawiła w mediach społecznościowych zdjęcie z ukochanym, a w komentarzach zawrzało.

  Czy przenoszą pracę do domu?

  "Została jego żoną z poczucia winy i wstydu".