Będzie 3. sezon serialu "BrzydUla". "Szkoda byłoby rozstać się z ulubionymi bohaterami"

Julia Kamińska w serialu "BrzydUla 2"
Julia Kamińska
Źródło: TVN
Grupa TVN Discovery zdecydowała się wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów i przedłużyć serial o kolejny sezon. To odpowiedź na entuzjastyczny odzew ze strony widzów produkcji. Nowe losy barwnych postaci będzie więc można śledzić również wiosną.

Nowy sezon "BrzydUli 2"

Niecodziennie zdarza się, aby serial był kontynuowany po 12 latach od emisji ostatniego odcinka. Producenci "BrzydUli" zdecydowali się na odważny krok, nie tylko wznawiając serial, ale też uwzględniając w fabule realny upływ czasu. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Premierowe odcinki serialu plasują się w czołówce najchętniej oglądanych pozycji w Siódemce oraz na platformie player.pl.

O popularności produkcji świadczą nie tylko wyniki oglądalności, ale też uznanie widzów. To dzięki ich głosom serial zdobył Telekamerę "Tele Tygodnia" oraz nagrodę czytelników "Party". Bez wątpienia było to jedno z najgorętszych wydarzeń sezonu telewizyjnego.

Powstanie 3. sezon "BrzydUli"

W związku z doskonałym odbiorem, TVN zdecydował o kontynuacji serialu.

- Pierwsza część "BrzydUli" nieprzerwanie gości na antenie Siódemki od dekady, a informację o powrocie premierowego sezonu właśnie na TVN7 nasi fani przyjęli z ogromnym entuzjazmem - przekazała Katarzyna Mazurkiewicz z TVN7. - Szkoda byłoby rozstać się z ulubionymi bohaterami za wcześnie, dlatego z radością możemy potwierdzić, że wiosną 2022 zobaczymy dalsze losy tytułowej "BrzydUli" granej przez wyjątkową Julię Kamińską, która również jest współautorką scenariusza - dodała.

Kontynuacja "BrzydUli" oparta jest na oryginalnym pomyśle Piotra Jaska i jego zespołu. Premierowe odcinki "BrzydUli" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w TVN 7 oraz na Player.pl.

Zobacz wideo: Kto jest największym "jajcarzem" na planie "BrzydUli 2"

Kto jest największym jajcarzem na planie "BrzydUli 2"?
Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Simlat a może Łukasz Garlicki? Obsada "BrzydUli 2" zdradza, kto najczęściej żartuje na planie?
Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło: Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości