Gwiazdy

  Gwiazdy

  Maciej Musiał opowiedział Agnieszce Jastrzębskiej o tym, jak znosi sławę. Natomiast Kuba Wesołowski zdradził, dlaczego nie znalazł się w kalendarzu Dżentelmeni 2013. Dziennikarka TVN Agnieszka Jastrzębska wybrała się także na galę „Męska Rzecz 2012” i korzystając z okazji zapytała Katarzynę Pakosińską, Magdalenę Różczkę, Patrycję Kazdi i Marcina Prokopa o najbardziej kobiece rzeczy. O kim będzie dziś myślała Agnieszka Jastrzębska?

  Amerykańska muzyka lat 50. ubiegłego stulecia. Zespół "The Real Gone Tones", muzyczny gość Dzień Dobry TVN, przeniesie Was w czasie, a nogi same będą się rwać do tańca. Posłuchajcie energetycznej wokalistki!

  Utwór zespołu Weekend "Ona tańczy dla mnie” doczekał się mnóstwa przeróbek. Czy stanie się nowym polskim hymnem, czego pragną fani tej piosenki? A może strąci z piedestału popiersie Gangnam Style? Tego próbował dowiedzieć się Filip Chajzer, który odwiedził podziemia disco - polo.

  Podobno Doda zmienia menedżerkę i podobno bije się o nią z Joanną Krupą? Kto zajmie się od stycznia interesami Dody? Co wydarzy się w trzeciej serii "Prawa Agaty"? O tym opowiedział Agnieszce Jastrzębskiej Leszek Lichota.

  Ania ma dwie wielkie pasje, jedną są konie - jest trenerką i zawodniczką, drugą są motocykle, dlatego spotkanie z Jakubem Przygońskim było dla niej wielką przygodą. Zobaczcie jak poradziła sobie z motocyklem.

  Wybitny skrzpek w Katowicach rozpoczął swoje europejskie tournee. Po raz kolejny udowodnił, że muzyka klasyczna wcale nie jest nudna i nie przeszła do lamusa. Joshua Bell gra na skrzpcach Stradivariusa z 1713, za które zapłacił 5 milionów dolarów. Na tych skrzypach grał także wybitny polski wirtuoz Bronisław Huberman.

  Muzycznym gościem Dzień Dobry była Marika, która zaśpiewała piosenkę "Widok" z albumu "Momenty". Podoba się Wam ten kawałek?

  Po co Marta Żmuda-Trzebiatowska przymierza suknię ślubną? Co łączy ją z Pawłem Małaszyńskim i o co miał na myśli Małaszyński mówiąc że: „kolejny raz wyląduje ze Żmudą w łóżku”? Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska widziała Martę Żmudę-Trzebiatowską w sukni ślubnej! Co wydarzy się 14 grudnia 2012 roku na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie?

  Dziennikarka TVN Agnieszka Jastrzębska udała się na galę „Męska Rzecz TVN Turbo”, podczas której dowiedziała się, że Kamil Durczok jest meżczyzną idealnym, bo potrafi gotować, a Patrycja Kazadi wyprowadziła się do Los Angeles. Agnieszka rozmawiała także z Grzegorzem Turnauem w Pałacu Prezydenckim o tym, jak to jest z kolędowaniem w jego rodzinnym domu.

  Na naszej scenie aktorzy: Aneta Todorczuk-Perchuć i Grzegorz Kucias zaśpiewali piosenkę "Mamy dzieci" nagraną specjalnie dla Fundacji Mamy Dzieci, którą wspierają. Podoba się Wam ten utwór?

  Przez 14 lat zmagał się z uzależniem od narkotyków. Ważąc 47 kilogramów, w stanie skrajnego wyczerpania i całkowitego uzależnienia od narkotyków, jako 30-latek, trafił do wrocławskiego ośrodka "Monaru". Jerzy Górski, mistrz świata w triathlonie, był gościem Jolanty Pieńkowskiej, której opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN o swoim odrodzeniu.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska udała się na plan serialu„Prawo Agaty”, gdzie spotkała się z Agnieszką Dygant i Magdaleną Cielecką. W jaką rolę wcieliła się Magdalena? Czy Agnieszka cieszy się, że serial, w którym gra główną rolę, zyskał dużą popularnością? Czego aktorki obawiają sie w życiu najbardziej?

  Gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN Nataszę Urbańską, która opowiedziała o swoich planach na najbliższą przyszłość. Już niedługo na półkach sklepów muzycznych pojawi się pierwsza, autorska płyta Nataszy Urbańskiej. Płyta to owoc współpracy z … Sewerynem Krajewskim. Jak zaczęła się ich współpraca dowiedziała się Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Michała Żebrowskiego, który opowiedział o najnowszym filmie „Sęp”, w którym gra u boku Anny Przybylskiej. Film do kin wejdzie dopiero 11 stycznia 2013. Jak wyglądały przygotowania do filmu i gdzie aktor planuje spędzić nadchodzące Święta?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska rozmawiała z Timem Burtonem, reżyserem takich filmów jak: „Edward Nożycoręki”, „Alicja w krainie czarów” czy „Mroczne cienie”. Niedługo do kin wejdzie jego najnowszy film pt. „ Frankenweenie”. Jakie najczęściej miewa sny, skąd czerpie inspiracje i jak wspomina współpracę z Dariuszem Wolskim? Zobaczcie, co kolekcjonuje Tim Burton!

  Nie ma spotkania przy ognisku, czy imprezy, na której nie pojawiłby się utwór „Whisky”, „W życiu piękne są tylko chwile”, czy "List do M." To ponadczasowe utwory, które mocno zakorzeniły się w historii bluesa. Wyśpiewane zostały przez „ostatniego Hippisa naszych czasów” i outsidera - Ryśka Riedla. Jego spuściznę kontynuuje syn, skóra zdjęta z ojca - Sebastian Riedel. Czy nie ma już dość ciągłego porównywania go do legendy śląskiego bluesa?

  Wizjonerka i piosenkarska. W TVN Cafe Kinga Rusin zapytała Aidę Kosojan - Przybysz o to, czy rok 2013 będzie, jak zapowiadają, rokiem trudnym? Dlaczego na naszym świątecznym stole powinny być jajka? Smok zieje ogniem więc uważajmy na konflikty! Czy 21 grudnia nastąpi koniec świata, czyli koniec pewnego cyklu przepowiedziany przez Majów?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska była na backstage'u koncertu Moniki Brodki. Jak wyglądają przygotowania wokalistki do koncertu?

  I to w dosłownym tego słowa znaczeniu – Andrzej Piaseczny mieszka bowiem w samym sercu Świętokrzyskiego Parku Krajobrazowego. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o estetyce w życiu oraz o świątecznych planach. Czy to prawda, że ma aż cztery samochody?

  W lutym przyszłego roku na sklepowych półkach pojawi się druga płyta Gienka Loska pt. „Dom”. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska odwiedziła Gienka, by porozmawiać o tym, czy pamięta swój pierwszy dzień w X- Factorze? Co myślał idąc na casting i czy wierzył, że wygra program? Jakie ma rady dla uczestinków castingów do kolejnej edycji programu?

  Tomasz Gollob, człowiek, ktory w żużlu osiągnął wszystko i wciąż nie mówi sobie "stop". Teraz marzy o tym, by wziąć udział w rajdzie Paryż-Dakar. - Myślę, że jeszcze nie czas zakończyć przygodę z motocyklami - mówił w Dzień Dobry TVN i dodał, że żużel jest całym jego życiem i kocha to robi. O nowych wyzwaniach i zmianach w swoim życiu opowiedział Jolancie Pieńkowskiej w Dzień Dobry TVN.

  Do Świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, ale my już poczuliśmy świąteczny klimat, dlatego do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy dzieci ze szkoły podstawowej w Pucku, by zaśpiewały kolędę. Jak Wam się podoba ich wersja kolędy „Przybieżeli do Betlejem”?

  Agnieszka Jastrzębska udała się na pokaz Teresy Rosati, gdzie rozmawiała z jej córką Weroniką o tym, jak dużą popularnością cieszą się kreacje mamy. Jejn zainteresowanie wzbudziła także grzywka Weroniki, zatem zapytała ją o to, dlaczego zmieniła fryzurę. A Olivier Janiak potwierdził nam zaręczyny Kuby Wesołowskiego! Z kim aktor się zaręczył?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska udała się na świąteczny koncert do Pałacu Prezydenckiego. Rozmawiała z Pierwszą Damą RP Anną Komorowską o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia i o tym do kogo, w tym roku będą wysyłane szlachetne paczki. W tym koncercie wzięła udział piosenkarka Ania Dąbrowska, która spodziewa się drugiego dziecka. Jak znosi ciążę i czy zna już płeć dziecka?

  Szymon Makohin na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór "I Fall in Love Too Easily". Lubicie nastrojową muzykę?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska na imprezie promującej kalendarz Dżentelmeni spotkała tak weteranów jak i debiutantów tego wyjątkowego przedsięwzięcia: Kubę Wesołowskiego, Piotra Polka, Oliviera Janiaka, Pawła Małaszyńskiego, Michała Musiała, Macieja Zakościelnego, Leszka Lichotę oraz Filipa Bobka. Czy dalej ma łobuzerskie wąsy?

  Reżyser w bardzo intymnym wywiadzie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Kingą Burzyńską opowiedział o nieśmiałości, która mu towarzyszy, o permanentnej inwigilacji, o tym, dlaczego koledzy z planu nazywali go "super Jankiem" i o tym, dlaczego film pomylił mu się z życiem.

  W studiu Dzień Dobry TVN, o swoim nowym życiu opowiedział Ryszard Rynkowski. Dlaczego postanowił wyprowadzić się z Warszawy i czy nie brakuje mu adrenaliny i tempa życia gwiazdy show-biznesu? Co jest teraz dla niego najważniejsze i co sądzi o programach „talent show”?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska odwiedziła przyszłą mamę Violę Kołakowską, podczas przyjęcia wyprawionego dla niej i synka Leona, który wkrótce przyjdzie na świat. Agnieszka rozmawiała też z ojcem dziecka Tomaszem Karolakiem o tym, czy stresuje go podwójne ojcostwo. Czy Lenka, ich pierwsze dziecko, jest zazdrosna o brata?