Maciej Dowbor

  Maciej Dowbor

  Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie zabiera głos w ważnych dla siebie sprawach, a także dzieli się wiadomościami ze swojego życia. Z okazji Dnia Nauczyciela gwiazda pokazała zdjęcie z 1985 roku z akademii szkolnej. W ten sposób aktorka chciała złożyć życzenia pracownikom oświaty, szczerze przyznając, że mimo upływu lat wciąż kocha występy publiczne. 

  Doskonałe poczucie humoru i dystans do własnej osoby to zalety, które przydają się w wielu życiowych sytuacjach. Przekonał się o tym Maciej Dowbor, który za namową żony pozwolił sobie na chwilę relaksu i wybrał się na masaż. Wizyta w instytucie SPA okazała się jednak nie lada wyzwaniem. Z jakim dylematem musiał zmierzyć się znany prezenter?

  Maciej Dowbor słynie ze znakomitego poczucia humoru, którym zaskarbił sobie sympatię miłośników słynnej "Domówki u Dowborów", ale także wielu użytkowników Instagrama. Tym razem dziennikarz zaskoczył internautów szczerym wyznaniem. W mediach społecznościowych opowiedział o tym, jak na środku drogi zabrakło mu paliwa. Okazało się, że wśród jego obserwatorów nie brakuje kierowców, którzy doświadczyli podobnej przygody.

  Maciej Dowbor zdecydował się na zmianę wizerunku, a efektami spektakularnej metamorfozy podzielił się z fanami w mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że zaskoczył tym internautów, którzy zdążyli już przyzwyczaić się do jego półdługich włosów i brody. Jak zareagowali na zmianę?

  Joanna Koroniewska i jej mąż, Maciej Dowbor, w czasie pandemii bardzo rozwinęli swoją działalność w sieci. Domówki u Dowborów, czyli spotkania online ze znanymi osobami stały się niejako ich znakiem rozpoznawczym - obserwatorzy pary czekali na kolejne rozmowy live. Wysiłek i popularność domówek została teraz dostrzeżona i doceniona - Joanna Koroniewska została wybrana Influencerem Roku podczas gali Hasztagi Roku.