Maciej Dowbor

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor słyną ze swojego poczucia humoru. Tym razem pokazali, co może się wydarzyć, gdy mężczyzna zwraca uwagę kobiecie prowadzącej samochód.

  Janina, córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, skończyła właśnie 13 lat. Dumni rodzice opublikowali zdjęcie z domowego przyjęcia. We wpisie poprosili fanów o złożenie życzeń solenizantce. Słowa internautów chwytają za serce.

  Joanna Koroniewska udzieliła wzruszającego wywiadu, w którym poruszyła wyjątkowo intymne wątki ze swojego życia. Gwiazda opowiedziała o utraconej ciąży, relacji z mężem oraz sile, którą dają jej media społecznościowe.

  Podróżniczka po latach wspomina program, który wywrócił jej życie do góry nogami.

  Joanna Koroniewska niezmiennie wykazuje się ogromnym dystansem do siebie. Tym razem aktorka opublikowała swoje fotografie, które opisała jako najgorsze. Zebrała całą galerię nieudanych ujęć, a nawet zachęciła fanów, by też zamieścili takie zdjęcia.

  "Nie przeszłabym tego, gdyby nie wsparcie męża".

  Popularne małżeństwo wychowuje dwie córki: Janinę i Helenę. Jak się okazuje, droga pary do rodzicielstwa nie należała do najłatwiejszych.

  "Dużo czasu spędzajcie osobno".

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Fani z zaciekawieniem śledzą profile małżonków w mediach społecznościowych i znajdują tam niezwykle inspirujące, ale także zabawne treści. Tym razem internauci mieli szansę przekonać się, że nawet po wielu latach związku można zaskoczyć partnera swoim wyglądem.

  Joanna Koroniewska

  "Taka cena wojny".

  Atak Rosji na Ukrainę wstrząsnął opinią publiczną. Zwykli ludzie, ale również osoby znane z pierwszych stron gazet solidaryzują się w Ukraińcami. Wśród nich jest Maciej Dowbor. Dziennikarz w mediach społecznościowych zamieścił wzruszający post.

  "Było szybko i intensywnie".

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zabrali dzieci do Hiszpanii. W trakcie pobytu na półwyspie Iberyjskim ich najmłodsza córka obchodziła 4. urodziny. Z tej okazji rodzice wyprawili jej niezwykłe przyjęcie. Tematem przewodnim była Elza z "Krainy lodu". - Jezu u nas to samo - skomentowała Weronika Rosati.

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Fani z zaciekawieniem śledzą kulisy ich życia prywatnego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem mieli okazję przypomnieć sobie, jak małżonkowie wyglądali kilkanaście lat temu.

  Michał Koterski chciał mieć bujną czuprynę, dlatego poleciał do Turcji, by w stambulskiej klinice poddać się przeszczepowi włosów. Teraz aktor pokazał, jak wygląda jego głowa po zabiegu. Przyznał, że na razie nie ma czego gratulować.

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor chętnie pokazują w Internecie swoją codzienność. Choć wydają się zgraną parą, niektórzy zaczęli podejrzewać, że w ich związku nie dzieje się najlepiej. Jak wygląda prawda? Aktorka w rozmowie z nami odniosła się teraz do tych doniesień.

  Maciej Dowbor podzielił się ze swoimi fanami fotografią wykonaną przez córkę. Zdjęcie wzbudziło niemałe poruszenie wśród fanów dziennikarza. Wśród komentarzy dominowały skojarzenia natury religijnej.

  Joanna Koroniewska chciała mieć idealne zdjęcie z wakacji, a jej mąż, Maciej Dowbor postanowił zrobić jej żart, a później zmontował z tego krótkie wideo. Aktorka podzieliła się nim w mediach społecznościowych i po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie dystans.

  Piotr Adamczyk, Karolina Szymczak, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - w takim składzie odbyła się ostatnia "Domówka u Dowborów". Hollywood, Brad Pitt, Stany Zjednoczone i małżeńska zazdrość - czyli dziesiątki ciekawych historii w jednej rozmowie.

  Każda okazja, by wręczyć lub otrzymać prezent, jest dobra. Tym bardziej, jeśli są to Mikołajki. Zwykle to dzieci tego dnia są obdarowywane upominkami, ale wielu dorosłych również skrycie ma nadzieję, że znajdują podarek w skarpecie czy bucie. Niestety, Maciej Dowbor bardzo się rozczarował, bo nikt o nim nie pamiętał.

  "Cena była wysoka, ale warto było"

  Michał Wiśniewski: "Co poszło nie tak?"

  Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor uwielbiają z siebie żartować. Tym razem opublikowali krótkie filmy, nawiązujące do Światowego Dnia Gry Wstępnej. Fani odpowiadają rozbawieni: "No po prostu płaczę do telefonu".

  "Nie wybaczę sobie, jeśli jakiś kretyn, albo nieżyciowe, archaiczne kodeksy paragrafy skrzywdzą moje córki".

  Fani: "idealnie w punkt ujęte"

  Maciej Dowbor to znany dowcipniś w mediach społecznościowych. Do jego instagramowej galerii właśnie trafiło zdjęcie, które niejednego fana rozśmieszyło. Ten strój na Halloween to prawdziwy hit.

  Maciej Dowbor kolejny raz znalazł sposób, by rozbawić fanów. Tym razem znany dziennikarz zapozował z... pieniędzmi żony. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to stare polskie nominały. Co można z nimi zrobić?

  Joanna Koroniewska zaserwowała mężowi ciętą ripostę w odpowiedzi na jego poranne lenistwo. Przy okazji zdradziła, że w jej domu na dobre zagościły jesiennie infekcje. Jej wpis rozbawił wiernych fanów.

  "Czasem naprawdę zazdroszczę kumplom, którzy mają synów"