Książę Harry i Meghan Markle tracą przyjaciół? "Nie są nigdzie zapraszani"

Meghan Markle, książę Harry
Książę Harry i Meghan Markle tracą przyjaciół?
Źródło: Pacific Press/Contributor/Getty Images
W drugim tygodniu stycznia odbyła się oficjalna premiera autobiografii księcia Harry'ego. Książka szybko stała się bestsellerem, ale przez decyzję o jej wydaniu młodszy syn księżnej Diany i Karola III oraz jego małżonka, Meghan Markle, mają narzekać na problemy z utrzymywaniem kontaktów towarzyskich. - Nie są uważani za godnych zaufania - przekonuje ekspertka do spraw brytyjskiej rodziny królewskiej, Kinsey Schofield.

Pozycja towarzyska księcia Harry'ego i Meghan Markle jest zagrożona?

Nie jest tajemnicą, że po premierze "Spare" konflikt pomiędzy księciem i księżną Sussexu a pozostałymi członkami rodziny królewskiej przybrał na sile. Kilkusetstronicowa autobiografia miała przynieść autorowi i jego żonie chwałę, a tymczasem okazuje się, że stała się źródłem poważnych problemów. Głos w tej sprawie zabrała ostatnio gospodyni podcastu "To Di For Daily", Kinsey Schofield.

Brytyjska rodzina królewska

DD_20220909_Woroch_live_REP
Źródło: Dzień Dobry TVN
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy

- Plotka głosi, że Sussexowie nie są nigdzie zapraszani, bo następstwem ich wizyty zawsze są nagłówki w mediach plotkarskich (...). Nie są uważani za godnych zaufania. Prywatna rozmowa z nimi mogłaby pojawić się w reality show lub książce - orzekła ekspertka do spraw brytyjskiej rodziny królewskiej.

Książę Harry i Meghan Markle tracą na popularności

Ostre słowa gospodyni podcastu "To Di For Daily" znajdują swoje potwierdzenie w relacjach z organizowanych za oceanem imprez. Meghan Markle nie pojawiła się na urodzinowym przyjęciu Oprah Winfrey, mimo że obie panie pozostawały dotąd w dość zażyłej relacji.

Co ciekawe, książęca para zmaga się nie tylko z problemem braku zaufania w gronie przyjaciół, ale także ze znaczącym spadkiem popularności w Stanach Zjednoczonych. Z sondażu przeprowadzonego przez magazyn "Newsweek" wynika, że notowania Harry'ego spadły w styczniu z +38 do -7, a Meghan z +23 do -13.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Pacific Press/Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości