nowa płyta

  nowa płyta

  Shaggy i Sting po raz kolejny nawiązali współpracę. Muzycy spotkali się w studiu i odświeżyli piosenki Franka Sinatry. O tym zaskakującym projekcie wokalista reggae opowiedział Gabi Drzewieckiej w Dzień Dobry TVN.

  Duet wiolonczelowy Cello Brothers zyskał popularność dzięki oryginalnym interpretacjom polskich i zagranicznych przebojów. W bogatym dorobku artystycznym utalentowanych muzyków nie brakuje też własnych kompozycji. W czerwcu br. na sklepowe półki trafi ich pierwszy autorski album.

  Miłośnicy twórczości Shakiry mają powody do radości. Artystka wydała kolejny singiel, stanowiący zapowiedź nowej płyty. Klip do utworu "Te Felicito" przenosi fanów do surrealistycznego świata.

  Mateusz Ziółko zmienił oblicze polskiej sceny muzycznej, a wszystko to za sprawą nieprzeciętnego talentu i godnej podziwu wrażliwości artystycznej. Niebawem na sklepowe półki trafi nowa płyta muzyka, otwierająca kolejny rozdział w jego karierze.

  Zespół Rita Pax wziął na warsztat twórczość Breakoutu. Paulina Przybysz i Paweł Zalewski opowiedzieli w Dzień Dobry TVN o kulisach powstawania muzycznego projektu.

  "Wiem, jak dużo mam jeszcze do zrobienia".

  Wokalistka opowiedziała o procesie twórczym, tajemniczym tytule albumu, macierzyństwie i wsparciu kobiet.

  "Ja Ciebie kocham" - to trzeci utwór, który promuje najnowszy album "Hau! Hau!" zespołu T.LOVE. Płyta ukaże się lada dzień, bo 22 kwietnia. Obok głosu Muńka Staszczyka usłyszymy gościnnie Kasię Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni, Sokoła oraz Andrzeja Smolika.

  Sarsa powraca z nowym albumem pt. "Runostany". W życiu wokalistki nastąpiło wiele zmian - nie tylko prezentuje inny niż wcześniej wizerunek, ale przede wszystkim została mamą.

  "Poczułam, że potrzebuję transformacji".

  Harry Styles mamy dobrą wiadomość dla swoich fanów. Autor przeboju "Sign of the Times" zapowiedział nowy album pt. "Harry's House". Kiedy premiera trzeciej solowej płyty?

  Za nami premiera albumu Natalii Przybysz pt. "Zaczynam się od miłości". Płyta zawiera niezaśpiewane dotąd teksty Kory oraz dwie autorskie piosenki. Jedną z nich Przybysz wykonała na scenie Dzień Dobry TVN. - Śpiewanie to jest mój cały ekstrawertyzm - zapewnia.

  "To chyba cud, że nadal tu jesteśmy"

  Pochodzą z Mysłowic, tak jak ich nazwa. Na scenie są trzy dekady. Myslovitz to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów, ich piosenki znają niemal wszystkie pokolenia. Po perturbacjach z wokalistami i długoletniej przerwie, teraz wracają w odświeżonym składzie i z nowymi piosenkami. O tym jakie były ich początki i czym zaskoczą swoich fanów, opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Fani zespołu Florence and the Machine doczekali się premiery najnowszego singla "King", który jest zapowiedzią nadchodzącej, piątej już płyty.

  Tekst piosenki napisała Aleksandra Kwaśniewska.

  Paweł Małaszyński oprócz tego, że jest znanym aktorem, jest również wokalistą. 17 lat temu wraz z przyjaciółmi założył zespół Cochise. Muzycy chcieli stworzyć kilka piosenek i dobrze się przy tym bawić. Nie spodziewali się, że osiągną sukces, wydadzą kilka albumów i będą grać razem przez prawie dwie dekady.

  "Unlimited Love" - tak brzmi tytuł nowego albumu zespołu.

  "Musisz spodziewać się wielu ciosów. To kariera, która nie wybacza".

  "Całkiem nieźle wychowany"

  Gooral i Paprodziad połączyli siły i nagrali pierwszą wspólną płytę pt. "Naturalna generacja". Artyści zapraszają nas w transową, mistyczną, taneczną podróż w głąb obrazów Nowej Ziemi.

  "Mam takie szczęście".

  "Śpiewanie jest bardzo stresogennym zajęciem".

  Na naszej scenie zespół zaśpiewał utwór "Nim gwiazda zgaśnie".

  "Jest przyjemnie, nie ma już potrzeby udowadniania czegokolwiek".

  Isabelle Geffroy, znana także jako Zaz, to niezwykle utalentowana wokalistka jazzowa i soulowa. Francuska artystka, która od lat cieszy się uznaniem fanów z całego świata, wydała niedawno swój piąty album. W Dzień Dobry TVN zaprezentowała promujący go singiel "Imagine".

  Na naszej scenie artyści zagrali nowy utwór "Jeszcze wszystko przed nami".

  Długo wyczekiwana płyta Adele trafiła wreszcie na sklepowe półki. Album zatytułowany "30" to swoiste podsumowanie życiowych doświadczeń utalentowanej Brytyjki. W Dzień Dobry TVN Roman Rogowiecki poruszył temat niekwestionowanego fenomenu gwiazdy, która od lat uwodzi głosem miliony fanów na całym świecie.

  "Jestem na etapie odkrywania, jak przekuć traumę w coś świetlistego".

  Premiera "The Bridge" już w listopadzie.