Maria Konarowska o trudach macierzyństwa: "Myślałam, że nie dam rady z niczym"

Maria Konarowska
Maria Konarowska
Źródło: Bartosz Krupa/East News
Maria Konarowska od około dwóch lat spełnia się w roli mamy. Często jednak nie wszystko idzie po jej myśli. Aktorka chętnie dzieli się z fanami nie tylko radosnymi momentami, ale także chwilami, kiedy brak jej sił. Jej ostatni wpis porusza.
Maria Konarowska - kariera

Maria Konarowska znana jest m.in. z takich produkcji jak: "Na Wspólnej" czy "Prawo Agaty". Ponadto widzowie TVN dobrze znają gwiazdę z programu "Azja Express", w którym wzięła udział wraz z Agnieszką Włodarczyk w 2016 roku. Panie zajęły drugie miejsce, a od tego czasu dużo zmieniło się w ich życiu. Obie powitały na świecie swoje pierwsze dzieci: najpierw Maria - córkę Gaję, a później Agnieszka - syna Milana. Na tym jednak nie koniec zmian w życiu Marii Konarowskiej. Ostatnio aktorka przeprowadziła się do Szwecji.

Maria Konarowska o macierzyństwie

Maria nie stara się być mamą idealną. Działa tak, jak czuje i otwarcie mówi o trudach macierzyństwa. Teraz podzieliła się z fanami ciężkimi dniami, które na szczęście ma już za sobą. Jej wpis porusza.

- To są dwa dni z dziennika Matki. Jeden bardzo dobry, drugi bardzo zły. Stoją obok siebie, bo to był wtorek i środa. Jeden po drugim, a tak rożne jak dzień i noc. We wtorek myślałam, że nie dam rady z niczym i wszystkiego jest za dużo i bez sensu, żeby już w środę mieć poczucie, że mogę góry przenosić i dam sobie radę ze wszystkim… Okoliczności się nie zmieniły, nie miały szansy w tak krótkim czasie. Nic specjalnego się nie wydarzyło co mogłoby mi ten stan "naprawić", to były bardzo podobne dni, tylko ja byłam inna - czytamy w poście gwiazdy.

Zobacz wideo: Maria Konarowska o wyprowadzce do Szwecji

Źródło: x-news

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości