Gwiazdy

Sonia Szklanowska z "Hotelu Paradise 2" prezentuje nową piosenkę. "Wyśpiewałam cały swój ból"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Glińska
Źródło:
Golden Media Polska
Sonia "Iluzja" Teaser
Sonia "Iluzja" Teaser

"Iluzja" to nowy singiel finalistki 2. edycji programu "Hotel Paradise". Utwór zapowiada jej debiutancki album, który ukaże się wiosną 2022 roku. Pierwsza piosenka Soni Szklanowskiej - "Oto raj", promowała 3. sezon emitowanego na antenie TVN7 reality show.

Sonia Szklanowska - "Iluzja"

Po sukcesie utworu "Oto raj" (osiągnęła blisko 3,5 miliona wyświetleń na kanale YouTube) przyszedł czas na produkcję, która w pełni pokaże Sonię Szklanowską jako samodzielną artystkę oraz zaprezentuje muzyczny klimat, w którym czuje się najlepiej.

Przez ostatnie miesiące uczestniczka 2. edycji "Hotelu Paradise" całkowicie poświęciła się muzyce, spędzając długie godziny w studiu nagraniowym, pracując nad własnym repertuarem. Podczas poszukiwań piosenek na swoją pierwszą płytę los sprawił, że na jej drodze pojawili się Jeremi Sikorski i Mikołaj Trybulec - od razu poczuła, że ta współpraca zaowocuje czymś wyjątkowym. I nie pomyliła się - to właśnie oni stoją za pierwszym singlem pt. "Iluzja".

Ta piosenka opowiada historię z mojego życia, która zmieniła mnie na zawsze. To bardzo osobisty utwór, a jego najmniejszy nawet szczegół odzwierciedla mnie, Sonię

- Proces powstawania był ciężki i długi, a to dlatego, że chciałam by pierwszy singiel był w pełni mój, w stu procentach był tożsamy nie tylko ze mną jako artystką, ale też jako człowiekiem. Każde słowo, każdy dźwięk wychodzi z mojego wnętrza i jest wiernym odbiciem moich doświadczeń i przeżyć. Gdy po wielu godzinach rozmów, analizowaniu muzycznych pomysłów, po raz pierwszy usłyszałam kompozycję w całości, miałam ciarki. Pomyślałam: to jest właśnie to, czego szukałam, ten utwór to cała ja. Jest idealny, by na początek mojej muzycznej drogi, pokazać go światu. Włożyłam w niego całe swoje serce i wyśpiewałam cały swój ból. Mam takie marzenie, by każdy odbiorca tej piosenki, odnalazł też w niej odrobinę siebie. Przecież każdy z nas doświadczył w życiu cierpienia po stracie bliskiej osoby. Chciałabym, aby ten numer dawał nadzieję w chwilach, kiedy życie nas nie rozpieszcza i nie potrafimy sobie radzić z ogromnym smutkiem i żalem – tak Sonia opowiada o singlu "Iluzja".

Teledysk do piosenki "Iluzja" Soni Szklanowskiej

Do piosenki powstał emocjonalny i klimatyczny teledysk. Za jego produkcję odpowiada firma Golden Media Polska, realizująca program "Hotel Paradise". Producentem jest Grzegorz Piekarski, a reżyserem Bartosz Łabęcki. To ten sam team, który stworzył wideoklip do utworu "Oto raj".

- Szukając pomysłu na teledysk do piosenki "Iluzja", skupiliśmy się na historii opowiedzianej przez Sonię oraz środkach, którymi moglibyśmy oddać w obrazie emocje płynące z tego utworu. Nasze przeżycia, szczególnie te najbardziej bolesne, pozostawiają w nas trwałe ślady. Zostają z nami na zawsze. Podobnie jak tatuaże na naszym ciele. I właśnie tworzenie tatuażu oraz towarzyszący temu ból, przywołują u Soni wspomnienia, które pojawiają się przed jej oczami, a widzowie mogą je poznać oglądając teledysk – przedstawia wizję artystyczną wideoklipu jego producent – Grzegorz Piekarski.

"Iluzja" to idealny utwór by na początek mojej muzycznej drogi pokazać go światu. Włożyłam w niego całe swoje serce i wyśpiewałam cały swój ból. Mam takie marzenie, by każdy odbiorca tej piosenki, odnalazł też w niej odrobinę siebie. Przecież każdy z nas doświadczył w życiu cierpienia po stracie bliskiej osoby. Chciałabym, aby ten numer dawał nadzieję w chwilach, kiedy życie nas nie rozpieszcza i nie potrafimy sobie radzić z ogromnym smutkiem i żalem

Zobacz wideo: Jaki typ mężczyzny ma Sonia Szklanowska?

Zobacz także:

Autor:Kamila Glińska

Źródło: Golden Media Polska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości