Roksana Węgiel

    Roksana Węgiel

    Ma zaledwie 16 lat, niesamowity głos i grono wiernych fanów. Jej media społecznościowe obserwuje ponad milion internautów, a bilety na koncerty znikają w błyskawicznym tempie. 8 sierpnia udaliśmy się z kamerami do Bydgoszczy, by zobaczyć, jak wyglądają kulisy koncertu Roksany Węgiel. Od czego artystka zaczyna swoje przygotowania?

    Ekipa to grupa stworzona przez Karola "Friza" Wiśniewskiego, Mateusza "Trombę" Trąbkę i Łukasza "Wujka Łukiego" Wojtycę. Choć do niedawna z muzyką nie mieli zbyt wiele wspólnego, na początku roku ogłosili, że pracują nad debiutancką płytą. Od tamtej pory publikują w sieci kolejne klipy. Właśnie poznaliśmy datę premiery nowego teledysku i wiemy, kiedy do sprzedaży trafi cały album. W nagraniach uczestniczyła też Roksana Węgiel.

    Lato w pełni, pogoda dopisuje, z radością korzystamy więc z uroków wakacji. Nie inaczej wolny czas spędzają gwiazdy, które chętnie wystawiają ciała na działanie promieni słonecznych. Równie ochoczo dzielą się z fanami swoimi zdjęciami w strojach kąpielowych. Zobacz, kto pochwalił się sylwetką w bikini.