Bożena El Dursi o relacji z córką Klaudią. "Nigdy mnie nie słuchała. Była zawsze zbuntowana"

Autor:
Berenika
Olesińska
Nie ma jak u mamy
Nie ma jak u mamy Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Do studia Dzień Dobry TVN zawitała Klaudia El Dursi ze swoją mamą Bożeną. Panie opowiedziały o wspólnych podróżach, charakterologicznym i wizerunkowym podobieństwie oraz o tym, jak ich relacja zmieniała się na przestrzeni lat. - W domu było wszystko jak należy - wspomina prowadząca "Hotel Paradise".

Klaudia i Bożena El Dursi - podobieństwo mamy oraz córki

Choć Klaudię El Dursi i jej mamę Bożenę dzieli różnica wieku, karnacja czy kolor włosów, każde wspólne zdjęcie pań opublikowane na Instagramie sprawia, że internauci dostrzegają ich ogromne podobieństwo. Co na ten temat sądzi sama prowadząca "Hotel Paradise"?

- Wiele osób mi mówi: "Klaudia, Ty to im starsza, tym bardziej podobna do mamy". (...) Ale my osobiście uważamy, że absolutnie nie mamy ze sobą niemalże nic wspólnego, żartobliwie mówiąc - zaznaczyła gwiazda.

Obecna w studiu Dzień Dobry TVN pani Bożena sprzeciwiła się jednak tym słowom córki. - To bardzo mnie śmieszy. Zawsze [Klaudia - przyp. red.] się buntowała, a teraz patrzę tak z boku, co ona robi i robi identycznie jak ja, także uważam, że jest bardzo podobna - zaoponowała mama prezenterki.

Jakkolwiek by nie oceniać podobieństwa kobiet, na pewno można stwierdzić, że ich pełna miłości relacja na przestrzeni lat znacznie ewoluowała. Teraz Klaudia El Dursi nazywa swoją rodzicielkę "kumpelką i przyjaciółką", kiedyś natomiast musiała podporządkowywać się wielu surowym zasadom pani Bożeny.

- Była bardzo wymagająca. (...) Ale też mi się to bardzo podobało, że w domu było wszystko jak należy. Obiad był jak należy, święta były jak należy. (...) U mamy było wszystko uporządkowane niemalże co do godziny, to ja nie mam tak. Chciałabym - dodała gwiazda.

Z biegiem czasu więź matki i córki przeszła na bardziej partnerską płaszczyznę, ale mimo tego prezenterka wciąż odczuwa na sobie dyscyplinujący wzrok.

- Teraz nie jest surowa, bo nie ma takiej przestrzeni, żeby mogła ode mnie wymagać, ale zawsze jak coś jest nie tak, to mi o tym powie. Zawsze to krytyczne, baczne oko mamy czuwa i jak mogłam się ubrać inaczej albo wypowiedzieć na dany temat inaczej, to mówi. Często ma rację. Jednak ona mnie zna najlepiej - przyznała Klaudia.

Jaką nastolatką była Klaudia El Dursi?

Rozmowa w studiu Dzień Dobry TVN była dla Bożeny El Dursi telewizyjnym debiutem, jednak ten fakt nie przeszkodził w tym, by mama Klaudii El Dursi wyjawiła kilka ciekawostek z dzieciństwa znanej dzisiaj prezenterki.

- Klaudia mnie nie słucha, nigdy mnie nie słuchała. Ona jak już była małym dzieckiem, jak chodziła do przedszkola, to ona: "Ja siama, ja siama". Ja nawet nie mogłam jej do przedszkola odprowadzać. Musiałam z tyłu iść, bo mówiła, że nie pójdzie. Była zawsze zbuntowana. (...) Ona mi mówi o wszystkim, radzi się, ale i tak robi po swojemu - zaznaczyła mama gwiazdy.

Pani Bożena wspomniała również o wspólnych podróżach z córką. Nie tak dawno towarzyszyła Klaudii w Kolumbii, gdzie nagrywano kolejny sezon "Hotelu Paradise".

- Korzystam z tych możliwości, że mogę jechać z córką. Wspieram ją oczywiście, jak mogę najbardziej. Ale podziwiam ją zarazem, bo to jest naprawdę bardzo ciężka praca. Momentami to aż mi jej żal - stwierdziła Bożena El Dursi.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości