Gwiazdy

  Gwiazdy

  Ilona Felicjańska zadebiutowała właśnie jako pisarka. Jej książka „Wszystkie odcienie czerni” jeszcze przed ukazaniem się w księgarniach wzbudziła liczne kontrowersje. W studiu Dzień Dobry TVN spytaliśmy autorkę skąd wziął się pomysł na napisanie thrillera erotycznego oraz czy książka zawiera wątki autobiograficzne?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się w Nowym Jorku z Anne Hathaway. Aktorka opowiedziała o tym, dlaczego płacze na filmach i jakie emocje w niej budzą? Czy czuje się duma z roli w "Nędznikach"?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Christophem Waltzem przy okazji promocji filmu "Django". Odkrył go Quentin Tarantino. Jak im się współpracuje?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespól Myslovitz, w nowym składzie, wykonał utwór "Trzy sny o tym samym”. Czy nowy wokalista Michał Kowalonek powtórzy sukces Artura Rojka?

  Trwają nagrania do kolejnej edycji program „Top Model”. Joanna Krupa nie jest jednak w stanie skupić się na wyłącznie jednej rzeczy. Od momentu przyjazdu do Polski odwiedza schroniska dla bezdomnych zwierząt, poszukuje właścicieli osamotnionym psiakom. W studiu Dzień Dobry TVN gościła ze swoją najnowszą miłością- 9-letnią suczką Miłką, dla której szuka domu. Czy ktoś odmówi tym pięknym, orzechowym oczom?

  1 lutego masowo do kin wchodzi najnowszy film Wojtka Smarzowskiego „Drogówka”. Bartłomiej Topa gra w nim główną rolę, policjanta Ryszarda Króla, który zostaje oskarżony o zamordowanie kolegi. Czy rzeczywiście jest winny tej zbrodni? W TVN Cafe był naszym gościem.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Anna Patrini wykonała utwór "Laleczka z saskiej porcelany". To nowa wersja przeboju Magdy Fronczewskiej z lat 90. Która wersja piosenki Wam się bardziej podoba?

  O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Annę Dereszowską, Radosława Majdana, Edytę Herbuś, Mariusza Czerkawskiego, Magdę Schejbal, Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka oraz Czarka Pazurę. Jakie jest ich popisowe danie? Wolą gotować osobno czy może w duecie

  Do zespołu "Top Model" dołączyła Zuzanna Bijoch. Pracowała już dla takich znanych domów mody jak: Prada, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton. W tym roku przygotowuje się do matury. Kiedy zaczęła swoją przygodę z modelingiem? Czy wyemigruje do Nowego Yorku? Czym się zajmie w "Top Model"? Ile ma wzrostu? Czy Marcin Prokop poprowadzi ją do poloneza?

  Jak się gra z Anią Przybylską, jedną z najseksowniejszych polskich aktorek? Jak całuje Michał Żebrowski? Dlaczego podczas kręcenia scen erotycznych aktorom potrzebna była szklaneczka whisky? Dziennikarka Dzień Dobry TVN ruszyła na łowy!:)

  Czy Piróg przeprowadził się do Izraela? Ile waży Michał Żebrowski oraz czy Bieniuk i Przybylska są o siebie zazdrośni? Wszystkiego tego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Władimir Putin zakazał adopcji rosyjskich sierot przez amerykańskie rodziny, o zniesienie tego zakazu zwróciła się do prezydenta Rosji amerykańska aktorka Angelina Jolie. Putin postawił jej warunek, zmieni prawo jeżeli „Jolie weźmie ślub z Bradem Pittem w centrum Moskwy lub Sankt Petersburga”. O komentarz do sprawy poprosiliśmy politologa prof. Waldemara Dziaka.

  Tej nocy w USA rozdawano Złote Globy, nagrodę Stowarzyszenia Zagranicznych Dziennikarzy rezydujących w Hollywood. W tej grupie znajduje się Polka Jolanta Czaderska-Hayek. O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy dziennikarkę Annę Wendzikowską, która kilka niedwo wróciła ze Stanów Zjednoczonych. Czy Złote Globy to taki przedsmak Oscarów? Czy Ania Wendzikowska widziała wszystkie filmy, które otrzymały Złote Globy? Co powiedziała Jodie Foster, gdy odbierała nagrodę?

  Patricia Kazadi, jedną nogą w słonecznej Kalifornii, a drugą na planie "X-Factor". Jak czuje się w roli nowej prowadzącej? Czym różnią się uczestnicy programu "You Can Dance od tych z "X Factor"? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o wyzwaniu, jakim jest prowadzenie programu typu talent-show. Sądziecie, że będze w tym lepsza od Jarosława Kuźniara?

  Charyzmatyczna, o oryginalnym i rozpoznawalnym brzmieniu głosu. Ale też kontrowersyjna i wymagająca. Kocha zwierzęta. Niedawno jej piesek Ramona stał się równie sławny jak ona sama. Mowa o Korze - królowej polskiego rocka i polskiej alternatywy. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała nam o swoich małych wolnościach, o byciu babcią oraz energii, którą się "żywi".

  Główną rolę w filmie gra Michał Żebrowski. Jego partnerem zawodowym jest Paweł Małaszyński. Przemysław Sadowski wcielił się w postać przestępcy. W studiu Dzień Dobry TVN Żebrowski i Sadowski opowiedzieli o kulisach powstawiania filmu i o tym, dlaczego warto na niego wybrać się do kin.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z aktorem, który opowiedział jej o byciu ojcem, o musicalu "Nędznicy", o reżyserze filmu i o emocjach, jakie generuje zawód aktora.

  Stało się o niej głośno w związku z kłopotami prezesa Giełdy Papierów Wartościowych Ludwika Sobolewskiego. Aktorka i modelka. W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Anna Szarek. Jak zaczęła swoją karierę? Jak doszło do tego, że zagrała w filmie Patryka Vegi? O czym jest ten film?

  Niekwestionowany król disco-polo. W TVN Cafe gościliśmy Tomasza Niecika, którego klip do piosenki "Cztery osiemnastki" obejrzało ponad 12,5 milionów ludzi. Opowiedział Marcinowi Prokopowi o tym, jak to jest być gwiazdą, czy zgromadził już spory majątek i czy to, co robi - robi dla pieniędzy. Czy Tomek ma dziewczynę?

  Na scenie Dzień Dobry TVN pierwszy wspólny projekt Mezo oraz znanego z programu "X Factor"- Johna Jamesa. Wykonali utwór „Jedyna( The Only one)”.

  Czy żona Michała Żebrowskiego jest o niego zazdrosna? Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk o swoim związku. Jak cenny jest dobry scenariusz? To sprawdziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.