Jennifer Lawrence pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka olśniewała na premierze filmowej

hollywoodzka aktorka
Jennifer Lawrence
Źródło: cover video/x-news
Jennifer Lawrence przez długi czas zapalczywie chroniła swojej prywatności. Nie udzielała wywiadów i nie zdradzała szczegółów z codziennego życia. Teraz jednak promuje najnowszy film, w którym zagrała z Leonardo DiCaprio oraz Meryl Streep. Z tej okazji w rozmowie z "Vanity Fair" ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a na premierze produkcji po raz pierwszy pokazała swój ciążowy brzuszek.

Przerwa w karierze Jennifer Lawrence

Mimo młodego wieku, Jennifer Lawrence była już 4-krotnie nominowana do Oscara i nawet zdobyła jedną statuetkę w 2014 roku za "Poradnik pozytywnego myślenia" jako najlepsza aktorka pierwszoplanowa. Było wówczas o niej naprawdę głośno. Następnie artystka postanowiła nie iść za ciosem, tylko nieco usunęła się w cień i skupiła na życiu prywatnym. W 2018 roku zaczęła spotykać się z dyrektorem galerii sztuki, Cooke'm Maroneyem. Para zaręczyła się w lutym 2019 r., a pobrała w październiku tego samego roku.

- Myślę, że wszyscy się mną znudzili. Sama miałam siebie dosyć - mówiła niedawno w wywiadzie udzielonym magazynowi "Vanity Fair".

Jennifer Lawrence na premierze filmowej

Teraz aktorka powróciła w wielkim stylu. Pojawiła się na grudniowej okładce "Vanity Fair", gdzie ogłosiła swoją ciążę i zagrała w głośnym filmie z Leonardo DiCaprio oraz Meryl Streep. W niedzielny wieczór, 5 grudnia w Nowym Jorku odbyła się premiera tej produkcji, na której aktorka skradła całe show. Pojawiła się bowiem po raz pierwszy publicznie pokazując ciążowy brzuszek.

Jennifer Lawrence pozowała do zdjęć w beżowej kreacji od Diora ze złotymi elementami w stylu glamour. Cekinowe wstawki dodały jej szyku i elegancji, a peleryna z szyfonowego materiału - dostojności. Stylizację aktorki uzupełniła biżuteria od Tiffany & Co., delikatny makijaż oraz fryzura - kok z z opadającymi z przodu kosmykami.

Zobaczcie, jak wyglądała:

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości