Małgorzata Ohme

  Małgorzata Ohme

  Gosia Ohme kilkanaście lat temu rozstała się z mężem. Mimo rozwodu byli małżonkowie mają bardzo dobre relacje, co nie jest często spotykane wśród par, które się rozeszły. Cały czas wspólnie opiekują się dziećmi i ciepło się o sobie wypowiadają. Jak udało się im to wypracować? Jak na tę przyjaźń reaguje obecny partner prowadzącej Dzień Dobry TVN?

  Małgorzata Ohme chętnie dzieli się w mediach społecznościowych wybranymi szczegółami ze swojego życia. Ostatnio na jej Instagramie pojawił się post dotyczący starości. Skłoniły ją do tego komentarze, które przeczytała na swój temat pod artykułami w sieci. Zaczęła od słów: "Kochana Dziewczyno znad klawiatury, jedno jest pewne w życiu: wszyscy będziemy się starzeć". 

  Za nami jesienna konferencja ramówkowa TVN & Discovery, na której zaprezentowano nowości programowe na nadchodzący sezon. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd, które zaskoczyły stylizacjami. Wśród nich znalazły się m.in. Magda Gessler, Martyna Wojciechowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Starmach czy Aleksandra Popławska. Kto wyglądał najlepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie na końcu artykułu.

  Małgorzata Ohme po raz kolejny wykazała się niemałą wrażliwością i empatią. Sercu dziennikarki bliski jest los zwierząt. W swoim wpisie w mediach społecznościowych nawołuje do adopcji psa, którego poprzedni opiekunowie zwrócili do schroniska. Wszystko tylko dlatego, że za głośno szczekał.

  Małgorzata Ohme zaraża swoim optymizmem i niezwykłą energią. Niewiele jednak osób wie, że ostatnie miesiące nie są dla niej łatwe z powodu śmierci mamy, Barbary Sułowskiej. Prowadząca Dzień Dobry TVN opowiedziała nam, kiedy zdała sobie sprawę, jak niezwykłą więź stworzyła ze swoją rodzicielką i co jest najgorsze w przeżywaniu żałoby.

  Małgorzata Ohme rzadko mówi o życiu prywatnym. Zdarza się jednak, że dziennikarka robi wyjątki, tak jak np. teraz. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie jej córki. Dumna mama nie szczędziła słów czułości nastoletniej Klarze. Dziewczyna szybko skomentowała wpis.