Asia Lazar z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" będzie miała córeczkę. Opowiedziała, jak zareagował jej partner

Joanna Lazar wzięła udział w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo zawarte z Adamem Miciakiem nie przetrwało próby czasu, jednak życie przygotowało dla Asi scenariusz pełen niespodzianek. O tym, jak potoczyły się jej losy po programie, opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

Joanna Lazar nie znalazła miłości w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", ale dzięki udziałowi w popularnym formacie otworzyła się na nowe doświadczenia i bliskość z drugim człowiekiem. Związała się z mężczyzną, z którym postanowiła założyć rodzinę i stworzyć szczęśliwy związek. Okazuje się, że znali się już wcześniej, zanim Asia poszła do programu, jednak dopiero po programie zaczęli się spotykać. To Joanna pierwsza zrozumiała, jak ważny jest dla niej Mateusz i to ona wyznała mu miłość.

Joanna Lazar spodziewa się dziecka

Partner Joanny ma na imię Mateusz, para już wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Wiadomość o ciąży była dla nich źródłem wielu emocji.

Była radość, były łzy, była cała noc rozmów. Uspokoił mnie. Chcieliśmy dziecka, ale dla mnie to wiązało się także z paniką, strachem. Oczywiście, także z wielką radością

- mówiła w studiu Dzień Dobry TVN Joanna Lazar. Macierzyństwo to dla niej nowe doświadczenie i swego rodzaju wyzwanie, ale jednocześnie także powód do szczęścia, dlatego z niecierpliwością wyczekuje dnia porodu.

Nie mogę się doczekać, kiedy dzieciątko pojawi się na świecie, żebyśmy mogli pójść na spacer, żebym mogła mu pokazać, jak piękny jest świat. Całkiem inaczej spojrzałam na życie

- wyznała bohaterka 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kobieta czuje się spełniona, ponieważ w końcu udało jej się odnaleźć szczęście u boku ukochanego mężczyzny, a oczekiwanie na pierwsze dziecko to dla niej czas pełen niepowtarzalnych emocji. Zapytana o płeć maleństwa, bez wahania udzieliła odpowiedzi.

Znamy płeć. Będzie to dziewczynka . Początkowo miał być syn, już nawet mówiliśmy do brzuszka po imieniu, ale na kolejnych badaniach okazało się, że pępowina wprowadziła nas w błąd. Cieszymy się, że jesteśmy zdrowi. Córka najpewniej będzie miała na imię Zosia

- zdradziła Joanna Lazar. Dodała też, że jest w trakcie 22. tygodnia ciąży, co oznacza, że niebawem zacznie się szósty miesiąc.

Joanna Lazar - uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Joanna Lazar związała się z Adamem Miciakiem, to jemu, za namową ekspertów, powiedziała sakramentalne "tak". Niestety, para od samego początku nie mogła nawiązać porozumienia. Ich małżeństwo się rozpadło, w ostatnim odcinku Adam podjął decyzję o rozwodzie, a Joasia musiała się z nią zgodzić. Udział w oryginalnym eksperymencie przyniósł jednak kobiecie wiele korzyści.

Program zmienił w moim życiu bardzo dużo. Przede wszystkim poznałam wspaniałych ludzi. W normalnym życiu nie miałabym szansy spotkać uczestników poszczególnych edycji. Dowiedziałam się, że trzeba pracować nad sobą. Dzięki programowi i rozmowom z ekspertami poznałam swoje słabe i mocne strony. Teraz jestem bardziej pewna siebie, nie boję się sięgać po to, czego pragnę

- przyznała Joanna. Dodała też, że do tej pory utrzymuje kontakt z pozostałymi uczestnikami formatu. Najbliższe relacje łączą ją zwłaszcza z Izą i Agnieszką, która również spodziewa się dziecka. - Jesteśmy w podobnym trymestrze, wiemy, kiedy mamy wizyty u lekarza, wymieniamy się zdjęciami z USG, opowiadamy o swoich dolegliwościach, wspieramy się nawzajem - powiedziała Joanna Lazar, podkreślając, że zawarte w programie przyjaźnie na zawsze pozostaną w jej życiu.
Zobacz także:
Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN znajdziesz w serwisie Player.
Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości