Joanna Koroniewska walczy z hejtem: "Jestem wzruszona, że tak bardzo przejmują się Państwo naszymi warunkami lokalowymi"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Bartosz Krupa / East News
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są parą od 18 lat. Poznali się na planie jednego z programów i od tamtej pory razem kroczą przez życie. Doczekali się dwóch córek i wydaje się, że nic nie jest w stanie zniszczyć tej sielanki, a jednak - portale i gazety plotkarskie nie ustają w próbach.

Para zdecydowała się odnieść do ostatniej publikacji, w której dziennikarze zarzucili parze, że to Katarzyna Dowbor pomaga im urządzić nowe mieszkanie. Najpierw do publikacji odniósł się Maciej.

Maciej Dowbor o pomocy mamy "wiąże mi buty przed wyjściem z domu"

W swoim wpisie dziennikarz postanowił w swoim stylu obśmiać tekst, który ukazał się na łamach jednej z gazet. - Chciałbym również dodać, że @katarzyna_dowbor_official nie tylko spłaca nasze kredyty, pomaga urządzić nowe mieszkanie, ale również wiąże mi buty przed wyjściem z domu, przywozi do pracy obiadek, pierze moje ubrania oraz dobiera garderobę - zaczął swój wpis odnosząc się do treści tekstu. Czy na tym, według dziennikarza kończy się pomoc mamy? Nie! - dzwonię do niej i skarżę się na wszystkich kolegów i koleżanki, którzy dla mnie byli niesympatyczni.???? Więc uważajcie jak fikacie do mnie, bo Dowborowa Was dojedzie ... w końcu ma kontakty - zakończył swój wpis.

I mogłoby się wydawać, że to będzie koniec tej historii, jednak do akcji wkroczyli hejterzy, którzy postanowili zaatakować żonę dziennikarza Joannę Koroniewską- Dowbor.

Joanna Koroniewska pisze do hejterów

Pod postem dziennikarza pojawiło się wiele komentarzy, niektóre z nich były bardzo nieprzyjemne. Internauci zarzucali żonie dziennikarza, że mama musi go wspomagać, bo jego żona, Joanna Koroniewska, nic nie robi, tylko "leży i pachnie". Aktorka postanowiła nie tylko opublikować te komentarze w sieci, ale także odniosła się do nich, podobnie jak jej mąż, w ironiczny sposób.

- Jestem wzruszona, że tak bardzo przejmują się Państwo naszymi warunkami lokalowymi a przede wszystkim stanem naszego portfela - napisała na swoim profilu Joanna. - Dziękuję uprzejmie za Wasze przyszłe i obecne słowa wsparcia, póki co nie organizuję żadnej zbiórki, bo mój mąż doskonale spełnia się w roli głowy rodziny a ja całymi dniami przecież leżę i pachnę albo się mizdrzę.- przyznała opatrując wpis płaczącą ze śmiechu buźką. Jednocześnie aktorka przyznała, że martwi ją daleko idąca dedukcja niektórych hejterów. - Jestem bardzo zaniepokojona dedukcją co poniektórych, że skoro nie pokazuję na instagramie, że gotuję to TEGO nie robię. Za chwilę może się okazać że nie robię też innych rzeczy - zaczęła - Wizyty w toalecie, kąpiele, czy też pranie, sprzątanie, prasowanie czy choćby odkurzanie czy wycieranie kurzu itp. Jak myślicie co jeszcze powinnam TUTAJ WAM pokazać żeby było JASNE, że ja jednak to robię?!! Macie jakieś pomysły?! - zapytała retorycznie.

Jesteście ciekawi, jak wygląda nowe mieszkanie Joanny Kroniewskiej i Macieja Dowbora? Oglądajcie koniecznie Dzień Dobry TVN.

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska: Zostałam aktorką, bo miałam na tyle ciężkie życie, że nie chciałam być sobą

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości