Maciej Dowbor wybrał się do SPA. "Poległem na niuansach"

Maciej Dowbor
Maciej Dowbor
Doskonałe poczucie humoru i dystans do własnej osoby to zalety, które przydają się w wielu życiowych sytuacjach. Przekonał się o tym Maciej Dowbor, który za namową żony pozwolił sobie na chwilę relaksu i wybrał się na masaż. Wizyta w instytucie SPA okazała się jednak nie lada wyzwaniem. Z jakim dylematem musiał zmierzyć się znany prezenter?

Maciej Dowbor wybrał się na masaż

Maciej Dowbor słynie z doskonałego poczucia humoru, którym zaskarbił sobie sympatię miłośników popularnej "Domówki u Dowborów", ale i internautów, którzy śledzą jego profil na Instagramie. Prezenter regularnie publikuje na łamach mediów społecznościowych zabawne posty, które prowokują fanów do wymiany poglądów na przeróżne tematy. Tym razem zainteresowanie użytkowników modnej aplikacji wzbudziła relacja z salonu masażu, w którym 42-latek znalazł się za namową żony.

Nagranie umieszczone w sieci przez Macieja Dowbora nie bez powodu wywołało niemałe zamieszanie wśród internautów. Prezenter podzielił się ze swoimi obserwatorami dylematem dotyczącym bielizny, którą polecono mu włożyć przed zabiegiem.

Na co ja mam to nałożyć?! Joanna Koroniewska wyciągnęła mnie na masaż, ale poległem na niuansach. Niezła rozkmina

- napisał w poście prezenter. Na opublikowanym przez niego filmiku widzimy, jak przez dłuższą chwilę zastanawia się w jaki sposób założyć jednorazowe majtki do masażu. Fani Macieja Dowbora błyskawicznie zareagowali na zabawne nagranie.

Fani komentują zabawny wpis

Nie da się ukryć, że to właśnie oryginalne poczucie humoru Macieja Dowbora sprawia, że internauci chętnie zaglądają na jego instagramowy profil. Także i tym razem nie kryli oni rozbawienia, które wywołała niecodzienna relacja z instytutu SPA. Wielu fanów przyznało, że dylemat związany z jednorazową bielizną do masażu nie jest im obcy. Inni usiłowali wesprzeć idola i udzielić mu praktycznych wskazówek.

"Może wystarczy założyć na oczy", "Jakbym mojego męża widziała, też tak miał jak dostał te jednorazowe stringi", "Należy te dwa paseczki założyć po naciągnięciu aż na uszy i nie będzie problemu, czy są dobre czy za duże", "Po co w ogóle zakładać, przecież to więcej odkrywa, niż zakrywa" - pisali rozbawieni internauci.

Pozostali miłośnicy nietuzinkowego humoru Macieja Dowbora poprzestali na wyrażeniu swojego uznania dla jego odwagi, kreatywności, ale i godnego naśladowania dystansu do własnej osoby.

"Uwielbiam, co tu więcej pisać", "Nie mogę przestać się śmiać", "I jak Was nie kochać" - czytamy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: "Domówka u Dowborów" wystawiona na WOŚP

”Domówka u Dowborów” wystawiona na WOŚP
Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor: Magdalena Brzezińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości