Piotr Kupicha

  Piotr Kupicha

  Rockman, wokalista zespołu Feel, fan motoryzacji a od niedawna także aktywny Tik Toker. Piotr Kupicha to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Muzyk właśnie skończył 42 lata i - jak na artystę przystało - świętuje w niestandardowy sposób. Filmik z wanny podbija sieć.

  Sławomir Zapała zaprosił do swojej "fury gwiazd" zespół Feel. Zobaczcie ich wspólną przejażdżkę i wykonanie piosenek: "Jak anioła głos", "Simply the best" i "We will rock you". Co zespół Feel jada w trasie? Jak reagują ich rodziny, gdy muzycy wracają do domu po długiej trasie? Zobaczcie, jak Piotr Kupicha śpiewa kołysankę "Wlazł kotek"! :-)

  Marcin Kindla to wyjątkowy wokalista, kompozytor i producent muzyczny. Swoją najnowszą piosenkę nagrał w Londynie i to nie z byle kim - z Neilem Taylorem, wieloletnim gitarzystą Robbiego Williamsa. Artyści powiedzieli nam, jak doszło do tej współpracy. Dowiedzieliśmy się również, za co Marcina ceni Piotr Kupicha z zespołu Feel.

  WinterCamp na Turbaczu to już tradycja. Wśród instruktorów są GOPR-owcy, himalaiści i podróżnicy. Uczą wspinaczki, zasad przetrwania i nocowania w górach. Wśród uczestników był Piotr Kupicha. Na nocne ćwiczenia pod okiem instruktorów zaprosił dziennikarza Dzień Dobry TVN Marcina Sawickiego. Przetrwali?

  Jakim ojcem jest Piotr Kupicha? Czy dzieci idą w ślady ojca i już muzykują? Czy córka Piotr lubi muzykę swojego taty? O rodzicielstwie rozmawiała z muzykiem dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Tym singlem zespół Feel zapowiada swoją czwartą płytę, która pojawi się na rynku jesienią. Jak Wam się podoba utwór i co myślicie o metamorfozie Piotra Kupichy, o którą spytała go Magda Mołek? Zobaczcie też co artysta powiedział na naszym czacie.

  W niedzielę we Wrocławiu Dzień Dobry TVN kończy podróż do swoich widzów. Będzie filmowo: Ryan Gosling i Katarzyna Figura, a potem śpiewająco: Ewelina Lisowska, a także bardzo rozmownie: na czacie dawno niewidziany Piotr Kupicha. Nie zabraknie ważnych spraw: sztuczna nerka, malutki Kamil i cud nie tylko medyczny. A na koniec Martyna Wojciechowska o ciemnej stronie Tanzanii. Bądźcie z nami o 8.30!

  Piotr Kupicha był jedną z najjaśniejszych gwiazd sylwestra TVN w Krakowie. O płaszczu Marcina Prokopa ze złotymi guzikami od Rodrigo De La Garzy mówiła cała Polska! Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Piotra Kupichę i Marcina Prokopa o ich już legendarne płaszcze. Jak się okazuje nasza dziennikarka ma fotograficzną pamięć. Dlaczego i co odkryła? Zobaczcie!

  To był prawdziwy wieczór królów! Na krakowskim rynku atmosfera sięgnęła zenitu. Wszyscy wiemy, co działo się na scenie w kształcie królewskiej korony. A co działo się za kulisami? O to byście mogli to zobaczyć zadbała Agnieszka Jastrzębska. Słynny "strażacki" płaszcz Marcina Prokopa, klasyka Oliviera Janiaka, kalesony Piotra Kupichy oraz rozebrane prowadzące: Agnieszka Szulim i Patricia Kazadi.

  Patrycja Markowska, Piotr Kupicha, Szymon Wydra, Dominika Gawęda, Artur Gadowski, Tomasz Szczepanik. Jak udaje im się utrzymać na rynku, czy żyją z "zaiksów" oraz jak radzą sobie w czasach digitalizacji muzyki?

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Feel "Lepiej być podobnym do nikogo"! Czy planują nagrać jakiś teledysk z fanami, czy mają siebie dosyć i kiedy był największy kryzys w zespole Feel? Zobaczcie co Piotr Kupicha zdradził Magdzie Mołek i o co pytali fani na czacie!

  Czy zespół "Feel" się rozpadł, a Piotr Kupicha rozpoczyna karierę solową? Dlaczego nic o nich nie słychać i nie pojawiają się w mediach? Czy jest szansa na kolejną płytę zespołu?

  Czy utwór „Poczuj to” wytyczy nowy kierunek, jakim będzie podążał zespół? Zobaczcie, jak kulisy powstawania najnowszego teledysku zespołu „Feel”.

  Czy są zawody, które nie sprzyjają trwałym związkom? Czy do takich należy zawód aktora lub muzyka? Czy w show-biznesie łatwo ulega się pokusom? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN aktora Rafała Cieszyńskiego i muzyka, wokalistę zespołu Feel, Piotra Kupichę. A psycholog Ewą Żeromską poprosiliśmy o komentarz. Jak nie nudzić się w związku? W którym zawodzie wypada być w pracy po drinku?

  „Zwycięstwa smak” to tytuł najnowszego singla zespołu Feel, którego premiera odbyła się dziś na scenie Dzień Dobry TVN! Ta piosenka została przygotowana specjalnie na Euro 2012. Zespół wkrótce ruszy w trasę koncertową po USA. Jak oceniacie ich występ na scenie Dzień Dobry TVN?

  Zespół Feel, jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce, wydał trzecia płytę zatytułowaną "Feel 3". Z utworem promującym ich najnowszy album wystąpili na naszej scenie. Czy ta płyta będzie takim samym sukcesem jak poprzednie?