Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na zdjęciach sprzed lat. Czym tym razem zaskoczyli fanów?

Dzień Dobry TVN
Dzień Dobry TVN
Joanna Koroniewska po raz kolejny wykazała się ogromnym poczuciem humoru, a właśnie za to pokochali ją internauci. W najnowszym jej poście zobaczymy, jak małżeństwo prezentowało się w przeszłości. Te zdjęcia "zrobią wam dzień".

Małżeństwo Dowborów zasłynęło z dystansu do siebie i poczucia humoru. Niejednokrotnie byliśmy świadkami ich zabawnych postów na Instagramie. Zarówno Joanna, jak i Maciej publicznie przekomarzali się i publikowali swoje... niezbyt atrakcyjne zdjęcia. I właśnie tym sposobem pozyskali rzeszę fanów.

Archiwalne zdjęcia Dowborów

Tym razem to Joanna Koroniewska zamieściła ich wspólne zdjęcia. Warto zwrócić uwagę na ich stylizacje. Ona - dżinsy, czarny top i... zielone bolerko, on - biała luźna marynarka, dżinsy i koszula w paski. Trzeba przyznać, że to ciekawe połączenie.

- Seksowni wczoraj i dzis. Dobrani niezależnie od koloru włosów czy ubrań

- zażartowała aktorka.

Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała

Na tym nie koniec. Żona Macieja Dowbora udostępniła również stare zdjęcia Zuzanny Grabowskiej i Pawła Domagały. W tym przypadku ich stroje są równie ciekawe. Wokalista włożył zieloną sportową bluzę, a aktorka do eleganckiej sukienki legginsy 3/4. Tym sposobem Koroniewska zapewniła fanom znaczną dawkę humoru.

Obie pary stylowe w niemal każdym wydaniu

- napisała ironicznie aktorka.

Rozbawieni internauci w komentarzach zamieścili "serduszka". "Hahahah, cudowni! Która z nas nie chodziła w bombce czy w trapezie?" - napisała jedna z obserwujących. W tamtych czasach moda faktycznie była iście interesująca, a stare zdjęcia wyciągnięte z tamtego okresu zapewniają salwę śmiechu. Może zatem warto sięgnąć do rodzinnych albumów i poszukać takich "perełek".

I tym optymistycznym akcentem Joanna Koroniewska zaprosiła na kolejną "Domówkę u Dowborów".

Zobacz też: Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Zobacz też:

Edyta Górniak zmienia zdanie w sprawie pandemii? "Oczywiście, że wirus jest"

Tylko u nas! Wyjątkowa metamorfoza Rudej z Red Lips. "Przez 13 godzin był ściągany kolor"

Krzysztof Ibisz na niedzielnym obiedzie u byłej żony. "Zobaczcie, na jakie jedzonko można liczyć w kuchni eks"

Autor: Dominika Czerniszewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości