ślub od pierwszego wejrzenia tvn

  ślub od pierwszego wejrzenia tvn

  W odcinku 11 nie brakowało emocji. Julia postanowiła opuścić mieszkanie męża po burzliwych dyskusjach na temat jej wyglądu. Aneta z Robertem zawieszają kłódkę na znak budzącego się w nich uczucia w romantycznym miejscu. Jednak to u Kasi wybucha największa bomba. Wyszło na jaw, jak często kobieta odbiera telefony od mamy.

  U wszystkich par 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" emocje sięgają zenitu i nie zawsze jest to związane z radością płynącą ze wspólnie spędzanego czasu. Czy Kasia i Paweł zamieszkają razem? Czy Julia i Tomek znajdą złoty środek, by każdy czuł się dowartościowany i wysłuchany? Czy Aneta i Robert nadal patrzą na siebie z miłością? Zobaczcie, co wydarzy się w 10. odcinku.

  Uczestniczka "Ślub od pierwszego wejrzenia" o zakończeniu małżeństwa poinformowała swoich fanów na Instagramie, a za naszym pośrednictwem przekazała wyjaśnienia.

  Agnieszka Łyczakowska-Janik brała udział w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci znaleźli dla niej męża z którym do dziś tworzy szczęśliwe małżeństwo. Co więcej, para spodziewa się pierwszego dziecka. Ostatnio na swoim Instagramie Aga zamieściła zdjęcie, które opatrzyła podpisem: "Pełnia szczęścia". Wśród komentujących znalazł się także wpis jej ukochanego – Wojtka. 

  Karol i Laura, uczestnicy 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zostali parą, choć eksperci dobrali im innych partnerów. Początkowo starali się unikać rozgłosu i nie chcieli publicznie opowiadać o łączącym ich uczuciu, ale obecnie dzielą się swoim szczęściem na Instagramie. Ostatnio Karol pochwalił się w sieci zdjęciem z ukochaną, przy okazji zdradzając, że mija dokładnie rok odkąd, za sprawą programu, jego życie całkowicie się zmieniło.