Beata Kozidrak na stylowym zdjęciu z dzieciństwa. "Tuż przed pierwszym dniem szkoły"

Aktualizacja:
Beata Kozidrak

Beata Kozidrak zaskoczyła fanów zdjęciem z dzieciństwa. Artystka chętnie wraca wspomnieniami do lat młodości. 1 września stał się idealną okazją, by pokazać, jak świętowała powrót do szkoły po wakacjach.

Beata Kozidrak - kariera artystki

Beata Kozidrak urodziła się 4 maja 1960 r. w Lublinie. To żywa legenda polskiej sceny muzycznej, a jej długa i świetnie rozwijająca się kariera stanowi doskonały temat na książkę. Nic więc dziwnego, że wokalistka zdecydowała się na taki krok. Książka "Beata. Gorąca krew" już trafiła na półki księgarń. Życie zawodowe artystki, ale i prywatne od zawsze znajdowało się w kręgu zainteresowania mediów.
Gwiazda na polskiej scenie muzycznej bryluje już od lat 70. XX w. To właśnie w 1978 r. powstał zespół Bajm, wraz z którym wokalistka stworzyła takie hity, jak "Biała armia", "Piechotą do lata", "Szklanka wody", czy "Ta sama chwila".

Beata Kozidrak wspomina szkolne czasy

Piosenkarka nie tylko w książce wspomina czasy swojej młodości. Także w jej mediach społecznościowych możemy znaleźć zdjęcia i wpisy dotyczące wczesnych lat jej życia. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego Kozidrak postanowiła dodać trochę otuchy wszystkim uczniom. Przy okazji możemy zobaczyć, jak wyglądała wokalistka, kiedy zaczynała się jej droga edukacji.
- Pamiętam ten dzień bardzo dobrze... Ostatnie dni wakacji, tuż przed pierwszym dniem szkoły. Na moim ukochanym piesku razem z siostrą cioteczną Marzenką. Wszystkim uczniom życzę dużo uśmiechu! - czytamy we wpisie.
Zobacz też:
Beatę Kozidrak kocha młode i starsze pokolenie. "Jesteśmy z zupełnie innych światów, a na scenie się odnajdujemy"
Autor: Oskar Netkowski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości