Michał Wiśniewski podjął ważną decyzję. Jego córka: "Amen"

Źródło:
Plotek.pl
Michał Wiśniewski wspomina początki kariery
Michał Wiśniewski wspomina początki kariery
wideo 2/8

Michał Wiśniewski jest ojcem sześciorga dzieci. W najnowszym wywiadzie wyjawił, czy planuje powiększyć rodzinę. Jego córka Etiennette zareagowała entuzjastycznie na odpowiedź ojca.

Michał Wiśniewski i jego liczna rodzina

Pola i Michał Wiśniewscy mają łącznie dziesięcioro dzieci, w tym dwoje wspólnych - Falco i Noëla. Każde z nich ma też pociechy z poprzednich związków. Lider Ich Troje z Martą "Mandaryną" Wiśniewską doczekał się Xaviera Michała i Fabienne Marty, a z Anną Świątczak – Etiennette Anny i Vivienne Vienna. Natomiast Pola jest mamą Julii i Poli oraz Adama i Piotra

Latorośle wokalisty są uzdolnione muzycznie: śpiewają, tańczą i komponują. Wspólnie z Etiennette nawet koncertuje. Choć życie w patchworkowej rodzinie, to nie lada wyzwanie, Michał Wiśniewski wydaje się być spełnionym ojcem.

Michał Wiśniewski nie chce więcej dzieci? 

Ostatnio reporterka Plotka zapytała wokalistę, czy planuje kolejnego potomka. Frontmen Ich Troje udzielił jednoznacznej odpowiedzi.

Miejmy nadzieję, że nie

Stojąca obok Etiennette entuzjastycznie zareagowała na wypowiedź taty. - Amen - skwitowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Źródło: Plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości