Historia miłości Marcela Sabata i Natalii. "Szybko zdecydowaliśmy o wspólnym zamieszkaniu"

Marcel Sabat z żoną Natalią Sabat
Marcel Sabat o pasjach i miłości
Źródło: Dzień Dobry TVN
Aktor znany z "Papierów na szczęście" opowiedział Sandrze Hajduk o swojej pracy, a także zdradził szczegóły z życia prywatnego. Wraz z żoną Natalią wspominali pierwsze spotkanie oraz przekazali, co jest kluczem do sukcesu w ich związku.

Marcel Sabat ma wiele pasji - jak udaje mu się je połączyć?

Aktor znany jest z serialu "Kamienie na szaniec" i "Odwróceni", obecnie można go również zobaczyć w serialu "Papiery na szczęście", gdzie wciela się w postać demonicznego Matiego. Jak się okazuje, to również utalentowany wokalista. Pracę na planie i inne aktywności związane z aktorstwem, śpiewanie oraz życie prywatne zgrabnie łączy, znajdując czas zarówno na obowiązki jak i relaks w gronie najbliższych.

- Czasem jest ciężko, aczkolwiek muszę mieć to wszystko poukładane. Z wyprzedzeniem cały grafik kalendarza urządzam na, powiedzmy sobie, listopad, żeby zobaczyć, jak to będzie wyglądało - przyznał Marcel Sabat w rozmowie z Sandrą Hajduk.

Marcel Sabat i jego prawdziwa miłość

32-letni aktor od dwóch lat jest szczęśliwym mężem Natalii. To właśnie żona jest jego największą miłością. Para opowiedziała o swoim związku dla Dzień Dobry TVN.

- Myślę, że takim kluczem w naszym związku jest to, że my się bardzo dobrze ze sobą porozumiewamy - zdradziła Natalia Sabat.

Para opowiedziała również o swoich początkach. Zdradziła, jak właściwie doszło do ich pierwszego spotkania. Wyszło również na jaw, kto w kim się najpierw zauroczył. Marcel Sabat przyznał, że jak zobaczył Natalię na Instagramie, to wiadomo, że pierwszym aspektem, który go zauroczył, były względy estetyczne. Jednak, jak zaznaczył, ich pierwsza randka była dla niego przyjemnym zaskoczeniem, które utwierdziło go w przekonaniu, że chce rozwijać tę relację.

- Poznaliśmy się ponad pięć lat temu. Ja pracowałam wtedy jeszcze jako modelka. W sumie to Marcel zaprosił mnie na kawę przez social media. Tak się zaczęło i szybko zdecydowaliśmy o wspólnym zamieszkaniu - wspomniała z kolei żona Marcela.

Zobacz także:

Autor: Milena Jaworska

Reporter: M. Jarosławski, I. Kaczyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości