Gwiazdy

  Gwiazdy

  Nie potrafi siedzieć bezczynnie. Choć jej przygoda z „Tańcem z Gwiazdami” na razie się zakończyła, nie zrezygnowała z tańca. Od roku pracuje z grupą dzieciaków, którzy wytańczą „Dziadka do orzechów” Piotra Czajkowskiego. Czy Czarna Mamba boi się oceny widzów? Jak czuje się w roli reżyserki baletu? Iwona Pavlović w ogniu pytań dziennikarki Dzień Dobry TVN Katarzyny Olubińskiej!

  Jej ostatni album pokrył się platyną. Dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Marcinowi Sawickiemu opowiedziała o występie z Mobym i Princem, o przebytej depresji oraz o wsparciu, jakie dostaje od rodziców.

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Muzyka Końca Lata wykonał cover grupy ABC „Nie ukryjesz się przede mną”. Lubicie takie klimaty?

  W TVN Cafe naszym gościem był Krzysztof Hołowczyc razem z córką Antosią. Opowiedział o rajdzie Dakar i planach na przyszłość. Czy niebawem zostanie dziadkiem?

  Wokalista opowiedział dziennikarce Magdzie Mołek o koncercie w Sopocie, o śpiewaniu ze złych lub dobrych pobudek, o najważniejszej kobiecie swojego życia oraz o imprezie u Céline Dion.

  Jak Wam się podoba metamorfoza Doroty Wellman? Czy to prawda, że Marcin Prokop zawsze chciał mieć mniejszą partnerkę? :) Którą Dorotę Wellman wolicie - dotychczasową, czy odmienioną?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkala się z Małgorzatą Kożuchowską. Aktorka opowiedziala, jak ocaliła życie psa znalezionego w lesie.

  Był już Charlie z Fabryki Czekolady, Edward Nożycoręki, demoniczny golibroda, gnijąca panna młoda i Alicja w Krainie Czarów. Teraz przyszedł czas na Frankenweeniego. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska była na planie nowego filmu Tima Burtona. Czy obraz podoba się bardziej dzieciom, czy dorosłym?

  Maciej Musiał opowiedział Agnieszce Jastrzębskiej o tym, jak znosi sławę. Natomiast Kuba Wesołowski zdradził, dlaczego nie znalazł się w kalendarzu Dżentelmeni 2013. Dziennikarka TVN Agnieszka Jastrzębska wybrała się także na galę „Męska Rzecz 2012” i korzystając z okazji zapytała Katarzynę Pakosińską, Magdalenę Różczkę, Patrycję Kazdi i Marcina Prokopa o najbardziej kobiece rzeczy. O kim będzie dziś myślała Agnieszka Jastrzębska?

  Amerykańska muzyka lat 50. ubiegłego stulecia. Zespół "The Real Gone Tones", muzyczny gość Dzień Dobry TVN, przeniesie Was w czasie, a nogi same będą się rwać do tańca. Posłuchajcie energetycznej wokalistki!

  Utwór zespołu Weekend "Ona tańczy dla mnie” doczekał się mnóstwa przeróbek. Czy stanie się nowym polskim hymnem, czego pragną fani tej piosenki? A może strąci z piedestału popiersie Gangnam Style? Tego próbował dowiedzieć się Filip Chajzer, który odwiedził podziemia disco - polo.

  Podobno Doda zmienia menedżerkę i podobno bije się o nią z Joanną Krupą? Kto zajmie się od stycznia interesami Dody? Co wydarzy się w trzeciej serii "Prawa Agaty"? O tym opowiedział Agnieszce Jastrzębskiej Leszek Lichota.

  Ania ma dwie wielkie pasje, jedną są konie - jest trenerką i zawodniczką, drugą są motocykle, dlatego spotkanie z Jakubem Przygońskim było dla niej wielką przygodą. Zobaczcie jak poradziła sobie z motocyklem.

  Wybitny skrzpek w Katowicach rozpoczął swoje europejskie tournee. Po raz kolejny udowodnił, że muzyka klasyczna wcale nie jest nudna i nie przeszła do lamusa. Joshua Bell gra na skrzpcach Stradivariusa z 1713, za które zapłacił 5 milionów dolarów. Na tych skrzypach grał także wybitny polski wirtuoz Bronisław Huberman.

  Muzycznym gościem Dzień Dobry była Marika, która zaśpiewała piosenkę "Widok" z albumu "Momenty". Podoba się Wam ten kawałek?

  Po co Marta Żmuda-Trzebiatowska przymierza suknię ślubną? Co łączy ją z Pawłem Małaszyńskim i o co miał na myśli Małaszyński mówiąc że: „kolejny raz wyląduje ze Żmudą w łóżku”? Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska widziała Martę Żmudę-Trzebiatowską w sukni ślubnej! Co wydarzy się 14 grudnia 2012 roku na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie?

  Dziennikarka TVN Agnieszka Jastrzębska udała się na galę „Męska Rzecz TVN Turbo”, podczas której dowiedziała się, że Kamil Durczok jest meżczyzną idealnym, bo potrafi gotować, a Patrycja Kazadi wyprowadziła się do Los Angeles. Agnieszka rozmawiała także z Grzegorzem Turnauem w Pałacu Prezydenckim o tym, jak to jest z kolędowaniem w jego rodzinnym domu.

  Na naszej scenie aktorzy: Aneta Todorczuk-Perchuć i Grzegorz Kucias zaśpiewali piosenkę "Mamy dzieci" nagraną specjalnie dla Fundacji Mamy Dzieci, którą wspierają. Podoba się Wam ten utwór?

  Przez 14 lat zmagał się z uzależniem od narkotyków. Ważąc 47 kilogramów, w stanie skrajnego wyczerpania i całkowitego uzależnienia od narkotyków, jako 30-latek, trafił do wrocławskiego ośrodka "Monaru". Jerzy Górski, mistrz świata w triathlonie, był gościem Jolanty Pieńkowskiej, której opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN o swoim odrodzeniu.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska udała się na plan serialu„Prawo Agaty”, gdzie spotkała się z Agnieszką Dygant i Magdaleną Cielecką. W jaką rolę wcieliła się Magdalena? Czy Agnieszka cieszy się, że serial, w którym gra główną rolę, zyskał dużą popularnością? Czego aktorki obawiają sie w życiu najbardziej?

  Gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN Nataszę Urbańską, która opowiedziała o swoich planach na najbliższą przyszłość. Już niedługo na półkach sklepów muzycznych pojawi się pierwsza, autorska płyta Nataszy Urbańskiej. Płyta to owoc współpracy z … Sewerynem Krajewskim. Jak zaczęła się ich współpraca dowiedziała się Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Michała Żebrowskiego, który opowiedział o najnowszym filmie „Sęp”, w którym gra u boku Anny Przybylskiej. Film do kin wejdzie dopiero 11 stycznia 2013. Jak wyglądały przygotowania do filmu i gdzie aktor planuje spędzić nadchodzące Święta?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska rozmawiała z Timem Burtonem, reżyserem takich filmów jak: „Edward Nożycoręki”, „Alicja w krainie czarów” czy „Mroczne cienie”. Niedługo do kin wejdzie jego najnowszy film pt. „ Frankenweenie”. Jakie najczęściej miewa sny, skąd czerpie inspiracje i jak wspomina współpracę z Dariuszem Wolskim? Zobaczcie, co kolekcjonuje Tim Burton!

  Nie ma spotkania przy ognisku, czy imprezy, na której nie pojawiłby się utwór „Whisky”, „W życiu piękne są tylko chwile”, czy "List do M." To ponadczasowe utwory, które mocno zakorzeniły się w historii bluesa. Wyśpiewane zostały przez „ostatniego Hippisa naszych czasów” i outsidera - Ryśka Riedla. Jego spuściznę kontynuuje syn, skóra zdjęta z ojca - Sebastian Riedel. Czy nie ma już dość ciągłego porównywania go do legendy śląskiego bluesa?

  Wizjonerka i piosenkarska. W TVN Cafe Kinga Rusin zapytała Aidę Kosojan - Przybysz o to, czy rok 2013 będzie, jak zapowiadają, rokiem trudnym? Dlaczego na naszym świątecznym stole powinny być jajka? Smok zieje ogniem więc uważajmy na konflikty! Czy 21 grudnia nastąpi koniec świata, czyli koniec pewnego cyklu przepowiedziany przez Majów?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska była na backstage'u koncertu Moniki Brodki. Jak wyglądają przygotowania wokalistki do koncertu?

  I to w dosłownym tego słowa znaczeniu – Andrzej Piaseczny mieszka bowiem w samym sercu Świętokrzyskiego Parku Krajobrazowego. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o estetyce w życiu oraz o świątecznych planach. Czy to prawda, że ma aż cztery samochody?

  W lutym przyszłego roku na sklepowych półkach pojawi się druga płyta Gienka Loska pt. „Dom”. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska odwiedziła Gienka, by porozmawiać o tym, czy pamięta swój pierwszy dzień w X- Factorze? Co myślał idąc na casting i czy wierzył, że wygra program? Jakie ma rady dla uczestinków castingów do kolejnej edycji programu?