Fani wspierają Anię Wyszkoni. Wokalistka odpowiada na zarzuty i pokazuje, jak wygląda jej "nowa twarz"

Aktualizacja:
Ania Wyszkoni

Ania Wyszkoni znalazła się na językach internautów za sprawą swojej spektakularnej metamorfozy. Nie tylko powraca na scenę muzyczną z nowym repertuarem, ale również z nowym wizerunkiem. Choć metamorfoza nie wszystkim przypadła do gustu, to gwiazda się tym nie przejmuje. Fani stoją za nią murem.

Przemiana Ani Wyszkoni

Po przerwie spowodowanej m.in. pandemią, Ania Wyszkoni powraca na scenę muzyczną i od razu robi to hucznie oraz w wielkim stylu. Niedawno wydała energetyczny singiel "Skrable", świętuje 25-lecie pracy artystycznej, a także diametralnie zmieniła wizerunek. Wystąpiła w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o nowym etapie w życiu.
Przemiana Wyszkoni odbiła się szerokim echem w mediach. Uwagę internautów najbardziej przykuła zewnętrzna metamorfoza wokalistki, ma inną niż wcześniej fryzurę - tym razem z prostą grzywką. Ponadto niektórzy uważają, że zmieniły się jej rysy twarzy. Internet wręcz zapłonął od spekulacji na temat rzekomych operacji plastycznych piosenkarki. Ania szybko zareagowała na plotki i odpowiedziała na jeden z przykrych komentarzy.
- Czy w to wierzysz, czy nie, aparat na zębach może zmienić diametralnie buzię. Czytam te komentarze i myślę sobie, że gdybym jeszcze naprawdę coś zrobiła, to słusznie bym obrywała. Ale dbanie o zdrowy zgryz i szczupłą sylwetkę to chyba nic złego - napisała gwiazda.

Wyszkoni ma do siebie dystans

Piosenkarka nie zamierza przejmować się negatywnymi opiniami internetowych anonimów, bo sama świetnie czuje się w swoim ciele i podoba się sobie w nowej odsłonie. Ania Wyszkoni na Instagramie udowodniła, że ma do siebie wielki dystans. Skoro wielu ludzi twierdzi, że operacje plastyczne zmieniły jej twarz, to nie zamierza za wszelką cenę przekonywać ich, że są w błędzie. Opublikowała żartobliwe zdjęcie.
- Ja i moja nowa twarz - skwitowała z przymrużeniem oka.
Fani stoją murem za Wyszkoni i gratulują jej poczucia humoru. - "Hejterzy mogą pani buty czyścić", "Mega jest ta fota i opis", "Nasza Ania! Brawo", "Wszyscy wokół krzyczą o nowej twarzy, a ja nie czaję. Widzę ciągle tę samą twarz i tę samą Anię". "Szalona ty", "Wciąż szczera i prawdziwa! Najlepsza", "Jak zawsze uwielbiam Twoją szczerość i dystans. Wariatka!", "Takie podejście mi się podoba!", "Wygląda pani pięknie" - czytamy w komentarzach.
Zobacz także:
Zobacz wideo: Anna Wyszkoni 25 lat na scenie. „Lubię eksperymentować. Teraz mam ochotę być taka i jestem taka”
Autor: Justyna Piąsta

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości