macierzyństwo gwiazd

  W obronie gwiazdy stanęła koleżanka z branży Irina Shayk.

  Bogna Sworowska może poszczycić się nad wyraz długą listą sukcesów zawodowych, ale i poczuciem spełnienia w życiu prywatnym.

  Anna Czartoryska-Niemczycka jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Uznana aktorka perfekcyjnie łączy obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym, jednak nie pozostaje wolna od codziennych trosk. W podcaście Martyny Wyrzykowskiej i Natalii Hołowni "Tak mamy!" artystka szczerze opowiedziała o wyzwaniach, jakie niesie za sobą wychowywanie gromadki pociech.

  Została mamą po raz trzeci.

  Aktorka mówi o samoakceptacji: "Korci, żeby wciągać".

  Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Z takiego założenia wychodzą gwiazdy, które z dumą eksponują zaokrąglone brzuszki w odważnych stylizacjach. W gronie artystek podążających za wyjątkowym trendem znalazły się między innymi Rihanna, Adriana Lima czy Maja Hyży.

  Anna Wendzikowska pod swoim najnowszym zdjęciem zdecydowała się na szczere wyznanie. Zdradziła jednej z internautek, jak radzi sobie w roli matki dwóch córek. Co myśli o samotnym macierzyństwie?

  Anna Czartoryska-Niemczycka oczekuje narodzin czwartego dziecka. Jak wyznała, za każdym razem, gdy decydowała się na kolejną pociechę, myślała, że robi pozostałym maluchom wspaniały prezent. A jak wygląda rzeczywistość?

  Aleksandra Żuraw popularność zdobytą w "Top Model" wykorzystała, by rozkręcić własną działalność. Dziś jest odnoszącą sukcesy bizneswoman. Nie zawsze jednak jej życie było usłane różami. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl gwiazda opowiedziała o wydarzeniach z dzieciństwa, które, choć były bolesne, ukształtowały jej charakter i pomogły znaleźć się w miejscu, w którym jest dzisiaj.

  Maria Konarowska od około dwóch lat spełnia się w roli mamy. Często jednak nie wszystko idzie po jej myśli. Aktorka chętnie dzieli się z fanami nie tylko radosnymi momentami, ale także chwilami, kiedy brak jej sił. Jej ostatni wpis porusza.

  "Mieszanka wybuchowa, rollercoaster bez zabezpieczeń i K2 w jednym".

  Anna Lewandowska z mężem wychowują dwójkę dzieci, 4-letnią Klarę oraz roczną Laurę. Niedawno trenerka po raz pierwszy zabrała na swój obóz sportowy obie pociechy. Teraz w mediach społecznościowych wyjawiła, że nie było to łatwe zadanie.

  W maju 2021 roku Katarzyna Bigos przywitała na świecie kolejne dziecko. Po trzech miesiącach od narodzin dziewczynki, znana trenerka fitness postanowiła podzielić się ze swoimi fanami przemyśleniami na temat roli mamy. Przyznała, że pojawienie się drugiej córki bardzo zmieniło jej podejście do rodzicielstwa.

  Maja Ostaszewska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z córką, a także poruszyła temat wychowywania. Jak przyznała, sama stara się wpajać swojemu dziecku najważniejsze wartości. Jednymi z nich są podążanie za własnymi marzeniami oraz świadomość mocnych stron.

  Ewa Mrozowska, gwiazda show TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" niedawno urodziła synka. Na Instagramie zamieściła obszerny wpis, w którym opisała problemy z jakimi spotyka się na co dzień. Rola mamy nie zawsze bywa dla niej łatwa, dlaczego?

  Na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Teraz, kiedy wraca, czuje się inną osobą. Natalia Lesz obecnie uczestniczy w zdjęciach do filmu o Edwardzie Gierku i wychowuje córeczkę, która właśnie poszła do zerówki. Jak macierzyństwo zmieniło aktorkę? Co jest dla niej najważniejsze?

  W grudniu ubiegłego roku Cameron Diaz i Benji Madden po raz pierwszy zostali rodzicami. W niedawnym wywiadzie dla Jimmy’ego Fallona aktorka nie mogła przestać zachwycać się macierzyństwem. W programie wyznała, że córka to najlepsze, co jej się przydarzyło.

  Anna Skura jest blogerką i podróżniczką. Niedawno zostało mamą córeczki. Melody przyszła na świat w Nowym Jorku. Kiedy dziewczynka miała miesiąc Ania przywiozła ją do Polski. Czy macierzyństwo zmieniło jej życie? Czy zmieniło to jej podejście do podróży? Z blogerką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Olga Frycz niedawno została mamą małej Helenki. Jak się dziś czuje? Aktorka w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Kingą Burzyńską przyznała, że jest szczęśliwa oraz, że była przygotowana na nocne wstawanie i niewyspanie. W kim Olga ma największe wsparcie? Aktorka opowiedziała nam też o swojej pasji - haftowaniu. Skąd u aktorki takie zainteresowania?

  W Polce urlop macierzyński trwa przeważnie rok. Jednak nie kobieta mama może sobie pozwolić na tak długą przerwę w pracy. Zwłaszcza mama wykonująca wolny zawód. Kinga Burzyńska spotkała się z Martą Żmudą Trzebiatowską, mamą rocznego Brunona. Aktorka po urlopie macierzyńskim wraca na deski teatru Kwadrat. Czy mogła sobie pozwolić na roczną przerwę w pracy? Marta przyznała, że macierzyństwo to nie tylko sam cukier, że bywają też cięższe momenty. W kim aktorka ma największe wsparcie?

  Weronika Rosati w serialu "Diagnoza" gra siostrę Mai Ostaszewskiej. Z Weroniką na gali "Orły 2018" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Gala Orłów była dla Weroniki pierwszym oficjalnym wyjściem od czasu, kiedy została mamą. Czy Weronika zabiera swoją córkę na plan "Diagnozy"?

  Anna Lewandowska otworzyła w Warszawie centrum dietetyczno-szkoleniowe. Na wielkim otwarciu nie mogło zabraknąć jej przyjaciół. Za co Zosia Ślotała, Paulina Krupińska i Agnieszka Woźniak-Starak cenią trenerkę? Ania Lewandowska w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznała, że stawia sobie poprzeczkę coraz wyżej. Realizuje też wiele projektów jednocześnie. Skąd czerpie energię i siłę? Jak wypoczywa?

  Karolina Ferenstein-Kraśko jest jednym z uczestników programu "Agent-Gwiazdy". Gdy Karolina wyjechała na plan Agenta, dziećmi zajmował się jej mąż. Czy Piotr Kraśko poradził sobie z opieką nad trójką dzieci? Jaka była reakcja Karoliny, gdy zobaczyła Piotra z córeczką na lotnisku? Z Karoliną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jedną z gwiazd nowego filmu "Podatek od miłości" jest Weronika Rosati. Aktorka niespełna dwa miesiące temu urodziła córeczkę. Przez obowiązki związane z macierzyństwem Weronika nie dotarła na premierę filmu. Czy aktorka musiała kiedyś zapłacić podatek od miłości? Czy gwiazda odczuwa presję związaną z powrotem do sylwetki po ciąży? I jak Weronika Rosati godzi macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi? Z aktorką rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Maja Bohosiewicz rzadko pojawia się na imprezach odkąd urodziła dziecko. Aktywizuje się jednak na swoich profilach społecznościowych, gdzie nie przebiera w słowach gdy pisze o blaskach i cieniach macierzyństwa. Jak gwiazdy wykorzystują social media w budowaniu swojego wizerunku? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła się tego dowiedzieć własnie od Mai.

  Gościem Dzień Dobry TVN była Joanna Krupa. Jacy ludzie zgłaszają się do 6. edycji programu? Czy gwiazda ma już swoich faworytów? Czego najbardziej jej brakuje w czasie realizacji zdjęć do "Top model"? W prasie pojawiły się doniesienia o kryzysie w związku Krupy. Jak jest naprawdę? I czy coś się u Joanny zmieniło w kwestii macierzyństwa? Czy planuje w najbliższym czasie powiększenie rodziny?

  Widok rodziny z gromadką dzieci często budzi w społeczeństwie mieszane uczucia. Dlaczego? Nasze rozmówczynie są aktywne zawodowo, a przy tym są mamami na pełen etat trójki lub czwórki dzieci. Jak radzą sobie z domowymi obowiązkami? Czy korzystają z pomocy niań lub babć? I jaką rolę odgrywa wówczas ojciec? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Katarzynę Bosacką, autorkę programu „Wiem, co jem” w TVN Style, prowadzącą Dzień Dobry TVN Annę Kalczyńską oraz Karolinę Ferenstein-Kraśko, bizneswoman.

  Paulina Krupińska w rozmowie z Kingą Rusin przyznała, że od zawsze marzyła o tym, by zostać mamą. Macierzyństwo zmieniło Paulinę tak bardzo, że postanowiła się swoimi doświadczeniami podzielić. Jakie ma plany? Czy dostrzega w macierzyństwie jakiekolwiek cienie?

  W "Kuchennych Rewolucjach" Magda Gessler jest bardzo wymagająca dla pracowników restauracji. Czy dla swoich dzieci jest równie surowa, co dla bohaterów programu? Czy zdarza jej się na nich pokrzykiwać? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W nowej edycji "Małych Gigantów" Katarzyna Bujakiewicz zasiądzie w jury. Dziennikarka Dzień Dobry TVN za kulisami show zapytała aktorkę o to, jaką jest mamą. Czy pozwala swojej córce malować do przedszkola paznokcie czy jest raczej "złym policjantem"?