Gwiazdy

Natalie Imbruglia po 24 latach od premiery "Torn". "Do dzisiaj jesteśmy przyjaciółkami - ja i ta piosenka"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
24 lata od premiery "Torn". Co słychać u Natalii Imbruglii?

Natalie Imbruglia w latach 90. była jedną z największych gwiazd światowego popu. Przebojem "Torn" wdarła się na szczyty list przebojów i udowodniła, że może zawojować branżę muzyczną. Dziś wraca z nowym albumem, a od dwóch lat jest szczęśliwą mamą. Co u niej słychać? Jak odnalazła się w nowej roli? Na te pytania odpowiedziała Sandrze Hajduk-Popińskiej, reporterce Dzień Dobry TVN.

Natalie Imbruglia - "Torn"

Natalie Imbruglia swoją muzyczną karierę rozpoczęła od coveru singla "Torn". To właśnie jej wykonanie w latach 90. pokochał cały świat.

- "Torn" błyskawicznie wspiął się na szczyty list przebojów, więc uznałam, że skoro będę ją często śpiewać muszę się z nią zaprzyjaźnić. Do dzisiaj jesteśmy przyjaciółkami - ja i ta piosenka. Kocham wykonywać ją na żywo. Z wieloma utworami jest tak, że musisz śpiewać je milion razy, ale za każdym razem możesz być w innym momencie swojego życia i nadawać im inne znaczenie tzn., że zawsze możesz zrobić tak, jakbyś śpiewała ją po raz pierwszy - mówiła wokalistka w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską.

I dodała, że Natalie Imbruglia 20 lat temu była zawstydzona i przerażona. - Teraz nie przejmuję się zanadto niczym, zwłaszcza tym, co myślą inni. Oduczyłam się planować. Żyję chwilą - zadeklarowała.

Natalie Imbruglia o macierzyństwie

Natalie Imbruglia dwa lata temu po raz pierwszy została mamą. Jak odnalazła się w nowej roli?

- Z rodzicielstwem jest tak, że przychodzi rodzaj bezwarunkowej miłości, którą trudną jest ubrać w słowa. Bycie mamą ściąga cię na Ziemię i zyskujesz nowy wymiar patrzenia na życie, oczami dziecka. Ta miłość zaczyna się już od pierwszego uderzenia serca, zwłaszcza jak droga do macierzyństwa była długa tak, jak w moim przypadku. To daje ci radość nie tylko podczas pracy twórczej, ale w każdej dziedzinie - wyjawiła.

Piosenkarka ma włoskie korzenie i jak przyznała, potwierdza to jej temperament. - Jestem emocjonalna i bardzo obsesyjno-kompulsywna. Tego ludzie chyba o mnie nie wiedzą. Muszę mieć zawsze porządek wokół siebie. Mój dom jest bardzo czysty. Kiedy moje dziecko wyrzuca klocki z pudełka, niezwłocznie muszę schować je z powrotem. Cała moja rodzina tak ma, ale ta perfekcyjność pomaga mi w pracy, więc uznajmy, że minusy równoważą się z plusami - zaśmiała się.

Posłuchaj całej rozmowy z piosenkarką w materiale wideo.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości