Brzydula

    Brzydula

    Kiedy zimowe powietrze rozgrzewają pierwsze promienie wiosennego słońca, wszyscy mamy ochotę na nowe. Wtedy warto zajrzeć na TVN7, gdzie czeka na widzów potężny zastrzyk nowej, dobrej energii - uwielbiane seriale, sprawdzone formaty i mnóstwo rozrywki. Oliver Janiak rozmawia z gwiazdami stacji o nowej ramówce.

    Julia Kamińska zaczyna oswajać się z końcem kultowej "BrzydUli". Reporter dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski zapytał gwiazdę, jakie emocje jej towarzyszą w związku z zakończeniem . Okazuje się, że smutek miesza się z ulgą.

    Małgorzata Socha od lat błyszczy na czerwonych dywanach. Fotoreporterzy zabiegają na tzw. ściankach o moment z gwiazdą, by uchwycić każdy detal jej stylizacji. Aktorka przyznała, że ma na swoim koncie wizerunkowe wtopy. Bliskie kadry nie zawsze jej służyły. W rozmowie z Sandrą Hajduk Małgorzata Socha opowiedziała nie tylko, jak makijaż spłatał jej figla, ale zdradziła także co nieco zza kulis serialu "BrzydUla".

    Widzowie TVN-u pokochali Klaudię El Dursi w roli prowadzącej "Hotel Pardise". Doskonale znają ją także jako modelkę. A czy wiedzieliście, że miała epizod w "BrzydUli"? Dlaczego nie została aktorką? Czy utrzymuje kontakt z uczestnikami rajskiego programu? Z tymi pytaniami zmierzyła się podczas wirtualnej "Domówki u Dowborów", na którą dołączyła prosto z kempingu w Chałupach.