metamorfoza

  Jak się czuje po zmianach?

  Katarzyna Zięciak z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Jaki jest efekt metamorfozy?

  Martyna Wojciechowska pokazała archiwalne zdjęcie z początków swojej kariery. Fani szybko domyślili się, o którą erę chodzi. Dawny look Martyny Wojciechowskiej przywodzi na myśl wielbicieli wiele wspomnień. Myślicie, że wróci do grzywki?

  Nowe fotografie piosenkarki odbiły się szerokim echem w sieci.

  Patrycja Sołtysik pochwaliła się na Instagramie wyjątkowym zdjęciem, na którym razem z mężem wyglądają zupełnie inaczej. Trudno ich poznać, a to wszystko za sprawą imprezy w stylu PRL. Patrycja przemieniła się w blondynkę, a Andrzej postanowił zaszaleć. Sami zobaczcie. 

  "Piękno ma się w środku".

  Grzegorz Głuszcz wziął udział 6. edycji "Hotelu Paradise". Uwielbia uprawiać sport, a z racji tego, że jest trenerem personalny, może pochwalić się wyrzeźbioną sylwetką i imponującą muskulaturą. Jednak nie zawsze tak było. Jak prezentował się przed metamorfozą?

  Igor Kiełbowski to jeden z uczestników programu randkowego „Hotel Pardise 6”. Przeszedł niezwykłą metamorfozę, by móc się cieszyć obecnym wyglądem. Co jeszcze o nim wiemy? Ile ma lat, czym się zajmuje i pasjonuje?

  Fani są zachwyceni nagłą zmianą w wyglądzie artystki.

  Swoimi odczuciami podzieliła się w krótkim nagraniu. 

  Sylwia Bomba zachwyciła fanów spektakularną metamorfozą. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała w sieci nagranie, stanowiące pochwałę nieprzeciętnych umiejętności Ewy Mrozowskiej.

  Gwiazda konsekwentnie dba o swoje zdrowie.

  Pomogli jej w tym specjaliści z Malo Clinic.

  "Nowe życie, nowe włosy".

  Uczestniczka programu pochwaliła się efektem metamorfozy.

  Program "Drugie życie mebli" w HGTV to produkcja, w której prowadzące udowadniają, że zmiana wystroju wnętrz wcale nie oznacza wielkich inwestycji i nowego wyposażenia. Renowacja mebli to zajęcie, które nie tylko odmieni nasze mieszkanie, ale także dostarczy wiele satysfakcji i świetnej zabawy.

  Zdjęcie po nieudanej koloryzacji aktorka opublikowała w sieci.

  Skąd pomysł na zmianę? Czy jest zadowolony z efektu?

  Bella Hadid skradła show podczas pokazu mody Marca Jacobsa. Kiedy pojawiła się na wybiegu, fotografowie oraz zebrani goście oniemieli.

  Agnieszka Kotońska w ciągu ostatnich lat przeszła spektakularną metamorfozę. Dzięki diecie i ćwiczeniom udało się jej zrzucić kilogramy i dziś z dumą prezentuje smukłe ciało w bikini.

  Julia Kamińska zyskała uznanie szerszej grupy publiczności dzięki roli Uli Cieplak w serialu "Brzydula". Wszechstronnie utalentowana artystka doskonale odnajduje się nie tylko przed obiektywem kamery czy na deskach teatralnych, ale także w studiu nagraniowym, gdzie wykorzystuje swoje umiejętności wokalne. Choć trudno w to uwierzyć, początki jej kariery nie były łatwe.

  Już w sobotę, 25 czerwca Krzysztof Miruć ponownie wkroczy do nieznanego mieszkania, by razem z bohaterami programu przygotować prezent dla ich najbliższych. 

  Marta Linkiewicz popularność zdobyła w 2015 roku za sprawą kontrowersyjnego nagrania, które wyciekło do Internetu. Od tamtego czasu przeszła długą drogę - dziś już nie imprezuje jak dawniej i nie pije alkoholu - swoje życie w pełni podporządkowała treningom. W cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" opowiedziała o hejcie, jaki na nią spadł, relacji z rodziną i tym, jak poradziła sobie z linczem społeczeństwa. 

  Agnieszka Dawid marzyła o tym, by odmienić swój wygląd. Zgłosiła się do cyklu "Raz, dwa, trzy - piękna Ty!" i dzięki Marcie Pożarlik, Marcie Gąsce oraz Łukaszowi Urbańskiemu przeszła spektakularną metamorfozę. Zobaczcie, jak się zmieniła.

  Aneta Piotrowska u szczytu sławy zniknęła z polskiego show-biznesu. Jak wygląda jej życie po 16 latach? Co obecnie robi i jakie ma plany na przyszłość?

  Na TikToku zaprezentowała efekty metamorfozy i mówi: "Nigdy więcej".

  "Ciało, które schudło ponad 90 kg"

  Gwiazda ma 63 lata, ale wydaje się, że za wszelką cenę chce zatrzymać upływający czas.

  Katarzyna Skrzynecka zaprezentowała fanom swoje różne oblicza. Nie do wiary, ile metamorfoz w bardzo krótkim czasie przechodzi gwiazda. Trudno się połapać, kiedy najbardziej przypomina siebie. Koniecznie trzeba zobaczyć zdjęcia, które zamieściła, żeby zrozumieć fenomen jej talentu.

  Jaki jest efekt? - Jestem w szoku - komentuje bohaterka cyklu Dzień Dobry TVN "Raz, dwa, trzy... piękna Ty!".