Zespół Feel ma 15 lat. "Zestarzałem się. Rockandrollowe życie czasami dzwoni"

Autor:
Nastazja
Bloch
„Feel” wraca z nowym singlem

W przyszłym roku zespół Feel świętować będzie 15-lecie pracy. Z tej okazji muzycy szykują dla swoich fanów nową płytę. W Dzień Dobry TVN wokalista grupy Piotr Kupicha wspominał stare czasy. Zaśpiewał też premierowy utwór "Lubię na Ciebie patrzeć".

15-lecie zespołu Feel

Zespół Feel bardzo szybko skradł serca fanów. Wiele hitów, mnóstwo sprzedanych płyt i tłumy na koncertach. Piotr Kupicha nie ukrywa, że wraz z kolegami przez długi czas prowadził intensywne życie. Muzycy przez pięć lat żyli na walizkach, wyjeżdżali w trasę koncertową na dwa tygodnie, na dwa dni wracali do domu i od początku powtarzali schemat. W czasie pandemii wszyscy zwolnili.

Najbardziej lubię w ostatnim czasie to, że jest dużo spokoju, spokój ducha, jestem szczęśliwy, doceniam dom, to że wszyscy są zdrowi i dbam o nich. Zestarzałem się. Rockandrollowe życie czasami dzwoni, ale to dojrzewanie jest w tym wszystkim najpiękniejsze. To, że mogę być w miejscu, w którym chcę być, a nie oszukiwać samego siebie. Teraz nie muszę nic udawać, nic robić na wyrost. Z niczego nie muszę się tłumaczyć. To też pomaga przy tworzeniu. Kiedy wszystkie klocki są poukładane, wtedy dużo lepiej i prościej się żyje

Jak dodał, po lockdownie muzycy wrócili do tzw. kanciapy, gdzie pracowali nad kolejnymi utworami. Obecnie zespół ma już nagranych na dyktafonie 11 piosenek, z których niebawem powstanie płyta.

"Lubię na Ciebie patrzeć" - nowy singiel grupy Feel

Piotr Kupicha na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewał nową piosenkę "Lubię na Ciebie patrzeć". Jest to pierwszy singiel zapowiadający nowy album, który ukaże się w 2022 roku. Czego mogą się spodziewać fani? Zespół serwuje nam dawkę brzmień z lat 80. w nowoczesnej aranżacji.

- To zupełnie nowe brzmienie, złamaliśmy swój styl i odważniej zaprezentowaliśmy inny rodzaj muzyki - tłumaczył lider zespołu.

Do utworu powstał teledysk w reżyserii Piotra Smoleńskiego, który ukazuje piękną miłość dwojga ludzi.

"Lubię na Ciebie patrzeć" na scenie Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Feel – „Lubię na ciebie patrzeć”
Feel – „Lubię na ciebie patrzeć” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości