Azja Express

  Magdalena Borkowska pierwszy raz zobaczyła Ludwika... w telewizji, w programie Azja Express. Mimo to udało im się poznać, spotkać, a w końcu pokochać. Jak poznali się Magda i Ludwik Borkowscy?

  Maria Konarowska od około dwóch lat spełnia się w roli mamy. Często jednak nie wszystko idzie po jej myśli. Aktorka chętnie dzieli się z fanami nie tylko radosnymi momentami, ale także chwilami, kiedy brak jej sił. Jej ostatni wpis porusza.

  W 1. edycji programu "Azja Express" Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska były jedną z par, które walczyły o zwycięstwo. Nie wygrały, ale ich przyjaźń przetrwała do dziś. Panie opublikowały właśnie wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych.

  Maria Konarowska wraz z Agnieszką Włodarczyk w 2016 roku wzięły udział w programie "Azja Express". Były o włos od wygranej – zajęły drugie miejsce. Od tego czasu wiele się zmieniło w życiu aktorki. W naszym programie opowiedziała o swoich wyborach oraz, jak ocenia decyzję TK w sprawie aborcji.

  Piotr Czaykowski brał udział w drugiej edycji Azja Express. Jak się przygotowywał do programu? Komu z uczestników Ameryka Express kibicuje? Z Piotrem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  By spróbować podkarpackich przysmaków, wybraliśmy się razem z dziennikarką Katarzyną Jaroszyńską do Krosna na festiwal "Karpackie Klimaty". W mieście słynącym z produkcji szkła Kasia spotkała się z kucharzem Pawłem Dobrzańskim, uczestnikiem pierwszej edycji programu "Azja Express", który przygotował potrawy kuchni regionalnej. Skorzystajcie z przepisów Pawła na królika duszonego w podkarpackim winie oraz naleśniki z jogurtem i owocami. I koniecznie spróbujcie podkarpackich chlebów!

  Aleksandra Domańska jest jedną z uczestniczek programu "Ameryka Express". Kogo zabrała ze sobą do Ameryki Południowej? O wrażenia z pobytu aktorkę zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Marta Wierzbicka to uczestniczka drugiej edycji programu "Azja Express". Czy utrzymuje kontakt ze Staszkiem Karpielem-Bułecką, z którym sparowali ją producenci? I czy wie, kto wystąpi w kolejnej odsłonie programu? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  O swoich planach na nowy rok Agnieszce Jastrzębskiej opowiedziała Agnieszka Woźniak-Starak: "Co roku proszę tylko, żeby się nie zmieniało. Staram się, żeby trwało i pielęgnuję to co mam"! Dokąd w tym roku wyruszy "Nie Azja Express tylko Inaczej Express"? Zobaczcie!

  Antoni Pawlicki postanowił oddać swoją wygraną z "Azja Express" na cele charytatywne. Kto otrzyma pieniądze? I czemu jego zdaniem warto pomagać? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Czarne charaktery, ale z ogromnym sercem" - tak w Dzień Dobry TVN powiedziała o nich Dorota Wellman. Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz to zwycięzcy "Azja Express 2". Czy udział w programie wpłynął na ich relację? Planują wrócić do Indii? I na co postanowili przeznaczyć wygraną?

  Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin grają razem w zespole Future Folk. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli nam o swojej przyjaźni i udziale w Azja Express. Czy podczas nagrywania programu zweryfikowali swoją przyjaźń? Co ich najbardziej stresowało i zdziwiło, kiedy byli w Azji? Czy chcieliby tam wrócić?

  Podczas Azja Express dieta Doroty Grardias przeszła prawdziwą rewolucję. Jakie dania z Azji przywiozła do domu? A co jadła podczas programu? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Włodarczyk ogląda Azja Express 2. Komu kibicuje? Czego zazdrości uczestnikom tej edycji? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Marzeniem dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej jest zobaczenie Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego w kolejnej edycji Azja Express. Czy jest szansa, abyśmy zobaczyli ten duet w programie?

  Leszek Stanek wziął udział w pierwszej edycji "Azja Express". Komu z uczestników drugiej edycji kibicuje? Kto oprócz Joanny Przetakiewicz mu imponuje? Zapytała go o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  O swoim udziale w Azja Express mówi: "Tam było dużo ze mnie, tam nie było grania, bo nie jechałem grać w filmie, wymyślać roli. To było bliskie mnie". Teraz dołączył do obsady serialu "Druga Szansa", czy w roli serialowego Piotra odnajdziemy dużo Michała Żurawskiego? "Druga Szansa" w TVN w poniedziałek o 21.30. Zapraszamy.

  Joanna Przetakiewicz lubi zaskakiwać. Tym razem zaskoczyła wszystkich udziałem w rozbieranej sesji dla "Playboya". Dlaczego zdecydowała się rozebrać w magazynie dla panów? Czy jest coś, czego nie wypada robić dojrzałej kobiecie? Po co Joannie Przetakiewicz, właścicielce znanej modowej marki, udział w programie "Azja Express" i naga sesja w "Playboyu"? Zobaczcie, co Joanna Przetakiewicz powiedziała dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu.

  Już dziś o godz. 21:30 zapraszamy przed telewizory na premierowy odcinek drugiej edycji programu "Azja Express". Pierwsza edycja okazała się wielkim przebojem, a druga nie będzie gorsza, bo gwiazdy, które się w niej pojawią - jak mówi Marcin Prokop - są prima sort. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy kilkoro uczestników tej edycji m.in.: Martę Wierzbicką, Joannę Przetakiewicz, Michała Piróga, Dorotę Gardias i Antoniego Pawlickiego. Jak wyglądały ich pierwsze dni po powrocie z Azji? Dlaczego Michał Piróg zdecydował się wziąć udział w tym programie i, którego uczestnika bardzo polubił? Po co do Azji pojechała Joanna Przetakiewicz? Która uczestniczka "leciała na" Antoniego Pawlickiego i jak Antoni wspomina swój udział w wyprawie do Azji?

  6 września o 21.30 w TVN startuje druga część programu Azja Express. W naszym studiu, o wyjątkowej przygodzie jakim był dla nich udział w programie, opowiedziały nam uczestniczki pierwszej edycji: Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska oraz Zuzanna i Julia Bijoch, które zobaczymy w nowych odcinkach. Czy siostry Bijoch przygotowywały się do programu oglądając poprzednią edycję "Azja Express TVN"?

  Marta Wierzbicka, uczestniczka kolejnego sezonu Azja Express, niedawno wróciła z Indii. Bez jakich kosmetyków nie mogła się obyć w tamtejszym upale? Aktorka powiedziała o najważniejszych kosmetykach, które należy wziąć ze sobą na wakacyjną wyprawę, a rozmawiał z nią dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Olivier Janiak.

  Już we wrześniu zobaczymy Martę Wierzbicką na planie drugiej części Azja Express. Jak ta egzotyczna przygoda zmieniła jej podejście do podróżowania i jak, w Indiach, sprawdziła się Oliwia - towarzyszka Marty w programie?

  Do tej pory Michał Piróg skutecznie oszukiwał swojego trenera, który kazał mu biegać. Po emisji nowego sezonu Azja Express nie będzie mógł już tego robić. Dlaczego? Jakie wymówki stosował? Sprawdziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy udział w "Azja Express" to dobra metoda na ... zrzucenie wagi? Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Michała Piróga, Piotra Czaykowskiego i Martę Wierzbicką.

  Marta Wierzbicka wzięła udział w kolejnej edycji programu Azja Express. Kogo zabrała ze sobą i dlaczego ten wybór wszystkich zaskoczył? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Podczas wywiadu dla TVN Style Renata Kaczoruk przyznała w końcu, że fala hejtu, która spotkała ją po udziale w Azja Express bardzo ją dotknęła. Powiedziała również o tym, jak wygląda jej związek z Kubą Wojewódzkim, choć wcześniej twierdziła, że nie będzie poruszać spraw prywatnych w wywiadach. Czy Magdzie Mołek udało się "otworzyć" modelkę? A może to zwykłe ocieplanie wizerunku?

  Hanna Lis brała udział w poprzedniej edycji Azja Express w parze z Łukaszem Jemiołem. Jakie rady ma dla nowych uczestników programu? Powtórzyłaby azjatycką przygodę? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała "Agenta" Huberta Urbańskiego o ewentualny udział w "Azja Express". Dlaczego w egzotyczną podróż zabrałby właśnie mamę?

  Agnieszka Woźniak-Starak o kolejnej edycji "Azja Express": "Docierają do mnie takie głosy, że Indie, i że wiosną..." O to, czy zgłaszają się już do niej gwiazdy, które chciałyby wystąpić w kolejnej edycji programu i, czy otrzymuje "propozycje korupcyjne", zapytała ją Agnieszka Jastrzębska.

  Czy znały i lubiły się już przed programem Azja Express? Czego dowiedziały się tam o sobie i co je połączyło? O przyjaźniach, które nawiązały się podczas azjatyckiej przygody opowiedziały nam Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan i Hanna Lis. Czy konkurują ze sobą w showbiznesie czy raczej wzajemnie się wspierają?