Lara Gessler o swoich jesiennych rytuałach: "Każdy ma swoje dziwactwa"

Lara Gessler
Tomasz Urbanek/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Początek jesieni to szczególny moment dla Lary Gessler, która nie przejmuje się nadchodzącymi słotami czy chandrą, z którą w tym okresie zmaga się wiele osób. Przeciwnie, znana restauratorka zapewnia, że to wyjątkowy czas, który można wykorzystać na wiele sposobów. W najnowszym poście podzieliła się z fanami niektórymi z nich

Lara Gessler na Instagramie

Lara Gessler chętnie korzysta z mediów społecznościowych, dzięki którym pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Instagramowy profil restauratorki cieszy się zainteresowaniem ponad 234 tys. internautów, którzy z zaangażowaniem komentują pojawiające się na nim zdjęcia czy filmiki. Trudno się temu dziwić, treści publikowane w sieci przez Larę Gessler są nie tylko ciekawe, ale przede wszystkim bardzo inspirujące. Najczęściej wiązane są z macierzyństwem i codziennymi wyzwaniami, ale także kulinarną pasją, która towarzyszy córce Magdy Gessler od wczesnego dzieciństwa.

Jesienne rytuały Laury Gessler

Okazuje się, że fani Lary Gessler od czasu do czasu mogą także liczyć na cenne wskazówki, które idealnie sprawdzają się jako recepta na niepogodę. Początek sezonu jesiennego wielu z nas kojarzy się z brakiem słońca i chandrą, jednak znana restauratorka przekonuje, że są na to sprawdzone sposoby. Na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcia, które wyraźnie udowadniają, że październikowa aura wcale nie musi wiązać się ze spadkiem nastroju. W poście wspomniała też o małych przyjemnościach, które zaczyna wprowadzać w życie z końcem lata.

Piękna ta nasza październikowa jesień! Z radością myślę o moich rytuałach na ten czas... Ryżance z prażonymi gruszkami i migdałami, gotowanym imbirze z miodem, wczesnopopołudniowych spacerach z zadeptywaniem suchych liści. Każdy ma swoje dziwactwa. Z wiekiem coraz więcej

- napisała Lara Gesser pod zdjęciami, na których zapozowała w pięknych okolicznościach przyrody. Nie da się ukryć, że rady znanej restauratorki rzeczywiście zachęcają do odkrywania licznych uroków jesieni. Najlepszym tego dowodem są choćby komentarze internautów, którzy z zapałem włączyli się do dyskusji na temat umilających czas rytuałów.

"Oj tak, pieczone jabłka z miodem, koce, pledy, świece... bardzo fajny czas", "Wszystko z imbirem jest czadowe", "Dziwactwa są nam potrzebne! Każdemu inne, lecz ważne, bo nasze własne. Wiele przyjemności tej jesieni!" - czytamy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Lara Gessler – szczęśliwa mama

Lara Gessler – szczęśliwa mama
Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości