Maria Konarowska

  Maria Konarowska

  Maria Konarowska wraz z Agnieszką Włodarczyk w 2016 roku wzięły udział w programie "Azja Express". Zajęły drugie miejsce, a od tego czasu dużo zmieniło się w ich życiu. Obie powitały na świecie swoje pierwsze dzieci: najpierw Maria córkę Gaję, a później Agnieszka syna Milana. Teraz Konarowska opublikowała poruszający wpis o zakończeniu etapu karmienia piersią.

  W Wielkiej Brytanii powołano Ministerstwo do spraw Samotności, ponieważ z raportu przygotowanego przez brytyjską komisję rządową wynika, że aż 9 mln dorosłych mieszkańców tego kraju jest „często lub zawsze samotnych”. Ale izolacja społeczna jest nie tylko problemem osób zamieszkujących Wyspy. To tak naprawdę epidemia współczesnego świata. Jak to jest, że ludzie, którzy mają tyle narządzi służących komunikacji są coraz bardziej samotni? Dlaczego tak trudno znaleźć partnera na całe życie? O problemie rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: ekspertką do spraw relacji Dagmarą Mańką, psycholog Pauliną Biernat i aktorka Marysią Konarowską.

  W skomplikowanym świecie relacji międzyludzkich pojawiło się novum - situationship. Cóż to takiego? Jakie są zagrożenia związane z tego typu związkiem? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z trenerką mentalną Magdaleną Zamojską, dziennikarką Justyną Dżbik-Kluge i aktorką Marią Konarowską.

  6 września o 21.30 w TVN startuje druga część programu Azja Express. W naszym studiu, o wyjątkowej przygodzie jakim był dla nich udział w programie, opowiedziały nam uczestniczki pierwszej edycji: Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska oraz Zuzanna i Julia Bijoch, które zobaczymy w nowych odcinkach. Czy siostry Bijoch przygotowywały się do programu oglądając poprzednią edycję "Azja Express TVN"?

  Dlaczego tak bardzo lubimy "pomagać" kierowcom prowadzić auto? Czy jest coś, co bardziej denerwuje prowadzącego, niż dobre rady pasażerów? Czy może to wpływać na bezpieczeństwo jazdy? O tym, czy jadąc jako pasażer, udzielają dobrych rad kierowcom, opowiedzieli nam Maria Konarowska, Rafał Sonik i Rafał Rutkowski. A Wy, lubicie doradzać podczas jazdy?

  Marcin Meller chciał zostać oceanografem, ale był za słaby z przedmiotów ścisłych. Kim w dzieciństwie chcieli zostać: Maria Konarowska, Kamil Nosel i Kuba Przygoński? Czy ich marzenia pokryły się z tym, czym zajmują się dziś? Jaką drogę przeszli, żeby zrealizować swoje marzenia? Kto ich wspierał? Jak patrzą z perspektywy czasu na swoje dziecięce marzenia? Zobaczcie.

  Już dzisiaj ostatni odcinek Azja Express. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy finalistów programu: Agnieszkę Włodarczyk, Marię Konarowską, Michała Żurawskiego, Ludwika Borkowskiego i Leszka Stanka, aby zapytać, które momenty z pobytu w Azji wspominają najlepiej. Zaprzyjaźnili się? Z kim Marcin Prokop chciałby wystąpić w parze w kolejnej edycji programu Azja Express? Zobaczcie, jaki wynik finału obstawili nasi widzowie.

  Zaraz po powrocie z Azji, gdzie razem z Marysią Konarowską wystąpiła w programie "Azja Express", Agnieszka Włodarczyk wybrała się do Stanów. Co robiła w Waszyngtonie? Na to pytanie odpowiedziała nam dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Kuchnia+" obchodziła swoje urodziny w nietypowy sposób. Zgromadzonym, na zorganizowanej z tej okazji kolacji, gwiazdom podała dania wykonane z resztek. Nietuzinkowy pomysł miał zwrócić uwagę na poważny problem: marnotrawstwo jedzenia. W Dzień Dobry TVN pojawił się główny kucharz całego zamieszania Aleksander Baron, były Mister Polski Rafał Maślak oraz uczestniczka "Azja Express" Maria Konarowska. Jak wycieczka do Azji zmieniła jej spojrzenie na jedzenie?

  O tym, czy "magiczna 18-stka" jest wyznacznikiem dorosłości, kiedy przestają nas obowiązywać zakazy rodzicielskie i czy dzisiejsza młodzież różni się od tej sprzed kilkunastu lat, rozmawialiśmy z Marią Konarowską, Jakubem Świderskim i Krzysztofem Skibą: "Dzisiaj działa rewolucja konserwatywna. (...) Dziadkowie i rodzice dzisiejszych osiemnastolatków o wiele więcej imprezowali niż oni".

  Hanna Lis i Łukasz Jemioł w ostatnim odcinku wygrali immunitet w programie "Azja Express" i możliwość wymieszania par podróżujących razem z nimi po Azji. W ten sposób Maria Konarowska została kompanem Ludwika "Rozumu" Borkowskiego. Czy ucieszyła ich ta zmiana? Czy to prawda, że mają się ku sobie? Maria i Ludwik byli gośćmi Dzień Dobry TVN.

  Już dziś wieczorem zobaczycie kolejny odcinek programu „Azja Express”. Czy ekstremalne sytuacje, jakim uczestnicy byli poddawani w programie, przekładały się na relacje między przyjaciółmi? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Pascal Brodnicki, jego przyjaciel Paweł Dobrzański oraz Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska. Jak wspominają swoją podróż po Azji?

  Czy od zawsze wiedziały, że ich przeznaczeniem jest kariera aktorska, czy jednak miały w tej kwestii wątpliwości? Maria i Hanna Konarowskie są córkami Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego, aktorem był też ich dziadek, Andrzej Szczepkowski. Czy pracują razem, i czy rywalizują ze sobą? Jak Marii podobał się udział w programie "Azja Express"?

  Aktor i aktorka. Muzyk i muzyk. Czy od zawsze wiedzieli, że pójdą tą samą drogą? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były niezwykłe rodzeństwa: Piotr Cugowski i Wojciech Cugowski, Maria Konarowska i Hanna Konarowska. Czy zdarza się, że z sobą rywalizują? Czy decyzję o wyborze przyszłego zawodu wybrali wspólnie?

  Jakie mają plany zawodowe? Czy lubią gotować i jaka jest ich ulubiona kuchnia? Pod okiem Andrzeja Polana, w kuchni Dzień Dobry TVN, swoje umiejętności kulinarne zaprezentowały Hanna i Maria Konarowskie.