Gwiazdy

  Grzegorz Skawiński to polski muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów, gitarzysta oraz... malarz. Kiedy malowanie obrazów stało się jego pasją? Co daje mu malarstwo? Jaką techniką maluje? Co według niego sprawia, że życie nabiera kolorów? Z Grzegorzem Skawińskim rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN i znawca sztuki Łukasz Radwan.

  Polacy biegają na potęgę. Do fanów tej formy aktywności fizycznej należy równiez gość Dzień Dobry TVN raper Jacek "Mezo" Mejer. Ile razy w tygodniu biega? Czy planuje start w ultramaratonie? Co mu daje bieganie? Mezo był gościem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w Dzień Dobry TVN.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Jacek "Mezo" Mejer, raper oraz miłośnik biegania. O sportowej pasji opowiada też utwór muzyka, do którego teledysk powstał podczas maratonu, w którym brał udział Jacek. Zachęca Was do biegania?

  Jest świetnym aktorem, reżyserem, mówi się, że w przyszłości może zostać Prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nawet żona Marcina Prokopa, która zazwyczaj jest odporna na uroki innych mężczyzn, jemu nie potrafi się oprzeć. O kogo chodzi? O George'a Clooneya. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z nim w Londynie przed premierą filmu "Kraina jutra". Czy jest marzycielem? Dlaczego unika rozmów z dziennikarzami? Czy wie coś na temat Polski?

  Gość Dzień Dobry TVN Olaf Lubaszenko należał do lubianych i chętnie oglądanych aktorów. Niestety jakiś czas temu zniknął z ekranów. Co się z nim działo w tym czasie? Z jakimi problemami zdrowotnymi zmaga się aktor? O czym jest książka "Chłopaki niech płaczą"? Dlaczego Olaf Lubaszenko woli komunikować się z rodzicami za pomocą SMS-ów?

  Zwycięzcą drugiej edycji Project Runway został 19-letni Michał Zieliński, o którym jurorzy wypowiadają się w samych superlatywach. Czym chłopak zaskarbił sobie ich sympatię? Co o sukcesie syna sądzi jego mama? Czy akceptuje drogę, jaką wybrał Michał? Co chłopak zrobi z wygraną? Czy planuje przerowadzkę do stolicy? I przed czym ostrzegli go prowadzący Dzień Dobry TVN?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Łzy z piosenką "Jesteś powietrzem". Jest to premierowy utwór, który pojawi się na składance przygotowywanej przez zespół z okazji dwudziestolecia istnienia grupy. Posłuchajcie i oceńcie!

  Fundacja Omeny Mensah zorganizowała sesję zdjęciową ze znanymi osobami, która ma promować ideę tolerancji. Czy Dorota Gardias, Tomasz Kowalski, Jacek Pałasiński, Michał Piróg, Jakub Porada, Andrzej Sołtysik, Tomasz Olejniczak często spotykają się z objawami nietolerancji? Zapytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry Agnieszka Jastrzębska.

  W czerwcu 2014 r. wokalista Tomasz Kowalski miał poważny wypadek motocyklowy. Jakie są rokowania lekarzy? Czy jest szansa, że odzyska władzę w nogach? Kto go wspiera? Czy nadal występuje? Z Tomaszem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił dawno niewidziany wokalista. Swój premierowy utwór zaprezentował Jacek Stachursky. Singiel „Jeszcze raz” to melodyjne brzmienie, ale w bardzo nowoczesnej aranżacji. Wpada w ucho?

  Do finału drugiej edycji programu Project Runway doszło troje uczestników. Kto z nich jest najlepiej przygotowany? Jakie towarzyszą im emocje? Czy są zadowoleni z kolekcji, które mają zamiar zaprezentować? Czym się inspirowali? Co o finalistach sądzi gospodyni show Anja Rubik i za kogo kciuki trzyma Joanna Przetakiewicz?

  Joanna Krupa od zawsze marzyła o pracy modelki. Była jednak za niska, dlatego ciężko jej było przebić się do biznesu. W końcu się udało. Jak? Swoim sekretem gwazda postanonowiła podzielić się z młodymi dziewczynami, które planują rozpocząć przygodę z modelingiem. Co im radzi? Czego powinny się wystrzegać? Czy sama dostała kiedyś niemoralną propozycję? Czy to prawda, że weźmie udział w drugiej edycji programu "Żony Hollywood"? Czy gwiazda myśli juz o macierzyństwie? Z Joanną porozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Pojawiły się plotki, że Daria Widawska spodziewa się drugiego dziecka. Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czy aktorka potwierdziła doniesienia kolorowej prasy i za kilka miesięcy urodzi swoje drugie dziecko? Czy denerwują ją tego typu informacje pojawiające się w prasie i internecie?

  Małgorzata Rozenek rzadko bywa na wieczornych bankietach, zwłaszcza pokazach mody. Robi wyjątek jedynie dla duetu Paprocki&Brzozowski. Dlaczego? Za co Rozenek ich ceni? Małgosia na pokazie pojawiła się razem ze swoim partnerem - Radosławem Majdanem. Jakie para ma plany na najbliższe tygodnie? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił artysta o tak aksamitnym głosie, że Marcin Prokop chciałby nim smarować chleb :) Panie i Panowie przed Wami Andrzej Piaseczny z utworem "Śniadanie do łóżka"! Tę piosenkę dedykujemy wszystkim mamom.

  Z okazji Dnia Matki dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, dlaczego ich mamy są wyjątkowe. Jakie odpowiedzi usłyszała od Natalii Siwiec, Mai Sablewskiej i Darii Widawskiej? Jaki kontakt ze swoją mamą ma Małgorzata Rozenek, a jaki z przyszłą teściową?

  Pokaz mody choć trwa jedynie kilkanaście minut, to jego organizacja jest naprawdę niemałym przedsięwzięciem. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał z duetem Paprocki&Brzozowski, którzy wieczorem zaprezentują swoją najnowszą kolekcję. Dlaczego jeden z projektantów porównuje pokaz mody do życia motyla? Z jakim wyprzedzeniem należy planować pokaz? Ile osób pracuje nad takim wydarzeniem? Kto zasiada w pierwszym rzędzie i dlaczego?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska na rozdaniu nagród Super Brands rozmawiała z jednym z laureatów - Robertem Lewandowskim. Czy ta statuetka ma dla niego znaczenie? Jak piłkarz reaguje, kiedy zaliczają go do grona "Wielkich Polaków"? I jak się czuje po niedawnym wypadku? Czy doszedł już do siebie?

  Adam Konkol, lider zespołu Łzy od lat choruje na tętnicze nadciśnienie płucne. Jakiś czas temu media obiegła wiadomość o jego złym stanie zdrowia. Czy konieczny będzie przeszczep płuc lub serca? W jakiej formie jest Adam? Na jaką terapię czeka? I jak w tej trudnej sytuacji odnajduje się żona Adama? Z małżeństwem porozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na debiutancką płytę Pawła BIBY Binkiewicza musimy jeszcze poczekać do jesieni tego roku. Tymczasem na scenie Dzień Dobry TVN artysta zaprezentował pierwszy utwór z zapowiadanego albumu „Warto poczekać”.

  Gość Dzień Dobry TVN choreograf Blake McGrath pracował m.in. z Madonną, Beyonce i Britney Spears. Przyjechał do naszego kraju, aby wziąć udział polskiej edycji You Can Dance. Czy podczas współpracy z gwiazdami narzuca im swoje pomysły na choreografię? Czy któraś z nich nie potrafi tańczyć? Jak ocenia polskich tancerzy?

  Rozterki uczuciowe gwiazd to temat szczególnie nośny. Czy nasi celebryci miewali nieudane randki? Jak je wspominają? Czym stresowała się Marta Wierzbicka? Dlaczego Edyta Herbuś uważa, że jest nudna? I co dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej zdradziła Ewa Kasprzyk?

  Z Danutą Wałęsą, Anną Wyszkoni, Bogumiłą Szczepanik oraz Anną Mancewicz rozmawialiśmy dziś o różnych obliczach macierzyństwa, blaskach i cieniach bycia mamą oraz o problemach z jakimi na co dzień borykają się kobiety wychowujące dzieci. Czy macierzyństwo zawsze łączy się z poświęceniem?

  Dziś na scenie Dzień Dobry TVN: Dr Misio! Jesteście fanami zespołu Arkadiusza Jakubika? Jak Wam się podoba ich utwór - "Hipster"?

  Magdalena Mołek o Charlize Theron: "Nie dość, że jest kobietą idealną (...) to jeszcze jej niebywały talent, można obejrzeć wszystko w czym zagra". Zgadzacie się z naszą prowadzącą? Z aktorką, przy okazji premiery filmu "Mad Max", spotkała się Anna Wendzikowska. Co było, dla Charlize, największym wyzwaniem podczas pracy nad tą produkcją?

  Łukasz Pawlik o pracy z ojcem: "To jest bardzo trudne, wymaga to ode mnie wspięcia się na wyżyny swoich umiejętności i koncentracji. Tata jest bardzo wymagający, wymaga ode mnie, żebym grał lepiej niż potrafię". O swoim wspólnym projekcie muzycznym opowiedzieli nam, w studiu Dzień Dobry TVN, laureat nagrody Grammy - Włodek Pawlik i jego syn, utalentowany wiolonczelista i pianista, Łukasz Pawlik.

  Magdalena Abakanowicz to najbardziej rozpoznawalna polska artystka. Kolekcjonerzy biją się o to aby mieć, w swojej kolekcji, chociaż jedną jej rzeźbę. Łukasz Radwan wybrał się do Berlina, na wystawę jej dzieł, by dowiedzieć się na czym polega fenomen artystki.

  Niedzielny poranek zaczęliśmy od koncertu zespołu Sound'n'Grace, na dachu naprzeciwko naszego studia! Zespół spotkał się też z fanami w Cafe TVN oraz na naszym czacie! Oczywiście okazji do spotkania z muzykami nie przegapiła ich wielka fanka Magda Mołek! Przygotowaliśmy też dla chóru małą niespodziankę, którą udało się nam wzruszyć kilkoro z nich :)