Ania Wyszkoni

  Ania Wyszkoni

  Ania Wyszkoni podbija serca wszystkich pokoleń już od 25 lat. Kiedyś związana z zespołem Łzy, dziś występująca solowo piosenkarka przygotowała dla swoich fanów niespodziankę z okazji jubileuszu. Jak wyglądała droga do sławy artystki?

  Podczas FUNtastyczneg sylwestra zorganizowanego przez TVN w Krakowie wzięło udział ponad 20 tys. osób. Bawiły się przy muzyce wielu gwiazd, wśród których byli: Afromental, Agnieszka Chylińska, Future Folk, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Patrycja Markowska, Justyna Steczkowska i Ania Wyszkoni. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki zajrzał za kulisy, aby pokazać naszym widzom, co się tam działo w trakcie imprezy. A działo się :) Zobaczcie, kto tego wieczoru chciał być kanarkiem i czego wymagały gwiazdy od organizatorów koncertu.

  W Dzień Dobry TVN gościła Ania Wyszkoni. Zapytaliśmy ją o niedawno wydaną świąteczną płytę "Kolędy wielkie", przygotowania świąteczne i jej plany na Sylwestra. Dowiedzieliśmy się również, kto z rodziny Ani lubi śpiewać kolędy podczas plażowania ;)

  Weekend z Dzień Dobry TVN zakończyliśmy śpiewająco! Specjalnie dla naszych widzów Ania Wyszkoni zaśpiewała utwór "Dzięki za dźwięki". Wcześniej, w Cafe TVN, artystka opowiedziała Marcinowi Mellerowi o wyzwaniach jakie stawia sobie na najbliższe miesiące, a od samego rana urzędowała na naszym czacie i odpowiadała na pytania internautów!

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy piosenkarkę Annę Wyszkoni. Piosenkarka powiedziała nam o nowej płycie. Z kim pracowała przy jej nagrywaniu? Co zawarła w utworze, który napisała specjalnie dla swoich dzieci?

  Prawie 2/3 ankietowych Polaków jest przeciwko pracy w jednej firmie ze swoim partnerem życiowym. A co o tym sądzą nasi goście: Anna Wyszkoni – wokalistka wraz ze swoim partnerem i managerem gwiazd Maciejem Durczakiem oraz Rafał Rutkowski – aktor wraz ze swoją żoną i managerem Magdaleną Godlewską.