Gwiazdy

Skubas i "Dobra Czarodziejka" na scenie Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Źródło:
Dzień Dobry TVN
Skubas w piosence „Dobra czarodziejka”

Skubas to kompozytor i gitarzysta od lat obecny na polskim rynku muzycznym. W Dzień Dobry TVN zaprezentował utwór "Dobra czarodziejka". Komu artysta zadedykował tę piosenkę?

Radosław "Skubas" Skubaja

Radosław Skubaja na polskiej scenie muzycznej gości już od wielu lat. Jego pierwszy album "Wilczełyko" ukazał się w 2012 roku. Artysta otrzymał dwie nominacje do Fryderków. Występował między innymi na festiwalu w SoundCity w Liverpoolu czy na Open’er Festival. Współpracuje z wytwórnią Kayax, nagrywał z takimi muzykami jak Smolik, Kayah czy 15 Minut Projekt.

"Dobra Czarodziejka" w Dzień Dobry TVN

Piosenka "Dobra Czarodziejka" powstała specjalnie dla mamy artysty. Ma przypomnieć o tym, jak ważne są matki.

- Czasami nie zauważamy tego, że oddychamy. Stało się to dla nas oczywiste, naturalne. Wystarczy, że ktoś próbuje nas pozbawić tlenu na moment – zaczynamy doceniać każdą cząsteczkę powietrza. Mam wrażenie, że czasem podobnie jest z naszymi mamami. Wydaje się nam tak oczywiste i naturalne, że są. Prawda jest taka, że niewiele jesteśmy w stanie sobie przypomnieć, jak dużo trudu włożyły w nasz rozwój i wychowanie. I nieważne, że nie każda jest ideałem, ważne by pamiętać, że bycie matką to najcięższa, najbardziej nie doceniana i w dodatku- niepłatna- praca na świecie! Doceńcie i przytulcie swoje mamy dzisiaj, jeśli tylko możecie! - wyjaśnia Skubas.

W teledysku do utworu możemy zobaczyć zdjęcia fanów artysty z ich mamami. Na naszej scenie piosenka ta zabrzmiała z okazji Dnia Polskiej Muzyki.

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło: Dzień Dobry TVN

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości