Klaudia El Dursi świętuje urodziny syna. Fani: "Będzie modelem"

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi należy do gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym. Niedawno celebrytka opublikowała w mediach wspólne zdjęcie z synem, który właśnie świętował 14. urodziny. Prowadząca "Hotel Paradise" podzieliła się również swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa.

Klaudia El Dursi świętuje urodziny syna

Klaudia El Dursi ma dwóch synów Dawida i Jana. Swoje pierwsze dziecko powitała na świecie, gdy miała 19 lat. W jednym z wywiadów celebrytka wyznała, że choć ciąża była dla niej sporym zaskoczeniem, to czuła się gotowa na to, żeby zostać matką. Niedawno najstarsza syn prowadzącej "Hotel Paradise" świętował 14. urodziny. Z tej okazji dumna mama postanowiła zamieścić w mediach społecznościowych kilka zdjęć, do których wspólnie zapozowali. W swoim wpisie opowiedziała o relacji, która łączy ją z synem, a także odniosła się do kwestii wczesnego macierzyństwa.

Gwiazdy o macierzyństwie

Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

- Dokładnie 14 lat temu moje życie się odmieniło. Mając 19 lat, urodziłam synka i choć zawsze chciałam być młodą mamą, bywało różnie. Teraz jesteś moim przyjacielem, wsparciem i motywacją. Moją miłością. Dla Ciebie chce być lepsza wersja siebie. Dziękuję Synku - napisała celebrytka.

Klaudia El Dursina wspólnym zdjęciu z synem

Pod postem zamieszczonym przez gwiazdę posypały się życzenia dla chłopca. "Spełnienia marzeń", "100 lat młody człowieku" - pisali internauci. Pojawiły się też głosy, że chłopak jest bardzo przystojny i ma zadatki na modela. "14 lat, no może nie powinnam tego pisać, ale nie mogę się powstrzymać! Co za CIACHO", "Będzie modelem" - czytamy w komentarzach.

Wiele internautek odniosło się do słów celebrytki dotyczących wczesnego macierzyństwa. "Ja miałam 20, teraz mam 30, mój syn 10 wychowuje go sama i jest super", "Ja urodziłam swoją córkę w wieku 20 lat, dziś ma 15 i uważam ze było to coś najlepszego co mnie spotkało w życiu, dzięki niej dziś jestem tu gdzie jestem, i to jaka jestem, nie oddałabym za nic ogromu doświadczenia, lekcji, jakich mi dostarczyło młode macierzyństwo" - czytamy w komentarza pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości