Gwiazdy

Małgorzata Ohme pokazała swojego partnera. Fani: "Jaki przystojny i uśmiechnięty"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Małgorzata Ohme znalazła chwilę wolnego i pojechała w góry. Podczas wycieczki towarzyszy jej partner, Rafał Jakóbiak. Prezenterka jeszcze do niedawna bardzo rzadko pokazywała w sieci swojego ukochanego, dlatego fani cieszą się, gdy mogą ich zobaczyć razem. Zachwycają się, że Gosia i Rafał tworzą piękną parę.

Małgorzata Ohme jest zakochana

Gosia Ohme pilnie strzeże swojej prywatności i pokazuje w mediach tylko tyle, ile sama chce. Jednak ostatnio nieco chętniej uchyla rąbka tajemnicy i na swoim profilu na Instagramie publikuje zdjęcia z ukochanym. Prowadząca Dzień Dobry TVN od dłuższego czasu związana jest z Rafałem Jakóbiakiem, który jest biznesmenem związanym z branżą stomatologiczną.

Niedawno Gosia pochwaliła się fotografią partnera i złożyła mu życzenia z okazji jego 47. urodzin. - Mój chłopak Rafał Jakóbiak ma urodziny. Życzę Ci, by Twoje życie było dobre i pełne pięknych chwil, niech świat oddaje Ci co do niego wnosisz. A Ci, którzy zawiedli niech już zawsze pozostaną za Twoimi drzwiami. Biegnij teraz lekko tam gdzie jest Twoje szczęście, a domyślać się mogę, że i ja tam jestem - napisała wówczas Ohme.

Małgorzata Ohme z partnerem

Prezenterka po raz kolejny opublikowała zdjęcie z ukochanym. Tym razem będzie to dla nich pamiątka z wypadu w góry. Gosia i Rafał wybrali się do miejscowości Ustroń, gdzie dopisała im piękna pogoda. Widać, że są bardzo szczęśliwi i humory im dopisują.

- Tak (nie)wiele trzeba, by łapać radosne momenty - napisała Gosia.

Fani cieszą się, że Ohme i Jakóbiak tworzą tak dobraną parę. - "Radość jak paliwo do życia", "Cudnie razem wyglądacie. Pani taka szczęśliwa, a pan Rafał jaki przystojny i uśmiechnięty", "Pozdrawiam serdecznie, wypoczywajcie. Cieszcie się sobą, dużo radości i miłości życzę", "Tyle szczęścia na tym zdjęciu, pięknie", "Gdybym wiedziała, że jest pani niedaleko, to popędziłabym uścisnąć dłoń i przesłać serdeczności fajnej kobiecie w tym medialnym świecie" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Małgorzata Ohme o zmianach: Są bardzo dobre i rozwojowe

Małgorzata Ohme o zmianach: Są bardzo dobre i rozwojowe
Małgorzata Ohme o zmianach: Są bardzo dobre i rozwojowe

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości