suknia wieczorowa

  suknia wieczorowa

  Jennifer Lawrence przez długi czas zapalczywie chroniła swojej prywatności. Nie udzielała wywiadów i nie zdradzała szczegółów z codziennego życia. Teraz jednak promuje najnowszy film, w którym zagrała z Leonardo DiCaprio oraz Meryl Streep. Z tej okazji w rozmowie z "Vanity Fair" ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a na premierze produkcji po raz pierwszy pokazała swój ciążowy brzuszek.

  Złote Globy 2021 przeszły do historii, za nami 78. gala rozdania tych prestiżowych w branży filmowej statuetek. Tegoroczne wydarzenie wyglądało całkiem inaczej niż zazwyczaj ze względu na pandemię koronawirusa. Choć tylko część gwiazd pojawiła się na czerwonym dywanie, a inne śledziły wydarzenie ze swoich domów, nie zabrakło spektakularnych kreacji. Kto wyglądał najlepiej?

  Robert i Anna Lewandowscy pojawili się na gali Globe Soccer Awards 2020. Podczas wydarzenia odbywającego się w Dubaju piłkarz odebrał prestiżową nagrodę, a jego podobizna została wyświetlona na Burj Khalifa, czyli najwyższym budynku na świecie. Z tej okazji polska power couple zdecydowała się na świetne kreacje, którymi przyćmiła samego Cristiano Ronaldo i jego partnerkę, Georginę Rodriguez.

  Prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska wsparła WOŚP i na aukcję przekazała wieczorową suknię, słynny "Batman", zaprojektowaną przez Łukasza Jemioła, w której wystąpiła w ubiegłym roku podczas 17. Balu Dziennikarzy. Wesprzyj Orkiestrę i wylicytuj tę jedyną w swoim rodzaju kreację!

  Wyobraźcie sobie, że jesteście zaproszeni na galę rozdania Oscarów. Wyjątkowa noc, miejsce i goście, dlatego i Ty musisz wyglądać wyjątkowo! Co założyłabyś/-łożyłbyś na siebie, gdybyś miał/-ła okazję wziąć udział w takim wydarzeniu? Czekamy na Wasze zdjęcia w oscarowych kreacjach! Pokażemy je w najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN.