Gwiazdy

Olga Kalicka o swoim zawodzie: "Najtrudniejsze są castingi… nigdy za nimi nie przepadałam"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Tomasz Urbanek / East NewsOlga Kalicka

Olga Kalicka poruszyła w mediach społecznościowych temat aktorstwa. Gwiazda przyznała, że najtrudniejsze od samego początku były dla niej castingi. Z biegiem lat uświadomiła sobie jednak, że nie chodzi wcale o wygraną. "Uwielbiam zmieniać się, a przy tym poznawać siebie".

Olga Kalicka o aktorstwie

W pracy aktora castingi to codzienność. Duża konkurencja, trudne zadania i wieczne porównywanie. W tym zawodzie trzeba naprawdę mocno zawalczyć o siebie, gdyż o każdą rolę ubiega się wiele osób Zanim zobaczymy więc gwiazdy na wielkim ekranie, czeka je długa droga, ciężka praca i pokonywanie własnych barier. Nic więc dziwnego, że dla wielu osób ten temat bywa bardzo stresujący. Jak przyznała Olga Kalicka, nigdy nie przepadała za castingami. Sytuacja zmieniła się w czasie pandemii, kiedy to produkcja przestała ściągać do studia aktorów i pozwoliła im nagrywać tzw. selftape w domach. Na podstawie nadesłanych filmików podejmowane są kolejne decyzje.

W aktorstwie chyba najtrudniejsze są castingi… nigdy za nimi nie przepadałam, ale od czasu pandemii jest inaczej. Zazwyczaj nagrywa się Casting w domu (tzw. Selftape). Dziś nagrałam kolejny z nich i znów poczułam, że naprawdę uwielbiam to co robię. I tu nie chodzi o wygraną i o to czy dostanę rolę, czy nie… ja po prostu uwielbiam choćby na potrzeby castingu zmieniać się, a przy tym wciąż poznawać siebie

- napisała

Fani komentują wpis Olgi

Pod nowym postem Olgi pojawiło się wiele komentarzy. Fani docenili zdjęcia aktorki, a konkretnie brak makijażu. Jak przyznali, uwielbiają jej naturalność. Ponadto internauci życzyli szczęścia i wielu wygranych projektów.

- "Uwielbiam twoją naturalność", "Życzę powodzenia nagrania i pozdrawiam serdecznie", "Zjawiskowa", "Trzymam kciuki"

Zobacz wideo:

Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"W rozmowie z Sabiną Ziębą znana ze swoich kolorowych stylizacji aktorka opowiedziała o ulubionych ubraniach i trendach na jesień 2021.
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek / East News

Pozostałe wiadomości