Gwiazdy

  Gwiazdy

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś debiutujący na scenie muzycznej zespół - Over Kyoto. Jak Wam się podobał ich utwór "On & On"?

  „Nie mamy ustalonego planu, tylko niektóre miejsca do których chcemy dotrzeć. Nie wiemy kiedy wrócimy, kupiliśmy bilet w jedną stronę” – tak właśnie Julia opowiada o swoich planach. Już 5 lutego zaczyna największą przygodę swojego życia, wraz z Janem- narzeczonym – wyjeżdża w podróż do Indii. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoich planach i „dyżurowała” jako naczelny juror oceniający i wybierający Wasze fotografie.

  Minęło już 10 lat odkąd serial „Na Wspólnej” zagościł na antenie TVN! Zobaczcie, jak w TVN Cafe świętowali ten dzień aktorzy z serialu! Wtórował im Filip Chazjer. A w studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Renata Dancewicz, Robert Kudelski, Katarzyna Walter, Bożena Dykiel oraz Małgorzata Socha.

  Przy okazji promocji filmu "Nędznicy" dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Russellem Crowe . W jakie postacie Russell Crowe najbardziej lubi się wcielać?

  Tylko na scenie Dzień Dobry TVN premiera singla promującego nową płytę Patrycji Markowskiej. Płyta ukaże się już wiosną.

  Przy okazji promocji filmu "Niemożliwe", który opowiada historię rodziny walczącej z żywiołem tsunami, dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się ze szkockim aktorem. W jakie postacie Ewan McGregor najbardziej lubi się wcielać?

  Czy w Polsce można zrobić karierę w showbiznesie bez znajomości i protekcji? Jak Bartek Kasprzykowski poderwał Tamarę Arciuch, co do Bartka Kasprzykowskiego czuje Agnieszka Cegielska? Oraz kto jest najprzystojniejszym piłkarzem w Polsce? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska!

  Mimo, że dni kiedy "byli na topie" juz minęły, to wielu z nas nadal ich kojarzy. O tym czy tęsknią do dawnej sławy i czy myślą o powrocie na pierwsze strony gazet rozmawialiśmy z Magdaleną Pańkowską czyli "Shazzą", Bartkiem Wroną - liderem zespołu "Just 5" i Agnieszką Robótką - Michalską czyli Ewą Glińską z serialu "W labiryncie".

  Znamy już nominacje do tegorocznych "Telekamer". W studiu DzieńDobry TVN gościliśmy dziś nominowanych do telekamer: Roberta Kozyrę, Michela Moran i Marcina Perchucia oraz Katarzynę Madey redaktor naczelną Tele Tygodnia. Jak wybiera się kandydatów do nagród i jak nasi goście odbierają nominację do Telekamer?

  Na scenie Dzień Dobry TVN ikona muzyki disco-polo lat 90’ – Shazza w swoim największym przeboju „Bierz co chcesz”! Pamiętacie ją? :)

  Jak podrywa Bartek Kasprzykowski, Tamara Arciuch, Rafał Królikowski, Sonia Bohosiewicz, Rafał Rutkowski, Agnieszka Cegielska i Weronika Książkiewicz? To sprawdzała dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  Oczywiście na swoim żywym organizmie:). Dzieci, pieniądze, bezpieczeństwo, udany związek, a może sukcesy w pracy? Co daje nam prawdziwe szczęście? Czy nasi goście są szczęśliwi czy raczej bywają szczęśliwi? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: wokalista Norbi , psycholog Maria Rotkiel, były hokeista Mariusz Czerkawski oraz aktorka Elżbieta Jędrzejewska.

  Pokonał Adele i zespół Weekend. W roku 2012 jego płyta" Myśliwiecka" była najczęściej kupowaną płytą w Polsce. Śpiewa, ale się „nie zaciąga". W studiu Dzień Dobry TVN Artur Andrus opowiedział o początkach swojej kariery wokalnej. Skąd wziął się pomysł nagrania płyty? Czy ma w sobie choćby pierwiastek zadumy nad światem?

  Jak wyglądały początki serialu i jak wspominają swoje pierwsze dni na serialowm planie? Aktorów z serialu "Na Wspólnej" w związku z 10-leciem serialu spytała reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska! Za co Mieczysław Hryniewicz dostaje w twarz od Bożeny Dykiel?

  Ilona Felicjańska zadebiutowała właśnie jako pisarka. Jej książka „Wszystkie odcienie czerni” jeszcze przed ukazaniem się w księgarniach wzbudziła liczne kontrowersje. W studiu Dzień Dobry TVN spytaliśmy autorkę skąd wziął się pomysł na napisanie thrillera erotycznego oraz czy książka zawiera wątki autobiograficzne?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się w Nowym Jorku z Anne Hathaway. Aktorka opowiedziała o tym, dlaczego płacze na filmach i jakie emocje w niej budzą? Czy czuje się duma z roli w "Nędznikach"?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Christophem Waltzem przy okazji promocji filmu "Django". Odkrył go Quentin Tarantino. Jak im się współpracuje?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespól Myslovitz, w nowym składzie, wykonał utwór "Trzy sny o tym samym”. Czy nowy wokalista Michał Kowalonek powtórzy sukces Artura Rojka?

  Trwają nagrania do kolejnej edycji program „Top Model”. Joanna Krupa nie jest jednak w stanie skupić się na wyłącznie jednej rzeczy. Od momentu przyjazdu do Polski odwiedza schroniska dla bezdomnych zwierząt, poszukuje właścicieli osamotnionym psiakom. W studiu Dzień Dobry TVN gościła ze swoją najnowszą miłością- 9-letnią suczką Miłką, dla której szuka domu. Czy ktoś odmówi tym pięknym, orzechowym oczom?

  1 lutego masowo do kin wchodzi najnowszy film Wojtka Smarzowskiego „Drogówka”. Bartłomiej Topa gra w nim główną rolę, policjanta Ryszarda Króla, który zostaje oskarżony o zamordowanie kolegi. Czy rzeczywiście jest winny tej zbrodni? W TVN Cafe był naszym gościem.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Anna Patrini wykonała utwór "Laleczka z saskiej porcelany". To nowa wersja przeboju Magdy Fronczewskiej z lat 90. Która wersja piosenki Wam się bardziej podoba?

  O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Annę Dereszowską, Radosława Majdana, Edytę Herbuś, Mariusza Czerkawskiego, Magdę Schejbal, Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka oraz Czarka Pazurę. Jakie jest ich popisowe danie? Wolą gotować osobno czy może w duecie

  Do zespołu "Top Model" dołączyła Zuzanna Bijoch. Pracowała już dla takich znanych domów mody jak: Prada, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton. W tym roku przygotowuje się do matury. Kiedy zaczęła swoją przygodę z modelingiem? Czy wyemigruje do Nowego Yorku? Czym się zajmie w "Top Model"? Ile ma wzrostu? Czy Marcin Prokop poprowadzi ją do poloneza?