ślub od pierwszego wejrzenia tvn

  Uczestnicy ósmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wymiany obrączek i wesela mają już za sobą. W piątym odcinku show pary wybiorą się w podróże poślubne. Jak spędzili ten czas? Kto się do siebie zbliżył?

  Martyna Końca - znana widzom z udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" - właśnie została mamą. Celebrytka radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Kultowy program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wraca na antenę. 8. sezon telewizyjnego eksperymentu przyniesie wiele zwrotów akcji i porywów serca. Szóstka singli otrzyma od ekspertów szansę na odnalezienie swojej drugiej połówki.

  "W czterech literach Wam się poprzewracało".

  Anita i Adrian mają za sobą cztery lata związku i są rodzicami Jerzyka i Bianki. Pojechaliśmy do nich z kamerą, by dowiedzieć się, co u nich słychać i jak z perspektywy czasu wspominają swój udział w programie. 

  Jacek Wojciechowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oświadczył się ukochanej. W najnowszym wywiadzie opowiedział o okolicznościach zaręczyn oraz o reakcji partnerki. Czy stresował się przygotowaniami?

  Martyna Końca, uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", wyczekuje przyjścia na świat swojego dziecka. Jednak nie ukrywa, że nie zawsze wszystko układa się po jej myśli. Choć miewa gorsze chwile, stara się być silna. Co się u niej dzieje?

  Pierwszymi fotografiami pochwaliła się w sieci.

  Anita i Adrian to jedna z par, która powiedziała sobie "tak" w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo przetrwało program i od czterech lat tworzy szczęśliwy związek. Para niedawno przeprowadziła się do Krakowa. Jak się urządziła? Ich mieszkanie odwiedziła dziennikarka serwisu Dzień Dobry TVN, Karolina Kalatzi.

  Uczestniczka programu pochwaliła się efektem metamorfozy.

  Ich droga do rodzicielstwa nie była prosta.

  Anita Szydłowska podzieliła się z fanami przejmującą historią z porodu. Opisała, co się wydarzyło.

  Kamil i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się jakiś czas po zakończeniu programu. Decyzję o rozwodzie podjął mężczyzna. Jak zareagowała na nią rodzina uczestnika miłosnego eksperymentu?

  W najnowszym poście na Instagramie para pochwaliła się relacją z chrztu świętego ich synka Mieszka.

  Uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" przed rozwodem zorganizowały imprezę w sukniach ślubnych. W najnowszym wywiadzie Agnieszka Miezianko opowiedziała o szczegółach spotkania, relacji z tajemniczym Sebastianem oraz o tym, czy Kamil ma nową partnerkę.

  27-latek postanowił skomentować zachowanie fanów na swoim Instastory.

  Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobrze wykorzystuje swoje medialne 5 minut. Choć program ostatecznie nie przyniósł jej miłości do grobowej deski, to dał coś innego - dużą popularność.

  Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik kilka miesięcy temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córka Antosia. Uczestnicy 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się, że ochrzcili swoją pociechę i pokazali piękne rodzinne zdjęcia.

  Agnieszka Antosik spodziewa się dziecka. Uczestniczka drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" radosną informację przekazała za pośrednictwem Instagrama, publikując wyjątkowe zdjęcie. Pod postem posypały się liczne gratulacje.

  Kolejna edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca. W programie Dzień Dobry TVN pojawili się uczestnicy, którzy opowiedzieli o tym, co dał im udział w show.

  Zobacz, kto otrzymał najwięcej głosów.

  Małżeństwo Doroty i Piotra budziło wiele emocji. Ostatecznie para postanowiła zakończyć swój związek. Teraz uczestniczka przerwała milczenie. - Zrozumiałam, że chcę odpuścić - czytamy w jej najnowszym poście.

  W finałowym odcinku trzy pary podejmą decyzję, czy po miesiącu trwania eksperymentu, chcą pozostać w swoich małżeństwach, czy jednak wolą zakończyć relację i rozwieść się. Fani typują, które związki przetrwają.

  Martyna Końca wzięła udział w 3. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć małżeństwo zawarte w telewizyjnym eksperymencie nie przetrwało, to uczestniczka nie zamknęła serca na miłość.

  Między uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wręcz wrzało. Piotr i Dorota pokłócili się w sklepie, a Patrycja nie mogła znieść uczuciowego Adama. Czy ich związki przetrwają?

  "On ma wizję na mnie" - żali się uczestniczka show.

  "Oliwia zrobiła z dziecka kartę przetargową w postępowaniu rozwodowym".

  Karol Maciesz i Iga Śmiechowicz wzięli udział w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po 19 miesiącach odbyła się sprawa sądowa, która formalnie zakończyła pewien etap w ich życiu. Karol tylko nam opowiedział, czy jeszcze raz zdecydowałby się na ślub z nieznajomą osobą.

  Ujawnił, co myślał o Patrycji.

  W najnowszym wpisie na Instagramie uczestnik podzielił się z obserwatorami prywatnym nagraniem z wesela.