Gosia Ohme pozuje w sukni ślubnej. Roksana Węgiel zaręczona z Kevinem Mglejem. Nie żyje Tina Turner. Oto najważniejsze newsy tygodnia.

Tina Turner nie żyje
Tina Turner nie żyjeDzień Dobry TVN
wideo 2/23

Miniony tydzień, 22-28 maja przyniósł smutną wiadomość. W środę, 24 maja odeszła legendarna artystka Tina Turner. W poniedziałek, 22 maja Gosia Ohme zaskoczyła swoich fanów pozując w sukni ślubnej, a w niedzielę, 28 maja w mediach pojawiła się informacja o zaręczynach Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. O czym jeszcze pisaliśmy w serwisie dziendobry.tvn.pl?

Gosia Ohme w sukni ślubnej: "Wzięłam ślub"

Gosia Ohme zaskoczyła w poniedziałek swoich fanów niecodziennym wpisem na Instagramie. W mediach społecznościowych gospodyni Dzień Dobry TVN pojawiło się zjawiskowe zdjęcie prezenterki w sukni ślubnej. W intymnym poście na temat pracy nad własnym wnętrzem Gosia przyznała, iż ślub na jaki w tej chwili się decyduje - to ten ze sobą.

Dzieci gwiazd przystąpiły do egzaminu ósmoklasisty

We wtorek 23 maja rozpoczęły się egzaminy ósmoklasistów. Stres związany z tym szczególnym dniem udzielił się również rodzimym gwiazdom. Agata Rubik, Joanna Koroniewska, Tomasz Oświęcimski oraz Klaudia El Dursi opublikowali posty w social mediach, w których gorąco kibicowali swoim pociechom, dla których egzamin ósmoklasisty to pierwszy tego typu sprawdzian wiedzy.

Tina Turner nie żyje.  Piosenkarka miała 83 lata

W środę, 24 maja odeszła legendarna artystka. - Tina Turner, 'Królowa Rock and rolla', zmarła dziś w spokoju w swym domu w Kusnacht, niedaleko Zurychu w Szwajcarii w wieku 83 lat po długiej chorobie - przekazał w oświadczeniu rzecznik piosenkarki. - Z jej odejściem świat traci legendę muzyki i wzór do naśladowania - dodał.

Tina Turner zasłynęła między innymi takimi przebojami jak "What's Love Got to Do with It" czy "(Simply) The Best".

Nie żyje Riad Haidar

W piątek, 25 maja media obiegła informacja o śmierci Riada Haidara - cenionego lekarza, działacza społecznego i posła. Był ojcem Kamila Haidara, a co za tym idzie - teściem Zofii Ślotały. Przyczyna śmierci nie została podana do wiadomości publicznej. Działacz od dłuższego czasu zmagał się jednak z chorobą.

Gwiazdy świętują Dzień Matki

26 maja to wyjątkowa data w kalendarzu, o czym doskonale wiedzą polskie gwiazdy. Z okazji Dnia Matki w naszym studiu gościła Klaudia El Dursi ze swoją mamą Bożeną. Na stronie Dzień Dobry TVN przyjrzeliśmy się z kolei postom publikowanym przez gwiazdy w mediach społecznościowych. Kto udostępnił fotografie z mamami, a kto z dziećmi?

Finał "Azji Express 3". Kto wygrał?

27 maja na antenie TVN wyemitowano ostatni, finałowy odcinek 3. sezonu "Azji Express". Trzecie miejsce w programie zajęli Reni Jusis i Remigiusz Dorawa. Na drugim miejscu uplasowały się Paulina Krupińska-Karpiel oraz Izabela Połeć. Zwycięzcami tegorocznej edycji zostali natomiast Andziaks i Luka.

Roksana Węgiel przyjęła oświadczyny. Imponujący pierścionek zaręczynowy

W niedzielę, 28 maja w centrum uwagi mediów znalazła się Roksana Węgiel. Artystka potwierdziła doniesienia, że przyjęła oświadczyny Kevina Mgleja. Młoda wokalistka zdradziła swoim fanom, że zaręczyny odbyły się kilka miesięcy. Pochwaliła się także pięknym pierścionkiem, który otrzymała od narzeczonego

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: L. Busacca/Getty Images. MWmedia, Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości